0

@Kuuba77 Jaki Nico ? LMAO

4

Boże gdyby Dembele miał mózg ...

0

@kuz Jedyny "mocny" rywal z którym zagraliśmy dobrze w lidze to był Real Sociedad w 2giej kolejce 2 miesiące temu.
Chyba że spadkowicze i ekipy z dolnej części tabeli to są mocne ekipy xD
Ah sorry no tak Villarreal xD

0

@batoon @pt9 Bo to ludzie z La Rambli tak go nazywali, a teraz śmieją się z "głupków" którzy tak robili xD

A tak na serio myślę że to podświadomość walczy z rzeczywistością, pewnie rysują sobie w głowie tak rzeczywistość bo liczą że Puć jeszcze będzie kolejnym Messim Barcelony :) No bo skoro Valverde może to czemu nie? xD

5

@Mixtape Nigdy nie rozumiałem tej logiki w piłce gdzie ktoś mówi że z jakimś zespołem gramy dobrze od kilku lat więc na spokojnie ich jedziemy xD
To jest tak dziecinnie naiwne że aż śmiać się chce xD. Nie można takich rzeczy opowiadać z poważną mina xD

To tak jakby mówić hmm w każdy poniedziałek od kilku tygodni padał deszcz ... jutro na pewno też będzie padać xD

1

@tomek8756 Są ludzie i są podludzie, tych drugich niestety coraz więcej.

1

@Rust_Cohle Bellingham,Musiala,Gavi

0

@Rl9k1nG Ciekawe jak wyglądałaby Ukraina, gdyby w rządzie nie siedzieli ludzie którzy na zakupie 5 łyżek za 10 zł kradną 50 mln . Może Ukraina nie byłaby państwem ruiną jeszcze przed tym jak o "wojnie" ktokolwiek myślał.

2

@AlexDark00 Villar Real ? chyba proste nie xD

0

Wpuście Dembele i Raphe niech się pobawią z tymi clownami, przyda im się troszkę pewności siebie.

1

Radzę poczekać cały mecz, zanim napiszecie że Ferran czy Fati dają więcej niż Dembele i Raphinha. Czy tam dobrze że siedzi Busi. Bo mam przeczucie że zerowy Dembele sam wkręci w murawę całą obronę Villarrealu. A Busi będzie rozdawał gały jak szefu z tą ilością miejsca którą ma każdy z zawodników Barcelony.

Pamiętajcie też że niedawno Villarreal zagrał 4:3 z potężnym Lechem Poznań i 2:1 z Hapoelem Beer Szewa. Więc potencjał na come back jest.

0

Dajcie Gaviemu żółtą na start niech zamknę tą mordeczkę, bo już wkur** :)
Jeszcze na kupę papu mówi a już macha łapskami jak Suarez pod koniec kariery ^^

4

Przejście z ataku do obrony żałosne jak zawsze hahha
Całe szczęście że liga jest martwa i gramy na ogórki.

1

@Czajka90 Wielki Mou ... the special one.

18

@Ojciec5tkidzieci Nic dziwnego, ja w zeszłym miesiącu byłem samolotem, tydzień temu stałem się helikopterem. No a wczoraj postanowiłem że koniec z tymi dziecięcymi zabawami i wróciłem do bycia normalnym androidem.

2

Chciałem napisać że chyba z punktu widzenia kibica lepiej lecieć do LE i tam grać więcej spotkań niż zakończyć przygodę od razu po mundialu 2ma meczami z jakimś klubem z 1szego miejsca. W końcu paczka w LE też będzie mocna i można by zagrać całkiem przyjemne dla oka mecze z mocnymi rywalami. A i wygrać jakieś trofeum w tym sezonie też by się przydało...

A potem zdaję sobie sprawę z tego że w tym LE to faktycznie paka będzie mocna :(

2

@mcsarna Bardziej prawdopodobne jest to że Barca wygra 5cioma bramkami z Bayernem niż to że Inter straci punkty z Viktorią.

