zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kitek1640 Breakdance
0
"Nadchodząca zima będzie ciężka. Prezes PKN Orlen o scenariuszach dla Polski i Europy"
— Rozumiem trudną sytuację Polaków, ale ta zima będzie ciężka dla całej Europy — ostrzega w rozmowie z Business Insider Polska prezes PKN Orlen.
1
@kuz Łoo matko jaka głupota xD. Pokory hahahah.
Dzięki pośmiałem się :)
8
@Kessie Hmm pamiętam wyraźnie jak miałem 7 lat to strzeliłem mamie 120 bramek na naszym podwórku, można powiedzieć że były to najważniejsze gole w moim życiu ... więc x2.
+240 goli w dorobek.
1
@Messi1992 2 mecze w tygodniu nie da rady tak zagrać, trzeba będzie go mądrze rotować żeby nie zszedł na boisku.
23
@Emhyr Między udami nowej koleżanki xD
0
@Bartula Oburzające jest to że w nowej fifie nie można ustawić sobie taką celebrację grając kobiecą drużyną ... zgłaszam.
0
@czółkovsky W fifie dobrze będą śmigać 11nastu pedrich to ty nie wiesz takich prostych rzeczy ? xD
0
@magister97r O Polskie obozy zagłady ... znam, słyszałem xD
0
@Kgorecki2500 Źle się wyraziłem :) Dziękują Rosjanom za odbicie Azowstali i uwięzieniu Azowców którzy ostrzeliwali obrzeża miasta siedząc właśnie w Azowstali. Ale możesz mieć rację w końcu to zwykłe wieśniaki, ludzie z ujemnym iq i nie wiedzą kto i skąd do nich strzela :)
Pewnie to tak wygląda bo gadam głupoty odbiegające od przyjętej wersji wydarzeń ale w brew pozorom nie jestem agentem putina ani nawet rosyjskim szpiego prowokatorem :) po prostu nie łykam wszystkiego czym mnie karmią przynajmniej w sprawach w których mam do dyspozycji kilka różnych źródeł informacji :).
Najbardziej z tego wszystkiego szkoda zwykłych ludzi którzy przez gierki polityczne imbecyli muszą cierpieć ... to jest koszmar :(
4
@Bartula Jeba** szamany, Pogbie naczarowały klątwę w postaci Magłaja xD
0
@Kgorecki2500 Nikt nikogo nie szantażuje xD Normalnie człowiek zarabia kasę. W całkowicie pro rosyjskim mieście. Gdzie, O boże jak to możliwe, wszyscy mieszkańcy dziękują ruskim za wyzwolenie i plują na armię Ukraińską i Azow.
Widziałem ostatnio filmik gdzie jeden z dowódców oddziału Azow Serhij Wołynśkyj aka Wołyna przeprasza ludzi Mariupola :) za to co robili :) A roili dużo :)
Z resztą od początku było bardzo podejrzane że wojska rosyjskie równają z ziemią tak naprawdę w 90% pro rosyjskie miasto :) no i jak się okazało skoro dziwne znaczy że nie do końca prawdziwe :)
A to że tą panią pod aparatami dziennikarzy wyprowadzali ze szpitala ( w który coś przyleciało na 100% dla tego że kitrała się tam armia Ukraińska :) tak jak z resztą w szkołach, przedszkolach, domach starców :) zganiając ludzi do piwnic i nie wypuszczając :) ... a nie sorry to nie prawda ... to pro putinowskie Amnesty International napisało ... to nie prawda. Zelenski powiedział że mogą tak robić bo są ofiarami :)... ) nie znaczy że że ona kocha Ukraińców :) Pamiętaj Mariupol to pro rosyjskie, a przede wszystkim rosyjskojęzyczne miasto. I jak cała Ru języczna część Ukrainy wycierpieli dużo od Ukraińskiej władzy... a teraz jeszcze wojna :)
Long story short... nikt do niczego, tam nikogo nie zmusza. To jest wszystko zachodnia propaganda, która co prawda nie jest tak toksyczna i beznadziejnie głupia jak rosyjska ale też swoje głupoty gada :)
Ale to bez żadnej pretensji czy coś :) tylko tak informacyjnie :)
Btw mnóstwo osób którym nie podoba się to co dzieje się teraz w Mariupolu wyjechały na spokojnie i już siedzą w Europie :) informacja z pierwszej ręki że tak powiem nie żadne media :)
5
@Worny Mina Alby mówi wszystko, on już wie xD
3
@Hubsao Widzę komentarze w twitterze że na pewno ją szantażują hahahha
Boże ignorancją jest tak fajna, czemu ja nie mogę znowu mieć 10 lat i nie mieć pojęcia o tym co się dzieje na świecie ehhh.
