5

Czy jak Messi wygra MŚ to Ronaldo napisze że się nie liczy bo grany zimą a nie latem ?

0

@AmigoBlancos Eee no co ty, na żartach się nie znasz ? xD

3

@mrboom HAHAHA miał tyle miejsca przy przyjęciu że tylko upośledzony umysłowo człowiek zrobiłby to co zrobił on. A skąd wiem że to nie upośledzony na głowę człowiek ? Bo przed dośrodkowaniem spojrzał gdzie jest ziomek i idealnie do niego dograł...
Nie wspominając o tym że człowiek chcący wywalić piłkę wkłada w to tyle ile fabryka dała a nie umiarkowanej siły zagranie akurat na środek pola karnego, tym bardziej że przed samym zagraniem ... jak spogląda gdzie jest "przeciwnik" mógł na spokojnie zabrać piłkę w wolną przestrzeń do prawej strony boiska.
Nie ważne czy jesteś Messi czy random z 10siątej ligi zawsze będziesz uciekał z piłką którą masz zamiar wybić w wolną przestrzeń :) A nie biegł w swoje pole karne i patrzył jakby tu ładnie dograć xD

0

@MesQueUnClub_87 "Czyli Panowie, chyba oczywistym jest, że w tym momencie najwazniejsza odmiana pilki nożnej w Katalonii jest pilka kobieca i to ona jest wyznacznikiem wszystkiego xD"

To jest akurat prawda :P

Okładka Sportu też jest.

0

@mateusz1989VeB Wałki sędziowskie to część futbolu. Raz dają raz zabierają, tak to się kręci.

0

@barcanawieki Ten serial ? Taki dobry ? xD

2

@Messibestplayerintheworld Na 10 piłkarzy 7 to Barca i Real, hahahah

0

@Comentateiro Nie będę się kłócić z tym że Xavi na dany moment nie jest w topce trenerskiej, i pewnie nawet nie blisko :)
Ale ten argument:
"Potencjał jest ogromny, nie bez powodu, każdy z ofensywnych graczy jest reprezentantem swojego kraju."

xD
No powiem że prawie oplułem kawą monitor.

1

@Awtameok_Klana Przypomina mi to pewien dokumentalny film który ostatnio oglądałem. Też nazywał się "silna więź pomiędzy matką a córką" tam jeszcze był taki sławny łysy aktor, który ma za sobą wiele ról.

1

@Dominx Ale może być pocisk Bayern Live / albo Real Live... A tu jeszcze tyle czekać :(

0

@reloaded Bardziej prawdopodobny jest finał z Realem na Johan Cruyff Arena i bramka w 90 min samego Johana.

0

@mich_l Kibicowałem Barcelonie jak ty na gówno papu mówiłeś. I ty mi będziesz mówił jak mam kibicować ?xD
Stary klnący przed telewizorem oglądając mecz repki. Wyzywający każdego gracza, trenera. I mówiący że nie da się tego oglądać. To też nie kibic ... agent niemiecki, tylko udaje że Polakom kibicuje...
HATFU.

0

@Kessie Jak to znikąd ?? Oo myślałem przez ten cały czas że znienacka

4

Nie przejmuj się Gattuso, ten człowiek zawsze mówi że Barcelona była lepsza. On ma swoje kredki xD

2

@domin682 Dobra rada, jak cie czyjaś wypowiedź nie interesuje to scrolujesz niżej. Nie musisz być śmietnikiem na siłę.

0

@MAGNETO Gdzie na takie coś trafiłeś ?

1

@arasz1819 No chyba że, zagramy dobrą pierwszą połowę, 2 szybkie stracone bramki ustawią grę, oszuka nas sędzia i mecz z Bayernem miał na nas zły wpływ.

3

@xvcWinterSoldier A umie strzelać prawą i lewą ? Po gołębiach jak el Capitano? Nie wydaje mnie się.

0

@draxidox Lubisz jak ci rujnują długi weekendzik od początku? xD

0

@GeneralXavi Można byłoby Alvesa wypuścić na Bayern ( gdyby był), Davies zakończył by mu karierę i Alves mógłby spokojnie na emeryturkę się wybrać a nie tuła się jeszcze po jakichś pseudo klubach.

0

Tak pomyślałem może ten Mudryk na Lewą... podobno spoko jest. Ale pewnie drogi będzie :(

0

@Emhyr Mogli też dać najwięcej strat, to Dembuś byłby 2 razy w topie.

0

@Zoker Powinien tak naprawdę wyjść i powiedzieć kogo sprzedać kogo kupić, i że Xaviego trzeba wywalić. A no i że Lapcia trzeba zmienić bo za gruby.

0

@Commando Ja akurat sprzedaję ^^

3

@Commando W tym roku ?

0

@FC1899Barca Może by tak zamiast marzyć o tym żeby na każdej pozycji była super gwiazda pokroju Neymara, Messiego, czy Xaviego którzy sami wszystko zrobią znaleźć trenera który zbuduje system w którym po prostu dobrzy zawodnicy będą mieli wystarczająco przestrzeni i czasu żeby zagrać dobrze?
Po drugie, nasza cała pomoc nie funkcjonuje od 1szego meczu w lidze. 80% goli są zdobywane dzięki przebłyskom jednostek. Jedyny pomysł na grę to rozciąganie gumy od gaci i modlenie się że skrzydłowi sami wszystko zrobią.
A obrona ? Jak tylko przeciwnik leci z piłką w naszym kierunku, jest taka panika że obrońcy biegną prawie na linię bramkową ze strachem w oczach.

0

@Ojciec5tkidzieci Niech mi cymbał wytłumaczy co ma wspólnego ZSRR z współczesną Rosją xD

0

@hayek "Co innego jest wygrać 9 pojedyńczych meczy w lidze, i przegrać jeden. Co innego wygrać dwumecz ..."
Tak powinno brzmieć twoje zdanie. Tylko dodam, wyprzedzając pytanie, że nie przekłada się to na Barcę bo Arsenal nie gra w lidze ogórkowej. Widziałeś intensywność i szybkość meczy ligi Angielskiej ?xD
A i jeszcze nie koniecznie trzeba grać z trzema najmocniejszymi ekipami i potencjalnymi zwycięzcami LM żeby wejść do finału :)
No i myślę że Arsenal ma spokojnie szansę z takim Realem czy Bayernem. I tak, stawiałbym ich spokojnie na poziomie tych 3 drużyn jako jednych z faworytów do wygrania.

6

@Kamiloza91 Liczę, i kibicuję City. Jak nie, to powinni wywalić tego bezużytecznego Guardiolę prosto do Barcelony xD

1

@taris Odpowiedź prosta, złote pokolenie się zestarzało i Barca wróciła do bycia troszkę lepszym średniakiem Europejskim. Na równi z wielkimi markami jak Juwentus, Milan, Kotletico, i inne Angielskie średniaki :) ... tu trudniej wskazać bo oni tam co sezon zmieniają kto lepszy kto gorszy xD.
No ale tak już jest, nie jesteśmy super klubem i nie wyjdziemy na luzie z grupy śmierci :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?