0

@Zoker Piłkarze to są jednak w większości prości i bezmyślni ludzie :) Różnią się tylko skalą bezmyślności :)
Są wyjątki oczywiście ale nie zbyt częste :P

0

@ObiektywnyKibic121 "Nie wierze, ze nie maja"
I wszystko jasne. Na pewno mają :)

2

@czółkovsky To jest jednak showman polać mu. A tu ludzie już myśleli że Bartek wraca ^^

0

@Encore Nie możliwe że Liga Angielska jest na całkiem innym poziomie niż wszystkie inne na świecie hahah. Biedny Lukaku przekonał się po raz kolejny ... a nie to przecież wina trenera hahahha

0

Myślicie że jak Haaland spędzi 3/4/5 dobre sezony w Premier League a potem przeniesie się do Realu albo do Barcy ( jeżeli podniesiemy się z kolan do tego czasu) farmić ligę ogórkową to będzie w stanie przebić barierę 1000 goli ? :)

1

@Emhyr Przyznaj że dodałeś kilka procent po tym jak przeczytałeś info z grupy na fejsie która cytuje "Build ze znakiem zapytania" :P ^^

0

@PatrykBarca


To już lepiej brać zawodników z Barcy B :)

0

@tristan87 O włos od -2. Nice try.

5

@Gaucho Zakręcić się przy tym Mane z Bayernu ? czy jakimś innym ?

0

@martin3131 Captain hindsight witamy na pokładzie.
90% osób na tej stronie miało mokre majty na samą myśl o sprowadzeniu Ferrana teraz słaby skrzydłowy Ferran :) Witam kapitanie :)

0

@Jakub1513 Deja vu :)
Te same teksty od lat tylko postacie się zmienają :)
Cou, Dembele, Depay, Frenkie, Dest, Adama, Ferran, Trincao. Ależ oni będą śmigać bożeee :)

0

@Kondziubarca
Barcelona: Jazdaaa z nimi ! Ostro do końca!!!! Nie odpuszczamy walczymyyyyy!!! JAZDAAA!!!!!

Bayern: Nie.

Barcelona: Ok, przepraszam do zobaczenia :)

4

@kewin Może to "Daję słowo" to po prostu błąd w tłumaczeniu. Tak naprawdę powiedział "I Kill You!"
I tu tak naprawdę widać czemu Mbappe został ... po prostu mają podobne hobby.

0

@Kondziubarca Ważne że staty się zgadzają.

7

@Dembouz1899 "które dadzą klubowi kilkaset milionów euro na transfery tego lata"
HAHAHHA

0

@catalanian09 Jak będzie dobrze ogrzewał krzesełka na Camp Nou to może zostać najlepszym grzejnikiem! :)

1

@Sau_Ron Robinho

0

@Herato Miał tak bardzo wy**** na MU że tego się nie da opisać słowami :)

0

@JohnnyBarca Afery nie ma bo socios też nie ma :)

0

@pt9 Bo to ukryty kibic Dynama Kijów i sabotuje.

0

@MarioVeB! Pewnie się buntują bo wprowadzili bilety imienne i teraz nie będą mogli odsprzedawać :)

1

@DonMatteo901 Chyba para- piłki

1

Ale co wy się dziwicie hahah jeszcze kilka lat temu pisałem że Socios odpowiadają 50/50 z Bartkiem za zniszczenie tego klubu.
Klub należący do ludzi to brzmi ładnie ale do niczego dobrego nie prowadzi. Sprzedać i nie mieć problemów z pieniędzmi :) może wtedy będziemy mieli szansę zbliżyć się do Realu :)

0

@JaroCoach Człowiek nie nadaje się do Lipska i Valencii a w Barcelonie mógł by być podstawowym :) Tak właśnie sugerują ludzie z La Rambli :)

A moim zdaniem dobrze wybrał, bo jeżeli Xavi zna się choć troszkę na piłce to Moriba by u niego nie wstał z trybun ani razu. A to oznacza 0 grania i zerowe pieniądze. A tak przynajmniej ma troszkę kasy :)

0

@Kondziubarca Fair play według La Liga :)
Jeżeli wszyscy odejdą to można kogoś jednego kupić :) #GdzieKryzysNieWidze

1

@Nazio87 First-party definition
(video games) Of a video game, developed and published by company responsible for the platform on which it is released (its internal developers), as opposed to third-party.
Zapytałem wujka Googla. Okazało się że sporo wie.

0

@Tomix_83 Barca powinna zacisnąć pasa i zaproponować największą ofertę na jaką nas stać. 2.5 mln i darmowe hamburgery na stołówce przez rok.

10

@Vebrol Ehh szkoda że nie wiedzą jak po nich tu cisną hahahah

0

@prokofiew Niski poziom to ten twój bezmyślny hejt.

1

@Emhyr W football manager i przegrywa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?