1

@prokofiew No skoro twierdzisz że Benzema nie zasłużył. No to już przynajmniej wiemy że piłki za często to ty nie oglądasz. Ja też mogę się wypowiadać na temat fizyki kwantowej, tylko czy jest sens robić z siebie idiotę :) ?

6

@Aragorn33 Potwierdzam, z Pumas też wyglądało wszystko idealnie ... nie wiem na co ci ludzie narzekają

0

@RomanHoffer Co wyście doje**** do tego Raphinhy hahha chłop ze spadkowicza przychodzi a tu ludzie oczekują że przynajmniej nowy Messi jak nie lepiej będzie hahhaha bo 60 mln ? No jak się Barcelona sra żarem no to tak jest. I tak daje więcej niż bezmózgi Dembele za 200 mln.
Nikt nie powie o zajebistym planie na grę od początku sezonu gdzie środek pola nie uczestniczy w grze progresywnej praktycznie wcale, to czym się zajmuje nasz środek to dostarczanie piłek na skrzydła które potem musza wygrywać 1w2 i1w1 2 razy żeby dojść do okazji na dośrodkowanie ... najczęściej w grupę 4/5 obrońców i Lewego ...
Myślę że śnią mu się po nocach czasy w jego gówno klubie w którym dostawał ładne prostopadłe za plecy obrońców ...

2

@tobiasson92 Jakie kur** DNA Barcelony. My już dawno żadnego DNA nie mamy i nie kupujemy zawodników pod DNA i sam Xavi mówił że nie ma już żadnego skupiana się na DNA. Po prostu grają, taki widocznie ma pomysł na grę Xavi ...
Chcesz powiedzieć że 48 wrzutek za mecz to DNA Barcelony ? Albo chociaż próba grania w ten sposób ?
Skończcie pitolić farmazony zasłyszane kiedyś ... żałośnie się to czyta.

DNA Barcelony hahahhahaha problemem hahahhahaha

0

@Wossi61FCB Spokojnie mordko, ci co wiedzieli to puścili. Nie mogą wszyscy wiedzieć bo by nie było z tego siana ^^

0

Dobrze że Lewy to zwalił aż tak bardzo.

0

@SteuerFreiMoney Masz rację. Nigdy nie zapomnę ile radości dał mi Suarez swoim kopaniem się po czole i plątaniem we własnych nogach w ostatnich sezonach u nas :)

0

@PatrykBarca Alba musie grać chociaż tylko po to żeby była różnorodność piłkarzy których tu tyrają...
Już troszkę nudne jest to Busquets, Roberto, Raphinha.

0

@Kessie Dziwne mental przecież pokazywał sędziemu że piłka wpadła do siatki

0

@Kessie Zaliczyli ?

0

@draxidox Nawet Vini ma więcej oleju w głowie niż Dembele... ehh

1

@Zoker można na raz ? razem z narządami w bonusie ?

5

@Rewolucja123 Hmm, od tłumaczyłem to wszystko i tylko straciłem czas xD Wygląda na zwykłą opowieść o trenerach i zwycięstwach/porażkach o których wszyscy wiedzą. Z kilkoma "oczywistym jest, jak wiadomo, mówi się o tym że" Nie wiem niczego nowego się nie dowiedziałem, może poza ostatnim postem o jakimś wecie de Lighta i Inigo co może równie dobrze być jakimś bullshitem xD

Ciekawostki w stylu przyszedł Tata było słabo, przyszedł Setien to go nie szanowali, przyszedł Valverde to go wszyscy lubili bo pozwalał im na wszystko ... to żadne ciekawostki bo to większość co śledzi info już od wielu lat to wie :)
A te słowa : wiem że możesz mnie zwolnić ... to chyba każde dziecko zna ... i chyba już było dementowane przez tatę
"Tata Martino denies ever saying his famous phrase about Messi"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?