zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomo_95 Hmm ? jakiś problem ze zrozumieniem? Mam rozrysować ? Pokaz slajdów ?
1
@Dembouz1899 Co znaczy nie awansowała do baraży ? Chociaż wejdź na Googla zanim coś chlapniesz. Idź tam protestować bo Ukraińcy dostaną 4.7k złotych co miesiąc za darmo od Polskiego rządu.
Jak można pisać takie brednie z poważną miną to ja nie rozumiem. Głupota nie zna granic.
0
@Janas11224 Atak na Teatr był, potwierdzone info. Czego nie potwierdzili to info o tym że tam był schron. I nie wiadomo czy są ofiary.
1
@tristan87 Też bym tak płakał jakby mi La Ramble wyłączyli ...
1
@FCB_dimiC Jeszcze nie piłem. Czekam na mecz. Potem będę pisał jak słabym trenerem jest Xavi i jak bardzo potrzebujemy Neymara.
Just w8 for it.
4
Jeszcze 2 lata temu żaden ze znaffców z naszej wspaniałej strony nie pomijał pana Rikiego Pucia w swoim składzie marzeń. Był kreowany na nowego Xaviego któremu nie dają szansy się wykazać.
Teraz wszyscy gonią go z klubu a połowa zapomniała że ktoś taki istnieje ...
A wszystko to przez inwazję ... jak ta wojna zmienia ludzi.
4
@Katalonbar Powinieneś iść do Rosyjskiej polityki, dobre bajki opowiadasz :)
To jest nielegalna w Rosji firma zarejestrowana na Cyprze. Która w Rosji i innych krajach jest ścigana :P. Nie płacą podatki w Rosji. Jedyne powiązanie z Rosją to to że założyciele to Ruscy i to że najbardziej popularni są w Rosji.
Więc tak naprawdę wyciągają / okradają Ruskich i przekazują kasę sponsorując różne organizację ...
Tzn wyciągają kasę agresora !
0
@LaRoja Tam chyba niezależnie od przebiegu powiedzieli że minimum 10 msc nie będą mu dawać grać... z tego co pamiętam.
0
@masq On gra tak samo, jakieś 15-20 min. Nie ważne czy od początku czy ze zmiany. Potem jego mózg zaczyna się męczyć i jest tylko gorzej.
Ale jak wchodzi ze zmiany to widzimy tylko te 20 min dobrej gry + zmęczony rywal i widać większą różnicę.
6
@patry295 Co ty chcesz. Mówi jak jest ... xd
0
Przecież to jest proste jak cep ...
Jakim cudem trener dalej nie rozumie jak działa VAR.
VAR sprawdza każdą! sytuację z potencjalnym karnym. Jeżeli Sędzia nie idzie do ekranu to znaczy że ludzie w VAR nie mają wątpliwości co do decyzji ...
Jakim trzeba być imbecylem żeby myśleć że "sprawdzenie VAR" jest tylko wtedy kiedy sędzia biegnie do ekraniku.
Przecież w sytuacji z karnym dla Barcy też tak było... sędzia nic nie widział i mu z VARu powiedzieli idź cymbale sobie zobacz bo tam karny jest ...
0
@Woland10 Słowami "karny z kapelusza" potwierdzasz swoją zerową wiedzę na temat piłki po raz kolejny.
Jak zwykle "w punkt" tak to chyba leciało.
1
@Colon A jesteś tego pewny ? Bo wiesz można być czegoś pewnym albo nie być. Pytanie czy ty jesteś? Dobrze się zastanów. Możesz być a możesz i nie być. A jak nie jesteś pewny to lepiej dawać znak zapytania na końcu. To jest taki znak "?"
A więc jesteś ?? czy nie jesteś ??
Odpowiem za ciebie :) nie jesteś. Bo to nie jest to co on powiedział :)
On nazwał narkomanami "władzę" Ukraińską ludzi którzy rządzą Ukrainą ...
A konkretnie 1 człowieka ^^ i każdy kto orientuje się w Ukraińskiej polityce wie kogo miał na myśli :)
Nie zmienia to faktu Putin jest poje**ny. No ale raczej nie nazwał wszystkich Ukraińców narkomanami :)
2
@Borneo Obok Krym ? xD Obok Tego wybuchu by była Lizbona i Nowosybirsk
0
@Sensible Pewnie dla tego że "Polish camps" ma złe skojarzenia w Polsce to ich nie robią :P żeby zaraz w USA znowu nie poinformowali o Polskich obozach xD
0
@maciar Jak się ma czas i coś leci w miarę w środek to raczej lecisz po to swoją główną ręką bo tak pewniej. Tak zakładam xD
7
Rok 2015 Pan się chyba nazywa Nostradamus albo coś
44:00 do 45:30
2
@Kgorecki2500 Dobry fake musi być jak to nawet legalne nie jest :P
0
@pt9 Jakby w Polsce zasiadła taka władza to wspominalibyście PiS w mokrych snach i błagali ich o powrót.
