zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@xKrisuS No, jak tam gra Arsenal który pewnie grałby w finale LM no to raczej nie wygramy xD
1
@analitykTaktyki Już było mówione, on nie przyjechał nic wygrywać. On przyjechał z żoną na emeryturę w pięknym mieście.
To że on na relaksie robi ligę ogórkową to nic dziwnego. Tu za mocnych przeciwników uważa się zespoły grające 4;3 z Lechem kur*** Poznań xD
2
@arcziFCB Głupi filmik bo Barca wszystko kontrolowała, tylko sędzia popsuł.
0
@Rewolucja123 Przydałby nam się taki grajek, ale by śmigał z Lewym i Fatim.
0
@Nano22 ALE Argument!
ZGADZAM SIĘ! Całkowicie!!!!!!
Gdyby Bartomeu był taki zły to by go wyrzucili jeszcze w pierwszym głosowaniu a nie czekali do końca ... i też kibice by nie przychodzili żeby oglądać jak niszczy klub.
Prawda jest taka że wypowiadać się powinni tylko tacy kibice jak ty i ja. Do końca z klubem, nie ważne czy gramy w LM, LE czy lidze konferencji. Nie ważne z kim i ile przegrywają. Dla nas zawszę Barca będzie najlepsza.
Szkoda że sponsorzy tak nie kibicują jak my z tobą i nie będą dawać kaski na transfery Lewandowskich i innych Neymarów... ale po co nam transfery ?
Dla nas z tobą może nawet syn Laporty grać z kolegami a Barca i tak będzie najlepsza!!
Jak ja cie rozumiem qmplu.
0
@Vebrol Xavi wyraźnie im mówił uważajcie żeby wam nie strzelili... no ale to jak do ściany, nic nie dociera.
4
@Awtameok_Klana Masz rację niech się uczą przegrywać, jak tu zostaną to przyda im się ta wiedza xD
1
@Deviler Nie żałuje, nie oszukujmy się przyjechał tu na spokojną emeryturę a nie na jakieś zdobywanie trofeów. Gdyby chciał wygrywać uparł by się żeby iść do Realu ... a nie do klubu w ogromnym kryzysie. Na szczęście Barcelona lepsze miasto :)
1
@Gaz Przed sezonem, przynajmniej top 5 teamów... przynajmniej na papierze. Teraz średniaki. Pozdrawiam xD
Pedri, Gavi, Dembele, Lewy, de Jong oddać ich do normalnego teamu i będą topowymi piłkarzami na swoich pozycjach.
1
Znowu wina sędziego LMAO, gdyby zakończył wcześniej było by tylko 2 a nie 3.
Dobrze tam Perez posmarował LMAOOO
0
@Deeespacito pewnie się podejmie
0
@arasz1819 Prawda jest taka że jest dobry, jak gramy z średniakami ligi ogórkowej. Wtedy ma miejsce, czas i technikę żeby obejść przeciwnika.
0
@AdiKingu96 Gdyby nie sędzią, gdyby nie VAR, gdyby nie repka, to Europa nasza. A w lidze Real wygrywa tylko dla tego że tylko my umiemy z nimi wygrać.
1
Nie rozumiem przecież z wielkim Villareal było tak dobrze :)
0
@Radzio_94 Oczywiście że by był, nie kłamię tak by było.
1
@4drian0 Z prawej mały kibic Realu się cieszy
0
@Messi1992 Słowo to nie męski organ rozrodczy, raz wyleci ... z powrotem nie włożysz.
53
Kłamie, podobno Messi ukartował to od samego początku, żeby wyciągnąć lepszy kontrakt od PSG. Tak słyszałem na La Rambli. Aguero gówno się zna. Albo wybiela swojego koleżkę, pewnie też dostał w łapę.
0
@BorzyKrzys Chyba mówisz o strzelaninach na ulicach w "niebezpiecznych dzielnicach" Strzelaniny w szkołach są w większości z pobudek które znajdziemy w każdej szkole na całym świecie... przynajmniej u kilku uczniów. Strzelaniny w szkole spowodowane rasizmem to mizerny ułamek wszystkich przypadków.
2
@GeneralXavi Może mu chodziło o miasto, i pracy w Lidlu. Pewnie by sobie poradził.
0
@FC1899Barca Powinien nagrać odpowiedź jak tańczy na tle baneru z LE pod piosenkę "nas nie dogoniat"
2
@Kamiloza91 Instagram, może mi przejdzie ten ciągły ból w nadgarstku.
