2

@CLionelMessi Nie mówił że pytał ... powiedział że miał nadzieję że Messi sam to zaproponuje.

0

@Don-Corleone co to za krzywe tłumaczenie xD

0

@amanter Może go kupimy jak już do Realu przyjdzie Mbappe i Haaland a my sprzedamy Fatiego ? xD

0

@Momals11 Pozamykał, już nie pamiętam kiedy ostatnio się o nim mówiło ... on wgle żyje ?

1

@Woland10 Salah będzie piąty

1

@ściah "No i oczywiście w kolejnych latach podobnie. Już wolę żeby w każdym roku ZP zdobywał CR, niż Messi grający w barwach PSG"

No i to jest prawdziwy kibic Barcelony. Szanuję... i tylko się utwierdzam w przekonaniu że kibice tego wspaniałego klubu zasługują na to wszystko co się teraz dzieje z Barcą. Pan czasem nie socio ? nie zdziwił bym się :)

0

@Herato Barca w tym momencie w Premier league nie była by w top 10 ...

1

@MRE Szok! Niedowierzanie! Wiedziałem że to wszystko to kłamstwo ... wiedziałem że ufo istnieje a duchy zmarłych chodzą po świecie jak w " The Frighteners ", dzięki za potwierdzenie!

0

@DawidekFCB To przeskroluj troszkę niżej :)

0

Zwiększcie mu zarobki do 100 euro ... zasłużył

1

Gramy wrzutki z Dynamem ... ostatni gaś światło its over

0

@Rewolucja123 jak tam wystarczająco agresji i zdecydowania u de Jonga ?
Akurat wystarczająco na faul ^^

0

To ten lepszy od Neymara :) ładnie ładnie

0

@Jacu327 Wygrała LE ... śmiechłem

0

@Rewolucja123 2 Nie nie obrońca :) Wiem że Kuman powiedział że wie gdzie ustawić de Jonga i ustawił go na obronie ale jednak mimo wszystko de Jong to nie obrońca :)
3. Gdyby włożył więcej agresji byłby faul i pewnie żółta. Podziwiam go że w tamtej sytuacji znalazł piłkę a nie nogi przeciwnika bo 99% piłkarzy zabraliby nogi przeciwnika polatać na wycieczkę w kosmos.

4. No podał ... mógł też spowolnić i poczekać aż przeciwnicy się wrócą jak zrobił by to Roberto czy Pedri w większości przypadków.

5. W dwóch sytuacjach które podałeś widać że de Jong zachowuje się w taki sam sposób jeżeli chodzi o "przekazanie" krycia. Mówi mi to o tym że takie są ustalenia, mógł to być błąd ale też nie musiał. Trzeba znać dokładne wytyczne co do krycia w tej strefie boiska i jak miało wyglądać przekazywanie krycia między de Jongiem i Busim żeby mówić czyj to był błąd...
Mógł oczywiści iść do końca i nie dać ale gdyby każdy z piłkarzy zawsze robił to co "mógł by" to Barca by była w innym miejscu niż jest ^^.

Szkoda mi go ... strasznie się musi męczyć grając nie to co umie i lubi ... szkoda że nie przyszedł Wijnaldum albo inny zadaniowiec ... odciążył by de Jonga i od razu byłoby lepiej :( tym bardziej że Busi to - 1 w obronie pozycyjnej.


0

@Rewolucja123 Z minusów.
1. Ewidentny błąd.
2. De Jong to nie obrońca, został ograny i złapany na przeskoku, tyle, gdzie tu jego błąd ? do końca trzymał zawodnika i nie poszedł na raz ... bardziej mnie interesuje co robił clown Roberto który nie pomagał w odbiorze chociaż miał dużo czasu ... szykował się do blokowania zanim przeciwnik jeszcze pomyślał o strzale... po czym zamiast zakryć jak największą przestrzeń on odwraca się bokiem i nic nie zakrywa... O tym gdzie jest Busi to nawet nie będę mówił.
3. Co ? HAHHAHAHAA "Powinien odebrać tę piłkę, zabrakło więcej agresji I pewności siebie w wykonaniu" Dzięki pośmiałem się :)
4. Zwyczajne nieporozumienie i trochę niedokładności ... nie rozumiem gdzie tu straszny błąd ? Argument że ty zrobił byś inaczej to żaden argument ... Często z resztą się to u ciebie powtarza :)
Cytując klasyka " Ty to jesteś!"
5. Nie możesz mówić że gubi krycie bo nie wiesz czy w tej strefie jest krycie personalne ... a nawet jeżeli jest to jest to zawodnik Busquetsa a nie de Jonga ...
Busi to król totalnej dominacji ale w obronie pozycyjnej to jest raczkujące dziecko ... udowadnia to raz za razem. de Jong gra w takich sytuacjach za 2. W tym wypadku Busi stoi i się patrzy jak szpak w .... tak jak z resztą za zwyczaj.
6. Błąd spowodowany chyba zmęczeniem ... widać że ledwo zipie ... nic dziwnego zrobili z niego w wspaniałej Barcelonie z łącznika między liniami ... zadaniowca od biegania odbierania i wyprowadzania :) Robi wszystko ...