0
@pt9 Nie będę się rozpisywał bo i tak w obliczu tego co się dzieje teraz raczej powinno cie to mało interesować ale:
- Prześladowanie opozycji dochodzące do tego że próbowali podrzucać politykom opozycyjnym różne kompromitujące znajdźki :)
- Praktycznie całkowita uzurpacja władzy dochodząca do tego że prezydent oficjalnie groził sędziom sądu najwyższego że mają podjąć "właściwą decyzję" albo będziemy rozmawiać inaczej :)
- Ustawienie na stanowiska rządowe ludzi ze swojego okrążenia. Chociaż nie zawsze jest to złe ale w tym wypadku ludzie zajmujący konkretne ważne stanowiska nie mieli żadnego doświadczenia poza tym że np występowali razem z prezydentem w kabarecie :)
- Posługiwanie się "prawym sektorem" ( proszę googlować) jak swoją prywatną armią do uciszania wszelkich głosów sprzeciwu albo protestów.
- Okradanie budżetu i korupcja na skale jakiej ten kraj do tej pory nie widział. Na stronie "Prozoro" ukraińska strona gdzie władza musi podać co i gdzie zamawia można zobaczyć zakupy choinki świątecznej dla miasta w którym "rządzi" partia prezydenta za 30 mln hrywni ~ 5 mln złotych.
- Doprowadzenie Ukrainy do ubóstwa którego ten kraj jeszcze nie widział od 91r.
- On wygrywał wybory na fali tego że przeciwstawiał się Poroszenko pro wojennemu prezydentowi ... miał pokojowo rozwiązać wojnę ( na Donbasie) w ciągu miesiąca.
Wyszło tak że od razu po wygraniu wyborów on i jego partia stwierdzili że "Minskie Soglashenie" nie ma racji bytu i nie będą go respektować.
To jest w ogromnym skrócie wspaniały prezydent Ukrainy i jego partia :)
Mieli przynieść spokój a przynieśli wojnę.
To wszystko jest jednak nie ważne ... wszystko zaćmił Putin odwalając największy debilizm jaki tylko mógł odwalić. To się nie mieści w głowie jak można było na coś takiego się zdecydować ... błąd ... mam nadzieję że ostatni...
0
@pt9 @masq Ukraińcy z twojej firmy jak i 90% Ukraińców którzy śledzą scenę polityczną wiedzą kim jest ten człowiek.
Zresztą tak jak pisałem w 2gim dniu inwazji Putin zrobił z niego bohatera w 1 dzień... chociaż brakowało nie wiele do tego żeby go ludzie wynieśli na widłach za wszystko co on i jego władza zrobiła ...
Ale to już wszystko jest nie ważne ... teraz jest najsilniejszym przywódcą na świecie i człowiekiem roku ...
Jak to wszystko jest bez sensu ... wystarczyło tylko czekać a władza sama by się zmieniła ...
Dla tego dalej nikt nie rozumie co mu odwaliło z tym atakiem ... to zupełnie nie ma sensu.
0
@takisobiektos Dobre teorie nie ?
0
Tak sobie myślę.
Ukraina od wielu lat starała się o to żeby dołączyć do NATO. Ich nie brali bo wiedzieli że jak wezmą to będzie wojna której nikt nie chce a zwłaszcza nie chcą kraje "decyzyjne" w NATO.
Teraz kiedy Rosja zdecydowała się że to jest czas żeby zabrać sobie Ukrainę... NATO nie ma nic do tego bo nie wpuścili Ukrainy więc zero zobowiązań. Każdy kraj jakoś tam osobno wedle swojego uznania pomaga. Albo raczej według tego jak dużo wspólnego to czy inne państwo ma z Rosja i jak bardzo potrzebują Rosji.
Ciekaw jestem jak zmieni się sytuacja kiedy np Rosja postanowi zaatakować dajmy na to Polskę.
Czy kraje które boją się wywołania wojny już teraz, nie postanowią np wyjść z NATO żeby nie być zobowiązanym do wykonywania punktu o obronie państw NATO ? Czy to nie może być tak że np państwa poczują że bezpieczniej dla nich i całego świata po prostu wyjść z paktu i pozostać neutralnymi ? A jak Rosja przyjdzie po nas to dopiero wtedy będziemy się martwić ?
Ciekawe w ten sposób dochodzimy do tego że całe bezpieczeństwo świata jest w rękach prezydenta Rosji hmm.
0
@masq Jakiego łagru ... co jest xD
Teraz to tylko Azkaban ...
0
@espan96 dwa posty niżej ... możliwe że to jest ten sam konwój ... dopóki Rosja nie będzie osłaniać takiego konwoju z powietrza to jest super łatwy cel dla dronów i rakiet.
0
@LyFT Dołączenie Ukrainy do Unii albo NATO jest tak samo realne jak dołączenie Polski do USA jako 51 Stan
1
@NaFazieHitman W żaden sposób nie stawia to w złym świetle Ukrainę ... jeżeli już to Ukraińskie władze ... które i tak nie trzeba bo już tam dawno stoją.
A tak naprawdę to ciekawe o co chodzi z tymi obywatelami z Indii
1
Takie Newsy, coraz więcej jakichś newsow na twitterze że nie chcą wypuścić przez granicę ludzi z innych państw OO
0
@UbranyNaBialo Już był nawet wywiad z jednym z tych którzy mieli być zabici. Powiedział że skoro tak szybko uznali ich za zmarłych to widocznie taki miał być plan... Powiedział też że Prezydent nawet nie wiedział że na wyspie stacjonuje też piechota i było ich tam nie 13 a dużo więcej xD
0
@Dari0G @Janas11224
Polecam. Przewijacie 15 min. I jest nagranie ...
To jest Dziennikarz, głowa partii politycznej i ziomek z ogromną ilością kontaktów. Otrzymuje na bieżąco informacje.
Na pewno zaraz będzie sporo info na twitterze na ten temat.