0

@Muszynianka Żadna ironia, marna próba zamaskowania swojego narcyzmu. Pewnie każdy zainteresowany kibic też zna Hiszpański i co tydzień czyta świeżą prasę sportową żeby się zagłębić we wszystkie niuanse.
Ech same profesory z tych zwykłych kibiców ... pewnie tylko Barcelony ^^

0

@Katalonbar Lubię go sobie posłuchać wracając wieczorkiem z pracy xD Nie mogę się doczekać xD

5

@BarcaInfo Według Laporty i La Rambli powinien jeszcze charytatywnie otwierać bramę wjazdową jak jego bezużyteczni koledzy z boiska wjeżdżają do ośrodka.

0

@Azi Chyba większym debilizmem jest wsiadać naje***** do samochodu niż to że człowiek sobie pije w wolnym od pracy czasie niezależnie od tego jaka to jest praca ?
Jemu chodziło raczej o to ;)

0

@neeed 80 % La rambli ma dużo wspólnego z Laporta ... tacy sami populiści. Tylko że bez pieniędzy i bez możliwości rozwalenia klubu :)

2

Laporta do dziennikarzy : Przyjdę ja i Messi na pewno zostanie, znajdziemy rozwiązanie odpowiadające obu stronom.

Messi: Laporta to mój przyjaciel, ufam że odbuduje klub. Głosuję na niego !

Laporta do Messiego: No jestem mordo, to co będziesz grał za darmo czy nie >?

Człowiek mem


0

@El dominatore jak odejdzie do psg to też ?

0

@amanter Boże jak to możliwe ... nieprawdopodobne, szok, niedowierzanie.
Jak przechorowałeś to masz więcej przeciwciał niż po szczepionce?

No ku*** nie nie wierze, koniec odwołujcie planetę przyjechaliśmy. Życie już nigdy nie będzie takie samo.
Firma produkująca szczepionki zarabia na szczepionkach ? Boże jak to możliwe ... i tak dalej xD

Sprawa jest prosta, nie szczepisz się, czekasz aż złapiesz wiruska i sam wytworzysz przeciwciała ? Spoko tylko jak będziesz ciężko przechodził i będzie ci brakować tlenu to nie pchaj się do szpitala błagając o pomoc ... zabierasz miejsce normalnym ludziom :)

Nie jestem zaszczepiony jak coś ^^ ale nie dla tego że się boje ^^


0

@Ronmes Jeżeli oglądasz takie filmy to zobacz sobie.
As the gods will
Kaiji ultimate survivor
Alice In Borderland

2

@Rewolucja123 " Dest, jak amator jakiś. Zamiast iść do końca, to ten zwalnia przed golem Luisa, jestem pewien, że zatrzymałby go, gdyby nie zaczął truchtać. "

Dzięki, pośmiałem się :) a już 1sza w nocy xD

4

@D10SLEO Tak mówili potwierdzam :) śmiałem się wtedy i śmieję się teraz :)

0

Dobrze że Suarez się nie zmienił dalej potrzebuje 100 okazji żeby strzelić 1 bramkę ! :)

3

@Rewolucja123 Jestem spokojny do 18 daleko raczej uda się utrzymać.

0

Znowu Suarez gra ? Po co on go wystawia przecież on co mecz się kopie po czole ... tylko przeszkadza ... niech młodych wystawia a nie grubas znowu gra boże co za głupek z tego trenera.

Oh w8 Suarez nie w Barcelonie Oo

Boże ale oni mają team ... zaraz Suarez nam ze 3 wsadzi ... po co było go sprzedawać co za głąb ....

0

@Emhyr Mylisz Valverde z Messim w pelerynie który w solo wygrywał gry :)

0

@Emhyr W sumie to nie wiele nam brakuje. Potrzebujemy tylko.
- Najlepszego piłkarza w historii piłki nożnej w topowej formie
- 2 najlepszych pomocników na świecie w topowej formie.
- 2 Idealnie uzupełniających się obrońców w topowej formie.
- Trenera który wyznaje styl w którym grają wszyscy ci najlepsi zawodnicy.
- Taktyki która połączy w sobie wszystko co najlepsze mają ci zawodnicy.
- Musi to być coś nowego żeby inni trenerzy nie wiedzieli jak przeciwko temu grać.
- A no i Dani alves żeby był . :)

2

@Comfortable_ On do niego nawet nie podszedł ? xD Kappa

1

@Pilka_jest_okragla "He will remain as the manager because he’s a great Barça fan"
Ja też Barca fan weź mnie ...

