zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Rzucę ci jeszcze w gratisie info o którym nie przeczytasz w zachodnich mediach :)
Rosja właśnie złamała obronę Ukrainy na baaaardzo mocnym sektorze obronnym na kierunku Donieckim.
Wzięte "Pieski" i zaczyna się ofensywa na "Avdievke". Są to bardzo ważne punkty obronne na kierunku Donieckim.
A dlaczego tak się stało ? A dla tego że żeby zrobić pokazową kontrofensywę na kierunku Kherson które trwa już od 2 miesięcy ... ale głównie w opowiastkach Ukraińskich polityków i dublujących ich Zachodnich mediach :) Artyleria która wspomagała fortyfikacje została przerzucona na inny kierunek co umożliwiło Ruskim przejęcie tak ważnego punktu.
Slow clap :) Ale dzięki temu że zginęła ogromna ilość żołnierzy WSU Zachodnie media mogą pisać o kontrofensywie Ukrainy
1
@Kgorecki2500 Nie rozumiem co to znaczy też się myli ? Oczywiście że się nie myli, bezczelnie kłamie ... xD To jest wszystko bitwa propagandy, z jednej i drugiej strony. Trzeba korzystać z wielu źródeł żeby samemu wyrysować jak wygląda sytuacja.
1
@Kgorecki2500 Świetne informacje, nie prawdziwe, ale świetne!
0
@Herato Dembele vs Lewandowski :P
0
@pt9 3/4/3 Eric jest w podstawie, a i pewnie czasem w normalnym 4/3/3 kiedy trzeba będzie zakrywać jakiego koksa Araujo na skrzydle to będzie grał w parze z Kounde. A Roberto strzelił z PSG.
2
@kaczucha1899 Przykre że przez Polaka rodaka którego stać na taką transakcję Barcelonka ma problem :( Ehhh
0
@Kgorecki2500 Turcja popiera :) dogadali się
1
@Striker Zapamiętajmy tę datę i zacznijmy wspólnie odliczać dni do tego jak pierwszy raz zabrzmi : zdejmijcie tego Lewego on nic nie daje :)
Ciekawe która będzie to kolejka :)
1
@Transu96 Chyba raczej Pique głupia sprawa, nie dał byś rady przez ten sezon wpłacać po 5 mln do kasy klubowej. Nie przejmuj się na pewno ci wszystko oddamy.
I takim cichym głosikiem...
No chyba że rozwiążemy z tobą kontrakt po sezonie to wtedy nie xD
0
@MesQueUnClub96 Jakiego Franka ? Rijkaarda?
1
@Pawel13sz A mógł czarować w La Lidze w barwach Barcelonki ehhh
1
@Pilka_jest_okragla "deja vu i have been in this place before"
Mam flashback z sytuacją Coutinho i tłumaczenia czemu powinniśmy po prostu zapłacić te 140 mln i go wyciągnąć.
Jak Boga kocham.
@edit
Wytłumaczę dla czego żeby nie było afery xD.
Dobudowujesz epicką teorię do faktu że po po prostu chcesz topowego gracza w Barcelonie nie ważne ile osób i kto, już gra na tej pozycji. Silva tak samo jak każdy inny "topowy" zawodnik może zawalić gry z "najmocniejszymi" więc sprowadzanie drogiego, dobrego, nie zawsze oznacza że Barca będzie teraz już dobra :)
Już nie mówiąc o tym że nikt tu się nie boi takiego transferu bo Gavi jest ... tu ludzie z łatwością wyrzucają z klubu legendy, wystarczy że mają kilka gorszych meczy. Tu raczej ludzie się boją że Barca jest w ogromnych długach a nagle będziemy mieli top 3 ekip na świecie z ławką z której można złożyć zespół na poziomie 1/8 LM.
0
@tristan87 No i ładnie pozamykał mordeczki hahahah
Na spokojnie niech sobie siedzi do oporu, zasłużył na to. Barca traktuje piłkarzy jak biznes to czemu piłkarze nie mają też tak robić ?
0
@Medium Ti kur** nie ruszaj Bemowa :P
@Medium w sensie nie że ty ... tylko on xD
19
@Rl9k1nG Takie wypowiadanie się jest całkiem słodkie, to tak jakbym ja wypowiadał się o Bejsbolu o którym nic nie wiem ... ważne że dobrze brzmi :)
Tam coś słyszałem, tam coś widziałem szybkie wnioski ... i już wiem o co biega :)
A już dla osób, które z poważną miną opowiadają co to Biden nie zrobił i jak dobrze nie rządzi, jest w piekle największy kocioł taki że z niego nie wyleziecie :)
Biden zdaje egzamin xD on tabliczki mnożenia do 5ciu nie zda a co dopiero jakieś egzaminy xD Zabawne hahha.