1
@Kondziubarca No nie wiem czy to dobry pomysł dołować ich przed meczem, przecież musimy wygrać żeby chociaż troszkę kasy zgarnąć za wygraną ...
3
@Homeopata8989 Juve już wałki planuje xD
2
@don'T.R.I.P.e Długo by tłumaczyć specyfikę życia w USA. Wszystko zamyka się tak naprawdę na tym że ... jeżeli dajesz załamanemu młodemu człowiekowi z depresją dostęp do magicznej rzeczy która kasuje ludzi jednym przyciskiem to niestety na tym się kończy.
@BorzyKrzys chcesz mi powiedzieć że w szkole w takim Liceum nie znajdziesz kilku uczniów którzy, jakby mieli możliwość to by rozstrzelali pół szkoły ?
Chcesz powiedzieć że te siedemnastki co chodzą na ustawki klubowe z maczetami i bejzbolami to normalne społeczeństwo ? xD
Śmiechłem.
1
@Medium Nie jedna nieletnia z komentarzy by chciała żeby on z nią popełniał te same błędy ... lul
5
@LioMessi10 Telegram kanały, z jednej i drugiej strony. Ze strony Ruskiej głównie kanały wojskowych korespondentów albo ludzi którzy repostują z zamkniętych kanałów. Nie wszystko jest też 100% prawdą, no ale trzeba patrzeć co się pokrywa i można coś tam wywnioskować. Czytając czy słuchając osoby biorące info z oficjalnych twitterów jest bezsensu bo kłamią wszyscy i wszędzie, i jedna i druga strona. A że Europa powołuje się w większości na źródła Ukraińskie to też jest często bullshit.
Jedyne wiarygodne dane to zdjęcia + filmy z geolokacją z zajętych terytoriów albo filmy niszczenia jednostek z jednej czy drugiej strony.
14
@taris Moim zdaniem nie ma to nic do rzeczy, jeżeli ktoś na czymś się zna i ma zamiar działać na korzyść państwa to nie wiem czemu miałby być ograniczony tylko ze względu na to że się nie urodził w danym państwie. Chyba nie trzeba podawać przykłady osób które urodziły się w Polsce a wcale nie działają na korzyść państwa... raczej na swoją :)
3
@michal26 Straty u Ruskich głównie w walkach pozycyjnych na kierunku Donieckim. Gdzie front stoi i wymieniają się artami. Straty nie wielkie z jednej i drugiej strony.
Straty UA głównie na kierunkach na których próbują zająć bardziej wysunięte pozycje. Czyli powiedzmy otwarta ofensywa, tym samym sposobem którym lecą od początku contr ofensywy... czyli mobilne jednostki w niewielkich grupach. No ale jako że front się zawęził łatwo ich Ruscy znajdują i Bezzałogowcami + artami kryją bardzo mocno, dużo filmików które pokazują takie akcje ... za dużo.
Obstawiam że dzienne straty osobowe to od kilkunastu do stu osób zależnie od tego czy akurat idzie próba wyjścia wyżej od WSU.
Generalnie front stoi, bo i jedni i drudzy szykują się do walki o prawy brzeg Chersonia. Najważniejsza walka pewnie tej zimy. Jest szansa że Ruscy zostawią prawy brzeg i już do końca zimy będzie pozycyjna walka na całym froncie. Ale nie zostawią napewno tego bez walki więc będzie jazda, ewakuują też ludzi.
@Kurkmen Ruscy rozwalają infrastrukturę która nie ma wielkiego wpływu na front. Rąbie to w cywilów ale problem jest taki że Ukrainiec = Ruski i jeden i drugi potrafi żyć w tragicznych warunkach.
2. USA zarabia i zarobi ogromne pieniądze na tym konflikcie. Chociażby z tego że teraz każdy kraj Europejski zapowiada ogromne budżety wojenne na zakup sprzętu ... jak myślisz od kogo ? Długa wojna UA z Rosją to najlepszy dla nich scenariusz, o nich się martwić nie trzeba. A ot Europa dostaje i będzie dostawać po dupie no ale tu już nic nie poradzisz. Tak się ustawiliśmy i tak żyjemy.
A co do negocjacji to nie ma nawet cienia szansy że Ukraina zasiądzie do jakichkolwiek negocjacji kiedy ma chociaż minimalne sukcesy na froncie... a ma.
Trzeba poczekać na rozwiązanie sytuacji z Chersoniem ... po tym będziemy wiedzieć więcej.
2
@michal26 Szykuje się grubo na Kherson, na reszcie kierunków są próby ofensywy i ogromne straty osobowe i sprzętowe.