zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@CLionelMessi Nie mówił że pytał ... powiedział że miał nadzieję że Messi sam to zaproponuje.
0
@Don-Corleone co to za krzywe tłumaczenie xD
0
@amanter Może go kupimy jak już do Realu przyjdzie Mbappe i Haaland a my sprzedamy Fatiego ? xD
0
@Momals11 Pozamykał, już nie pamiętam kiedy ostatnio się o nim mówiło ... on wgle żyje ?
1
@Woland10 Salah będzie piąty
1
@ściah "No i oczywiście w kolejnych latach podobnie. Już wolę żeby w każdym roku ZP zdobywał CR, niż Messi grający w barwach PSG"
No i to jest prawdziwy kibic Barcelony. Szanuję... i tylko się utwierdzam w przekonaniu że kibice tego wspaniałego klubu zasługują na to wszystko co się teraz dzieje z Barcą. Pan czasem nie socio ? nie zdziwił bym się :)
0
@Herato Barca w tym momencie w Premier league nie była by w top 10 ...
1
@MRE Szok! Niedowierzanie! Wiedziałem że to wszystko to kłamstwo ... wiedziałem że ufo istnieje a duchy zmarłych chodzą po świecie jak w " The Frighteners ", dzięki za potwierdzenie!
0
@DawidekFCB To przeskroluj troszkę niżej :)
0
Zwiększcie mu zarobki do 100 euro ... zasłużył
1
Gramy wrzutki z Dynamem ... ostatni gaś światło its over
0
@Rewolucja123 jak tam wystarczająco agresji i zdecydowania u de Jonga ?
Akurat wystarczająco na faul ^^
0
To ten lepszy od Neymara :) ładnie ładnie
0
@Jacu327 Wygrała LE ... śmiechłem
0
@Rewolucja123 2 Nie nie obrońca :) Wiem że Kuman powiedział że wie gdzie ustawić de Jonga i ustawił go na obronie ale jednak mimo wszystko de Jong to nie obrońca :)
3. Gdyby włożył więcej agresji byłby faul i pewnie żółta. Podziwiam go że w tamtej sytuacji znalazł piłkę a nie nogi przeciwnika bo 99% piłkarzy zabraliby nogi przeciwnika polatać na wycieczkę w kosmos.
4. No podał ... mógł też spowolnić i poczekać aż przeciwnicy się wrócą jak zrobił by to Roberto czy Pedri w większości przypadków.
5. W dwóch sytuacjach które podałeś widać że de Jong zachowuje się w taki sam sposób jeżeli chodzi o "przekazanie" krycia. Mówi mi to o tym że takie są ustalenia, mógł to być błąd ale też nie musiał. Trzeba znać dokładne wytyczne co do krycia w tej strefie boiska i jak miało wyglądać przekazywanie krycia między de Jongiem i Busim żeby mówić czyj to był błąd...
Mógł oczywiści iść do końca i nie dać ale gdyby każdy z piłkarzy zawsze robił to co "mógł by" to Barca by była w innym miejscu niż jest ^^.
Szkoda mi go ... strasznie się musi męczyć grając nie to co umie i lubi ... szkoda że nie przyszedł Wijnaldum albo inny zadaniowiec ... odciążył by de Jonga i od razu byłoby lepiej :( tym bardziej że Busi to - 1 w obronie pozycyjnej.
0
@Rewolucja123 Z minusów.
1. Ewidentny błąd.
2. De Jong to nie obrońca, został ograny i złapany na przeskoku, tyle, gdzie tu jego błąd ? do końca trzymał zawodnika i nie poszedł na raz ... bardziej mnie interesuje co robił clown Roberto który nie pomagał w odbiorze chociaż miał dużo czasu ... szykował się do blokowania zanim przeciwnik jeszcze pomyślał o strzale... po czym zamiast zakryć jak największą przestrzeń on odwraca się bokiem i nic nie zakrywa... O tym gdzie jest Busi to nawet nie będę mówił.
3. Co ? HAHHAHAHAA "Powinien odebrać tę piłkę, zabrakło więcej agresji I pewności siebie w wykonaniu" Dzięki pośmiałem się :)
4. Zwyczajne nieporozumienie i trochę niedokładności ... nie rozumiem gdzie tu straszny błąd ? Argument że ty zrobił byś inaczej to żaden argument ... Często z resztą się to u ciebie powtarza :)
Cytując klasyka " Ty to jesteś!"
5. Nie możesz mówić że gubi krycie bo nie wiesz czy w tej strefie jest krycie personalne ... a nawet jeżeli jest to jest to zawodnik Busquetsa a nie de Jonga ...