1

@VamosRakieta Ale dla nas ?

0

@norbi77 A pan to się dzisiaj urodził ? xD Chyba ta ... musisz troszkę nadrobić, porozmawiaj z czarną Triss Merigold ona cie wprowadzi w sytuację na świecie :)

0

@Emhyr Chcesz ziomka na pozycję Fatiego i Depaya ? Czy dasz go na 9tkę gdzie jest tragiczny ? Gra na 9 w City tylko dla tego że alternatywą jest Jesus który jest jeszcze gorszy.

Jeżeli tak ma wyglądać "odbudowa" Barcelony to ja dziękuję ...
Wole krakena na 9tce ... przynajmniej mało zarabia.

15



Who needs Messi

0

@cules100pro Tak, ja przecież cie nie atakowałem tylko wypunktowałem właśnie twój brak wiedzy. Zostałeś zaatakowany w momencie w którym zaatakowałeś mnie :)

Po prostu za dużo osób wpada z magicznymi rozwiązaniami rodem z symulatora... na większość nie zwracam uwagi ale czasem pałka się przegnie i moja gorycz się wylewa ^^ . Gdyby wszystko było tak proste to już by zostało zrobione :)

Nie zwracaj uwagi tak tylko się czepiam.

1

@masq To sobie troszkę poszukają ... większość jeżeli w ogóle chce to raczej tylko zimą ...

1

@Pawel13sz Nie wierzę że Bartek nie znał przeszłości Kumana i wszystkich detali jego kontraktów z poprzednimi klubami i reprezentacją ... zatrudniając go wprowadzał ziomka który doił poprzednie kluby ile mógł a przegrane tłumaczył słabym składem. Do tego żeby odegrać się na byłym klubie podpisał kontrakt z Holenderskim związkiem na grosze żeby mu Everton wypłacał kasę zgodnie z debilnym kontraktem.

Mistrz biznesu handlujący swoim nazwiskiem piłkarskim...
Szkoda że zainteresowałem się jego przeszłością dopiero niedawno ... mogłem już wcześniej się zacząć śmiać z tego "nabytku"

1

@peetwithbarca Zapoznaj się z historią Barcelony żeby wiedzieć czemu zostali użyci obok Roniego i Guardioli :)

0

@cules100pro Podpowiem. Nie może być tak że zwalniasz trenera a cały jego sztab zostaje i dalej sobie pracuje. Działa tak tylko w fifie :) taka podstawowa wiedza na temat tego jak działa rzeczywistość :)

"Jeli limit płacowy nie pozwala na zatrudnienie nowego sztabu szkoleniowego "

to kto się tu zapędził dziewczynko ? ja w swoich osądach czy ty w swojej głupocie :) ?

0

@peetwithbarca A czym jest Barcelona poza kilkoma latami sukcesów spowodowanych... niechcianymi transferami ( Beckham/Roni), niechcianym trenerem ( Mou/ Guardiola) i złotym pokoleniem la masii które zdarza się raz w historii klubu jeżeli ma się farta. Klub jak klub czasem lepiej czasem gorzej ... czasem tragicznie po mimo gwiazd w zespole. Barto właśnie chciał zrobić z Barcelony gwiazdorski klub ... kontraktując gwiazdy kiedy pojawiło się troszkę więcej kasiory, nic dobrego z tego nie wyszło.
Więc czym jest ta wielka Barcelona ?
Ah no tak MES KE UN KLUB zapomniałem :)

9

Cała kadencja Laporty to audyt za audytem który pokazuje że jest gorzej niż pokazywał poprzedni audyt.
Tak daleko nie zajedziemy :)

0

@GoodOldDay291110 Nasza taktyka to:
"Depaj, Dejongi, Perdy. hopaki przeca dobry jesteście" " zróbta coś"
Nie wygramy :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?