Czekajcie aż się dowiecie kto ostrzeliwał elektrownie atomową na Ukrainie xD Jak ta wycieczka MAEA wróci i napisze raport hahaha Chociaż wujek Zelenski już wydał polecenie co ma być wpisane w tym raporcie ... bo jak nie to agenci Putina ^^
0
@VamosVamos Ja w fifie stawiam Mbappe na prawej obronie i wygrywam, nie widzę problemu.
0
@Tuc Tebas po raz kolejny nie uległ presji ... ehh a mogło być tak pięknie.
0
@Fenelon Silva nie przyszedł bo Messi postanowił jednak odejść.
0
@Sergio_Devils Mam nadzieję że nie będzie grał. Roberto jest lepszy.
0
@dv7wisnia Za mamę i za tatę.
1
@Luciano99 Zawsze beka jak po kilku latach "niesprawdzeni" a w tamtym czasie... Wooo ale mamy ekipę boże jak piękną mamy młodzież.
Arthur next Xavi, Puig next Iniesta, de Jong to nasz lider na lata, Alenia prze kozak ładnie gra xD
Tak się to kręci :)
0
@Emhyr No faktycznie myślałem że Auba zarabia mniej :) Ciekawe co by było gdyby nie miał ambicji i nie odchodził :) w następnym sezonie pewnie z 13 mln xD
3
@Messibestplayerintheworld Dzwoni Mama:
-Zjadłeś kotleciki?
- Jeszcze nie, zaraz mam obiad to zjem.
- No zjedz zjedz żeby długo nie leżały.
Kibice:
- Transfery loading ..... xD
0
@Emhyr Ludzie którzy zarabiali najmniej zwalniają dużo miejsca ? xD To ja już nie wiem jak to wszystko działa :P
4
@Lionel_Messi10 Ale Polska będzie bita na Mundialu to jest głowa mała xD
6
Bernardo Silva: Nie otrzymałem żadnych ofert. Zostaję w Manchesterze. Jestem szczęśliwy i decyzja już zapadła.
Aaa to skubany ... wywiera presje na Tebasie!
Dobrze wiem że wszystko już dopięte, La Rambla tak orzekła.
Kłamczuszek mały
0
Emmm to niezłe było to spotkanie zarządu odnośnie strategii w ostatnich dniach okienka xD po pracowali sobie xD
0
@Dragon_Ball_Z Bardzo dobrze, prawy obrońca Barcelony powinien być najlepszy we wszystkim. Jeszcze się taki nie urodził ale to nie ważne :) Mamy Roberto xD
2
@kuz Albo miliardy lat za nami, albo nic nie ma i wszędzie są same bakterie :)
19
Dobra ta Barcelona, porwali Aubę z Arsenalu, kazali mu grać za grosze, pobili go, a teraz sprzedają.
Mes que un club xD
1
@Emhyr Przed chwilą mówili że Xavi nie ma nic przeciwko sprzedaży Alby co jest zabawne bo w tym sezonie Alba znowu będzie w podstawowej jedenastce :)