Podsumowanie:
Bardzo Słabe zawody w wykonaniu Holendra.

2 Ewidentne błędy a reszta to błędy na zasadzie ja zrobiłbym lepiej.
Masz rację słabe zawody, dzięki śmiechłem :)

Smutno się parzy na takiego zawodnika ... marnowanego na przynieś podaj pozamiataj.

3

@masq Ale przecież żaden z nich nie jest zawodnikiem Barcelony ... to nie wiem o co spina, kto wygra ten wygra kogo interesuje jakaś nagroda popularności :P

2

@Momals11 Nie rozumiem jak można porównywać Pele czy Maradonę nawet do Ronaldo a już nie wspomnę o CR7 czy Messim ...
Czasy w których Pique wkręcał by obrońców przeciwników w beton są porównywalne z czasami gdzie piłka chodzi szybciej niż nie jeden myśli... a technika jest na poziomie który w tamtych czasach mógł wydawać się magią z Hogwartsu. Już nie wspomnę o przygotowaniu fizycznym ... mało kto wtedy do takiego Crisa by nawet wystartował a co dopiero dogonił ...

Rozumiem że można mieć szacunek i podziwiać legendy ale nie ma co porównywać Mercedesa z lat 70 do aktualnych modeli ...
Oni byli legendami w swoich czasach i zostaną zapamiętani na zawsze ale nie można mówić że legendy z naszych czasów są gorsze od legend sprzed lat przy tak obrzydliwie ogromnym rozwoju piłki ...
IMO

1

@Mario96w tam jest "i" na końcu

3

@barcelonaLM Koeman sam przyznał że żeby wygrywać musi mieć piłkarzy indywidualnie lepszych od przeciwnika. Nie widzę potrzeby dalszego komentowania jego taktyki i pomysłu na grę ... i tak nie odejdzie dopóki nie pojawi się sensowna alternatywa i kasa na nią.
Pozostaje oglądać to co jest i cieszyć się nielicznymi zwycięstwami dzięki indywidualnym przebłyskom.

0

@Croocers Chyba za wysoko zawiesił poprzeczkę w kilku poprzednich sezonach kiedy to był bogiem na poziomie Messiego. Teraz już nie jest :( więc out
Szkoda że nie ściągnęliśmy Donnarummę który w tym momencie w wywiadach równał by z ziemią projekt sportowy Barcelony i mówił że nie przyszedł grać w klubie z ekstraklasy :)

0

@kuz No i słusznie trzeba wynagradzać bycie pięknym.

1

@Kgorecki2500 Może chodzi jej o Karima Lewandufski ?

0

@Encore Pokolenie fify myśli że technika to robienie sztuczek ... nic nowego.

19

"Jeśli pozostawisz mu miejsce, on cię zabije"

Tak jak Albę jak go spotka na ulicy xD

1

@Hasszz Ma mieć bana za to że twój mały móżdżek nie rozumie co on pisze bo za długie wypowiedzi? Często tobą w piłkę grali że wyzywasz ludzi których nie jesteś w stanie zrozumieć od przygłupów?
Zabawny dzieciaczek uśmiałem się :)

1

@kuz Każdy łysy wygląda tak samo xD a filmik na fb w slabej jakości kappa.

0

@kamilop Zadała ... dla tego rozmowy wstrzymane ( podobno). Musieli podpisać kontrakt żeby obniżył pensje ... podejrzewam że bez przedłużenia Roberto nie zgadzał się na obniżenie zarobków.

3

Właśnie zobaczyłem klip z tego jak w meczu z Atle rozgrzewał się Alba i podchodzi do łysego a ten mu mówi że nie wchodzi.
Alba siada na ławce i pyta ale czemu ?
A łysy robi minę ala "a skąd mam wiedzieć " i dyskretnie pokazuje na słuchawkę.

Obśmiałem się hahahhahaha nawet asystent go nie rozumie :P

0

@Kubsoleon Nie słuchasz go, gardzisz nim, a wiesz dokładnie co gada ? Ma to sens. Warto było "atakować" człowieka którego nawet nie słuchasz ... a wiesz o czym gada :P
Może ty jakiś geniusz jesteś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?