zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 Matkoo, wpisuję w googlu twitter i podpowiada mi Krosno wtf is this
0
Szkoda że grają griezmannem na 2 napastników, lepiej byłoby wypuścić 7mego obrońce może dowieźli by 0:0 :(
1
@PatrychoO A były w tej bajce Neymary ?
0
@RomanHoffer Ja bym radził tych chłopaków od razu na jakąś Suicide watch listę zapisywać bo to się dobrze nie skończy ...
1
Po ilu minutach Gavi łapię żółtą? Jakieś zakłady ? xD
2
@KrwawiaceoczyVEB Laporta przywrócił ... nie wiem jak z magią ale na pewno kibiców na Camp Nou :)
0
Ostatnio jak wszyscy tu mianowali Ter Stegena kolejnym kapitanem to po 2 sezonach był wyzywany od najgorszych i sprzedawany. Może nie rzucajcie takiej klątwy na Araujo ... po co mu to :)
0
Boże ale ten Depay jest żałosny ...
Fak spóźniłem się :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
I ta mina Xaviego hahahahhaha
0
@kuz 25 min zmiana na busiego xD
0
City do ogrania dawać ich na 1/8 xD
@edit
Żartowałem nie trzeba.
0
@Rl9k1nG Ich chęć współpracy z Rosją wynika tylko i wyłącznie z pobudek ekonomicznych... bez tanich surowców z Rosji nie było by wielkich Niemiec. A jeżeli chodzi o dozbrojenie czy rozbrojenie to jest to wszystko bez sensu bo i tak główny potencjalny wróg przeciwko któremu moglibyśmy użyć ten sprzęt jest nie do ruszenia bo ma magiczne przyciski których boi się cały świat ... i działa to w 2 strony Rosja nie polezie na którekolwiek z państw NATO. Jest to nie możliwe chociażby dla tego że odpali to USA które wydaje kolosalne pieniądze na uzbrojenie i samo jest w stanie "ochronić " Europę przed Rosją w razie potrzeby ... a uwierz mi bardzo chętnie skorzystają z takiej okazji do pokazania swojego potencjału :)
1
@MESSIah16 Niestety, taka prawda. Teraz to już tylko ucieczka do państwa terrorystycznego Rosji uratuję cię przed oddziałami zabójców (ops wyzwolicieli) z Ukrainy. Bez sądów bez wyroków szybko możesz znaleźć się na tamtym świecie :) Tylko zostań i poczekaj na armię wyzwoleńczą twoich Ukraińskich braci :) oni już po ciebie idą, pokazywać ci zachodnie, liberalne, demokratyczne wartości :)
Ukraińcy zabijają Ukraińców ... nie było jeszcze, a nie czekaj było ... od 8 lat jest :)
Ruski zabijający mera miasta to zbrodniarz wojenny i potwór. Ukrainiec zabijający "mera" ... jazda jazda biała gwiazda hhahah
Przypominam że ten ziomek był zwykłym urzędasem którego wyznaczyli do tego żeby koordynował pracę miasta ... żeby zwykli ludzie mieli światło, wodę i jedzenie.
Nawet jeżeli byli w związku z tym przestępcami to istnieje coś takiego jak sąd i więzienie.
Ahh zapomniałem że mieszkańcy wschodniej Ukrainy to nie ludzie, a już na pewno nie Ukraińcy :) Takich nie szkoda :) słyszałem to z ust żołnierza ZSU w Mariupolu.
Dawajcie szybko tą Ukrainę do UE może tu też jacyś kolaboranci się znajdą :)
0
@draxidox
2
@Emhyr Niech mi lepiej rachunek za prąd zapłacą :(
2
@GeneralXavi Kilka miesięcy temu jak Haaland dołączał do MCity pytałem tu czy uważacie że ma szansę przebić barierę 1000 goli. Teraz już nie wydaje się to tak bardzo zabawne :)
W BVB miał 1 bramkę na mecz praktycznie, w City obstawiam bliżej 1.5/2. Jak to się utrzyma przez kilka sezonów i nie będzie kontuzji to zmiecie wszystkich z planszy :)
0
@Colon "Amerykanie podniecają się czym innym" no i to w sumie wiele wyjaśnia
0
@Ojciec5tkidzieci Paid actors :)
1
@El dominatore Swojego nie liczysz ?
1
@FC1899Barca To Mesjasz leci żeby zgładzić grzechy świata.
1
@Emhyr This is why i love this game, dzieciak wyciąga rękę do piąteczki a wszyscy sobie przechodzą obok xD ...
0
@pluszek Ah my bad xd
0
@pluszek Nie umiem czytać :)
2
Tylko włączyłem Messi od razu strzela, nie dziękujcie ...
Oh w8
1
@Emhyr Nie byli gorsi... mieli tylko więcej szczęścia. Mecz był na remis z lekkim wskazaniem na Barcę w 1szej połowie i lekkim wskazaniem na Bayern w drugiej... gdyby nie padły 2 bramki podejrzewam że koniec drugiej połowy mógł by być inny bo mamy lepszą ławkę ale mieli szczęście wykorzystać 2 sytuacje i potem już grali na spokojnie.
1
@Lionel_Messi10 Dziękuję Panie Tomku, może pan już zmienić nik nie ma sensu się ukrywać ^^
0
@Sau_Ron Bo linia pomocy nie gra w defensywie pozycyjnej, pressing tak... pozycyjnie słabi.
0
@xvcWinterSoldier Niby ta ale jako jedyny daje radę uciec, Davies zjada Raphinhe musi tam być Dembele i Fati na lewym
0
@Xxxbarca4ever A co ja mam z tym wszystkim wspólnego ? xD Mówimy o tobie i narzekaniu na narzekanie :) na stronie gdzie wszyscy na wszystko narzekają :) Może jesteś w złym miejscu skoro aż tak ci to przeszkadza ^^