2

@tristan87 Chyba zobaczyli z Pedrim na La Rambli zdjęcie Antonelli i idą do Laporty mówić że nie chcą powrotu Messiego bo to już przesada ...

4

@Worny Powiem szczerze że jak oglądam nawet taki filmik z 2009r to wszystko wydaje się takie powolne, tyle miejsca mają zawodnicy obrońcy jacyś ślamazarni, grają chaotycznie. Różnica poziomu w porównaniu z tym co widzimy teraz jest dość spora ... nie wspominam już nawet o tym jak oglądałem gry z MŚ czy Europy z lat 90.

A niektórzy debatują nad tym czy Messi jest najlepszym piłkarzem wszech czasów czy może jednak Maradona xD

22

@RomanHoffer No no, nie dziwię się że Polak rodak chcę brać od USA i nic nie dawać w zamian a jak "szalony dziadek" z USA postanawia zaprzestać darczyństwa to bulwers jak to ? Hola hola jakim prawem wy chcecie przestać utrzymywać potencjał obronny NATO w pojedynkę ? Wydając prawie dziesięć razy więcej na uzbrojenie NATO niż CAŁA KUR**** EUROPA HAHAHHAA ... hola hola panie ... My dalej chcemy wykorzystywać was a potem zamiast kupować drogi gaz z USA to będziemy kupować tani z Rosji i fak ju AHAHHAHHAHA

2

@kuz No bo to jest tak że gdzieś musi być źle żeby dobrze było gdzieś :P

0

@DaPidejpi Ale przecież on to mówi tylko i wyłącznie w celu skłonienia EU do zwiększenia zakupu Amerykańskiego gazu xD ...
Nic dziwnego że Niemcy chcą gaz z Rosji, tańszy i lepszy xD
Bardzo dobrze robił oczywiście, dla prezydenta USA najważniejsze jest dobro USA.

0

@kamil9040 "Ludzie mówią że to na pewno Ruscy"
Nie oszukujmy się to nie ludzie to idioci albo ludzie którzy wiedzą jak jest i muszą kłamać :)
Jeżeli to przejdzie to można śmiało mówić że propaganda Rosyjska i Europejska są dokładnie takie same :)

3

@sergio5 iksde

1

@domin682 Dobry cymbał... cały misterny plan w **** xD
Mógł robić to co wszyscy Europejscy politycy i media, mówić że to na rękę Rosji i Gazpromowi ... nie wiadomo dla czego ... ale dla czegoś na pewno! W końcu to Rosja hahahha

0

Na inter Roberto/Pique/Christensen/Alba
Błagam zróbmy to :) Myślę że Christensen godnie zastąpi Łągleta xD

0

1

@Pawel13sz Prawdopodobne tylko w wypadku powrotu Messiego.

3

@Kidd Pa jak się śpieszy na spotkanie z mios dios aż biegnie xD

0

@Malibu Celowo nie mówisz o fakcie że ten "nauczyciel" jest uważany za jednego z dwóch najlepszych trenerów na świecie i buduję rozwija i ulepsza zawodników od lat?
Zabawne :)
Pewnie Pirlo też jest wspaniałym trenerem bo był jednym z najinteligentniejszych piłkarzy :) Zaraz zacznie budować.
Musisz troszkę bardziej zaczarować rzeczywistość żeby dopasować do swojego komentarza... tyle nie wystarczy :) więcej magii.

0

@Malibu Wystarczy troszkę ruszyć głową i wszystko staje się jasne, ale wiem że nie warto się takich rzeczy spodziewać po ludziach z La Rambli więc tłumaczę.
Z jakiej dupy niby Xavi który zaczyna swoją poważną karierę trenerską i jeszcze nic nie osiągnął ma zrobić z Arnolda lepszego piłkarza niż Klopp?
Jest to tak bardzo logiczne jak wasze wypowiedzi na tym forum...

I o boże nie prawdopodobne... ale tak, logicznie myśląc ... czego jak już udowodniłeś robić nie potrafisz, Pedri czy Lewy mają o wiele większą szansę stać się lepszymi piłkarzami trenując z Kloppem niż to że Arnold nagle stanie się lepszy pod Xavim niż był z Kloppem.

No, NIEPRAWDOPODOBNE XD

1

@Emhyr No, przy Klopie nie jest przy Xavim będzie :)

2

Bitwa nie na życie a na śmierć.
Bramkarz Walii postawił na zwycięstwo Polski
Krychowiak postawił na zwycięstwo Walii

Kto wyjdzie zwycięsko z tej potyczki :P

0

@tomek8756 Niezapomniany wieczór się szykuje u panów :)

0

@LaRoja Ja w końcu nie wiem czy państwo wymaga od takiego UPC dane osób które mają abonament TV. Kiedyś się o tym coś mówiło ale nie wiem na czym stanęło. Ale generalnie płacisz abonament RTV za samo posiadanie odbiornika :) więc dla pewności można zapytać np ziomka z infolinii czy oni podają dane osób które mają u nich wykupiony abonament :) jak nie podają no to dalej możesz się ukrywać :)

0

@Rl9k1nG Nikogo to nie obchodzi, referendum jest pod rynek wewnętrzny. Żeby ludzie bardziej ochoczo szli umierać :)

1

@Kgorecki2500 Byle nie trafili przed tym w ręce prawilnych chłopców z swastyką na piersi bo wylądują na pewnych ciekawych telegram kanałach bez rąk i bez nóg ^^

0

@P33ck Pewnie gdyby nie Euro to Laporta by po niego ruszył zamiast Silvy

2

@Nhyz Mało że tego gówna nie oglądam to jeszcze zawsze mamy minus 3/4 zawodników bo kontuzje a reszta słabo gra bo zmęczona ... ehh.

2

@NaFazieHitman Dobra pasta.

1

@Kessie Kurdę też tak walczyłem jak miałem 7 lat, nie wiedziałem że byłem komandosem. Myślałem że jestem żółwiem ninja.

2

@Rl9k1nG Korzyści? To jest tylko dźwignia uruchamiająca powszechną mobilizację w Rosji. Wstawaj strana ogromnaja ...!
Teraz dopiero zobaczymy jak zareaguje na to ludność rosyjska. Kiedy będą musieli synów i mężów na wojnę wysłać w czołgach z 2giej wojny :)

3

@Medium Ufff zgadzam się, zwłaszcza teriyaki. Perfect :)

1

@Kgorecki2500 Jakiś Hiszpański dziennikarz zasugerował że Vini jest małpą, bo tańczy jak małpa. Więc obudził się ruch anty rasistowski :)

2

Widzę teraz te wszystkie afery z Mbappe i przypomina mi się jak kilka lat temu mówiło się na La Rambli że to jest godny następca Messiego. Nic od Ronaldo nie ma. Grzeczny, pokorny, bezkonfliktowy, nie gwiazdorzy, mądrze się wypowiada w wywiadach. I w ogóle nastawiony na zespół. Nie to co ta gwiazdeczka Ronaldo czy zblazowany brazol Neymar xD

4

@VamosVamos Do Barcelony piłkarze przychodzą bo piękne miasto, do Realu żeby wygrywać :)

0

@kamiVeB Tam chyba jest kilka meczy w których może zagrać 90 min w sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?