zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barca1992 Jeżeli im za niego oddamy Pedriego to całkiem prawdopodobne.
0
@lucca87 Noo, pomoc Pedri, Busi, Silva, już widzę te dwucyfrówki w naszą bramkę :)
0
@Messibestplayerintheworld Alonso i Bellerin, jeden siedzi pod Albą drugi pod Roberto ... Nazwisko Bernardo jest tu tylko dla szumu wokół Barcy w ostatnich godzinach okienka :) Szczwany Lapcio :)
2
@parpe " czy Paulinho to jednak byli dużo lepsi technicznie od Kessie."
Trzeba było od tego zdania zacząć żeby nie trzeba było czytać dalej.
ehh nie szanujesz ty naszego czasu kolego.
0
Oni są gorsi od Pumas ... z takimi dziurami i wolnymi przestrzeniami powinno być już z 5 ... na razie skrzydła robią grę a w środku jest jedno wielkie nieporozumienie ... trzeba szybko się zgrywać bo taka gra w środku nie wystarczy nawet na średniaków ligowych...
4
@Firestone On jeszcze nie wie że przyszedł do ligi gdzie głównymi gwiazdami na boisku są sędziowie :)
2
Lewy genialnie zabrał obrońce ... w końcu 9tka z prawdziwego zdarzenia. Uff
0
@VamosVamos W zeszłym meczu nie był, w poprzednim też, ale teraz to już na pewno fakt ! xD a w następnym ten fakt może już nie być faktem.
Fakt ?
1
@Barca1992 Ludzie jeszcze nie wiedzą :) Politycy tak :) Już widać jak zachód panikuje ... strach w oczach. To będzie mocne :) Chociaż znając życie to obsrają się i pobiegną przepraszać Putina :) Wątpię że wystarczy narracja że musimy cierpieć za Ukrainę :)
0
@lucca87 Coś mi się wydaje że chyba złe wnioski wyciągasz z tego co on powiedział hahahhaa
2
@czółkovsky Zdradzałbym z nią Shakire.
1
@NaFazieHitman Osiągasz "satysfakcje" w miejscu pracy ? Wstydź się. A jak ktoś patrzy ?
0
@NaFazieHitman W sensie ja piszę tylko to co znajduję :P Nie wiem na 100% czy na przykład ta "the fae" to nie jest jej jakiś pseudonim artystyczny gwiazdy onlyfansów :P
Ale na pierwszy rzut oka wyglądają na różne dziewczyny. Może być po prostu Babol pismaków którzy mają imię ale nie mają zdjęć po Insta jest zamknięte.
Napisałem że Fake bo pod postem który wysłałeś ktoś napisał że to jest właśnie ta "the fae" a nie żadna Clara Chia ... a czemu oni dają zdjęcia tej Dani Fae jakby ona była tą Clarą to nie wiem xD może rzeczywiście pseudonim artystyczny :)
@edit
Ale jeżeli na zdjęciach które były wcześniej z Pique idącym z jakąś dziewczyną to jest ta Clara ... no to to są 2 różne osoby :)
0
@tomek8756
Slava Uhani!
0
@COU_11 Bellerin xD
0
@tristan87 To raczej na 100 nie ona Nie wiem skąd oni to wytrzasnęli
1
@Medium To taki sarkazm był :P Odwołując się do tego że "jak to można zdradzać kogoś tak ładnego jak Shakira"
0
@SelloutCrowd Tak już też to przeczytałem xD
1
@NaFazieHitman No nie wiem jak można z czymś takim zdradzać Shakirę ... nie wiem nie wiem.
https://www.instagram.com/itsdanifae/?hl=pl
https://www.tiktok.com/@itsdanifae/video/7092389513623801131?is_from_webapp=v1&item_id=7092389513623801131
Myślę że z nią można by zdradzać tą z którą zdradzasz Shakirę :) ale to tylko imho xD
FEJK
Po przetłumaczeniu tego co pisali na twitterze wychodzi że Dziwczynka z Filkimu od kolegi @NaFazieHitman i to co zlinkowałem nie ma nic wspólnego z nową dziewczyną Pique xD
@edit.
Kopiąc dalej doszedłem że to jest Instagram tej nowej dziewczyny Pique ...
https://www.instagram.com/clarachiamartioficial/
Przynajmniej tak mi się wydaje
A jak ktoś chce ... to ta pani z linków wyżej ma też OnlyFansy xD
https://onlyfans.com/danifae
31
La Rambla na jednym obrazku
https://x.com/oocNastolatki/status/1561978911650635776/photo/1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Don Lucas @against_modern_football Jak wy w życiu oddychacie ? Pomaga wam ktoś ? Czy podpięci pod aparat ?
Jeden się błaźni do poziomu że zaraz napisze że to nie on pisał tylko jego młodszy brat. A drugi pluje w twarz i mówi że to deszcz :) Problem w tym że jak tak robisz z normalnym myślącym człowiekiem to tylko popatrzy na ciebie jak na durnia dostaniesz kopa i tyle będzie z twojego głupkowania.
Nie mogę ... nie wiem jak można być tak głupim :P siedzę i po prostu to do mnie nie dociera xD Don Lucas ty pijany jesteś ? Hallooo zobacz pod czym ty komentarz dajesz i na jaki temat ? Halllo ? jest tam ktoś ? xD Tomek wrzucił post z twitera ? hallooo ziemia do Lucasa ? żyjesz ? xD
Matko co za cyrk
1
@VeB10Ronnie Perfekcyjnie wykonany screen na bramkarzu... jestem pod wrażeniem :)
A tak na poważnie ... nie został przedryblowany więc się nie liczy.
A tak na poważnie to ciekawe z której belki startuje i czy ma wiatr w plecy.
A tak na poważnie to trzymał linię spalonego.
2
@Don Lucas @tbas
Po co czytać jak można pisać :) Co nie ?
Dla Polek to normalne co roczne stypendium i to nie tylko dla Polek a dla wszystkich studentów więc autorka postu bezczelnie wprowadza w błąd ... dziwne na twitterze ktoś ściemnia ? nowe nie słyszałem hahah. A Stypendium dla Ukrainek to jest specjalne stypendium w ramach pomocy dziewczynom z trudną sytuacją finansową spowodowaną wojną, jednorazowa akcja ...
Promowanie Ukrainek hahahah ale wy zabawni jesteście xD
Napiszcie petycje żeby Ukraińcy oddali wszystko ze zbiórek charytatywnych Polakom a co my gorszy sort ? Jakim prawem nam nikt nie pomaga a im tak ... pfff
1
@Lionel_Messi10 Dzieki :)
0
YO, może ktoś podać dobrą stronkę z highlightami ... moja padła :(
1
@Pawel13sz "Gdy znajdziemy się na zakręcie co z nami będzie..."
8
@macio_944 Fake info, reported, banned. Narazie... wyślij kartkę z gułagu.
1
@Rl9k1nG Nie jestem na ciebie zły, nie ma sprawy. Też czasem wypowiadam się na tematy na których się nie znam. Tu usłyszę tam usłyszę i już jestę specialistę
1
@FC1899Barca Dobrze dobrze, niedługo na tyle się zbratają te dwa bratnie narody że "ekonomika" będzie na tym samym poziomie :) PiS i Sługa Narodu Dwa bratanki...