Nie żebym coś do niego miał, swój chłop, lubi wąchać i macać małe dziewczynki i często nie wie gdzie się znajduję ... jak ja po alko. Ale no niestety wieku i stanu zdrowia nie oszukasz ;)
18
@Culer_1906 Według mnie najlepszy ruch jaki mógł zrobić, ktoś bardzo mądry mu doradzał. Ma papiery żeby zostać tam przynajmniej jednym z mocniejszych zawodników w lidze ... w ofensywie jest dobry a tam formacje obronne są prowizoryczne. I po kilku sezonach może zdecydować czy życie w stanach spora kasa, wieczne imprezy to jest to czego w życiu chce, czy może spróbuje już z solidnym doświadczeniem w jakimś Europejskim średniaku.
Jestem zdziwiony że tak wyszło ... myslałem że zepchną go do jakiegoś gówno teamu z La ligi gdzie będzie siedział bo nie będzie się nadawał do harowania.
Wow jestem pod wrażeniem!
0
@Batys Puig to jest produkt Barcelońskiego wieloletniego poszukiwania nowego Messiego. I on dobrze wie że w każdym innym klubie będzie mu ciężko z jego grą defensywną i ogólnym słabym ogarnięciem taktycznym.
Chyba że będzie gdzieś grał jak Messi czyli robię co chcę, biegam gdzie chcę.
2
@masa11 Oj chyba pan zakochany w Bartomeu 2 razy w jednym zdaniu ^^
0
@Rl9k1nG Oni stoją z każdymi brejwowymi defenderami którzy są gotowi ginąć żeby osłabić RU.
Też ich popieram, gdyż ponieważ im dłużej trwa konflikt na Ukrainie tym bliżej jesteśmy 3 światowej a ja chętnie zobaczę jak wygląda ta 4ta maczugowa :) może będą ją w jaskiniach na ścianach malować :)
0
@Criss18Barca Bo on już sercem w Barcelonie, wiesz ^^
4
Ukraińcy będą wybierać prezydenta Polski!!!
- Mariusz Maks Kolonko ... mówi jak jest ze stanów zjednoczonych Polski!
8
@Encore Ja nie wiem jak działa scouting w piłce ale widzę że ewidentnie dobry PR > weryfikacja umiejętności.
To że on po grze którą prezentował w Juve został sprzedany za taką kasę to jest komedia :P Ale dobrze że to Bayern należy im się :)
0
@Survier Sprawdzajcie konta ludzi piszących "głupoty" zwłaszcza tych bez awatarów. Bez sensu tracić swój czas na rozpinanie się nad nędznym prowo jakiegoś multi trola :)
0
@ChampionLW Właśnie też to usłyszałem hahah.
Kiedy wszyscy analitycy, dziennikarze, i kibice jarają się tym jakie duo będzie n środku. Xavi taki ... ale Araujo będzie grał na prawej hahahhahaahha
0
@Fabik87 Hmm zarząd niby jakiego klubu ? xD Bo chyba nasz ma troszkę inne zdanie na ten temat :)
1
@Arczinho7 Noo, żeby z bliska zobaczył że nie ma dla niego miejsca :)
0
@Joe_Pesci Śmieję się, bo słyszę często takie właśnie słowa od obywateli Rosji :)
"tak jest już skonstruowany świat wojny były i będą, a my szare myszki nie mamy nic do gadania "
Powtórzyłeś praktycznie słowo w słowo :)
1
@Joe_Pesci O, a pan czasem nie z Rosji ? Poznaję retorykę :)
0
@Rust_Cohle W sensie zabawne ... tyrasz niby Arsenal a tak naprawdę tyrasz ligę Farmerską w której Barca i Real mogą pół sezonu wystawiać na mecze swoje żeńskie ekipy a i tak ją wygrają :) taki opór niesamowity tu jest xD
A tak to nie mam nic do hejtowania Arsenalu ... tylko przy okazji nie ruszaj naszej ukochanej ligi xD
0
@Rust_Cohle Czekaj czy ty właśnie szydzisz z tego że Arsenal pomimo tego że gra dobrze może nie być w stanie wygrać ligi? Na forum Barcelony ? Która jest w lidze Hiszpańskiej ? xD
Komedia xD