Busi to król totalnej dominacji ale w obronie pozycyjnej to jest raczkujące dziecko ... udowadnia to raz za razem. de Jong gra w takich sytuacjach za 2. W tym wypadku Busi stoi i się patrzy jak szpak w .... tak jak z resztą za zwyczaj.
6. Błąd spowodowany chyba zmęczeniem ... widać że ledwo zipie ... nic dziwnego zrobili z niego w wspaniałej Barcelonie z łącznika między liniami ... zadaniowca od biegania odbierania i wyprowadzania :) Robi wszystko ...
Podsumowanie:
Bardzo Słabe zawody w wykonaniu Holendra.
2 Ewidentne błędy a reszta to błędy na zasadzie ja zrobiłbym lepiej.
Masz rację słabe zawody, dzięki śmiechłem :)
Smutno się parzy na takiego zawodnika ... marnowanego na przynieś podaj pozamiataj.
3
@masq Ale przecież żaden z nich nie jest zawodnikiem Barcelony ... to nie wiem o co spina, kto wygra ten wygra kogo interesuje jakaś nagroda popularności :P
2
@Momals11 Nie rozumiem jak można porównywać Pele czy Maradonę nawet do Ronaldo a już nie wspomnę o CR7 czy Messim ...
Czasy w których Pique wkręcał by obrońców przeciwników w beton są porównywalne z czasami gdzie piłka chodzi szybciej niż nie jeden myśli... a technika jest na poziomie który w tamtych czasach mógł wydawać się magią z Hogwartsu. Już nie wspomnę o przygotowaniu fizycznym ... mało kto wtedy do takiego Crisa by nawet wystartował a co dopiero dogonił ...
Rozumiem że można mieć szacunek i podziwiać legendy ale nie ma co porównywać Mercedesa z lat 70 do aktualnych modeli ...
Oni byli legendami w swoich czasach i zostaną zapamiętani na zawsze ale nie można mówić że legendy z naszych czasów są gorsze od legend sprzed lat przy tak obrzydliwie ogromnym rozwoju piłki ...
IMO
1
@Mario96w tam jest "i" na końcu
3
@barcelonaLM Koeman sam przyznał że żeby wygrywać musi mieć piłkarzy indywidualnie lepszych od przeciwnika. Nie widzę potrzeby dalszego komentowania jego taktyki i pomysłu na grę ... i tak nie odejdzie dopóki nie pojawi się sensowna alternatywa i kasa na nią.
Pozostaje oglądać to co jest i cieszyć się nielicznymi zwycięstwami dzięki indywidualnym przebłyskom.
0
@Croocers Chyba za wysoko zawiesił poprzeczkę w kilku poprzednich sezonach kiedy to był bogiem na poziomie Messiego. Teraz już nie jest :( więc out
Szkoda że nie ściągnęliśmy Donnarummę który w tym momencie w wywiadach równał by z ziemią projekt sportowy Barcelony i mówił że nie przyszedł grać w klubie z ekstraklasy :)
0
@kuz No i słusznie trzeba wynagradzać bycie pięknym.
1
@Kgorecki2500 Może chodzi jej o Karima Lewandufski ?
0
@Encore Pokolenie fify myśli że technika to robienie sztuczek ... nic nowego.
19
"Jeśli pozostawisz mu miejsce, on cię zabije"
Tak jak Albę jak go spotka na ulicy xD
1
@Hasszz Ma mieć bana za to że twój mały móżdżek nie rozumie co on pisze bo za długie wypowiedzi? Często tobą w piłkę grali że wyzywasz ludzi których nie jesteś w stanie zrozumieć od przygłupów?
Zabawny dzieciaczek uśmiałem się :)
1
@kuz Każdy łysy wygląda tak samo xD a filmik na fb w slabej jakości kappa.
0
@kamilop Zadała ... dla tego rozmowy wstrzymane ( podobno). Musieli podpisać kontrakt żeby obniżył pensje ... podejrzewam że bez przedłużenia Roberto nie zgadzał się na obniżenie zarobków.
3
Właśnie zobaczyłem klip z tego jak w meczu z Atle rozgrzewał się Alba i podchodzi do łysego a ten mu mówi że nie wchodzi.
Alba siada na ławce i pyta ale czemu ?
A łysy robi minę ala "a skąd mam wiedzieć " i dyskretnie pokazuje na słuchawkę.
Obśmiałem się hahahhahaha nawet asystent go nie rozumie :P
0
@Kubsoleon Nie słuchasz go, gardzisz nim, a wiesz dokładnie co gada ? Ma to sens. Warto było "atakować" człowieka którego nawet nie słuchasz ... a wiesz o czym gada :P
Może ty jakiś geniusz jesteś?