0

@Clue Ach te kobiety które lubią słońce, ileż one transferów Barcelonie załatwiły ...

17

@derlysy1979 Trzeba było najpierw rzeźbić budżet a potem robić zakupy a nie to samo co w ostatnim oknie... robią zakupy a potem stawiają piłkarzy pod ścianą i zwalają winę na nich ... bo nie chcą odejść bo nie chcą obniżyć ...
FDY to podstawowy zawodnik, spełnia warunki kontraktu i gra na przyzwoitym poziomie. To nie jego wina że zapłacili za niego 80 mln i oczekiwali że będzie kolejnym Iniestą czy Xavim

0

@jakub1906 Nie wiem czego się spodziewasz po tym serialu, ale gwarantuję że czegoś takiego się nie spodziewałeś :)

0

@Culer_1906 Forsa Barsa ? xD

0

@Hellrider iksde

10

@Lionel_Messi10 Czuję w tych słowach DNA Barcy, jakbym Pique czy Albę słyszał :) będą z niego ludzie !

0

@Matt_i1992 W sensie ja rozumiem ale czy ten Torres otwierał komuś mordeczki? że ma je teraz zamykać... nie powiedziałbym xD

0

@Kamiloza91 Który ? Fernando ?

2

@Janiama Czekam na koniec wojny i kiedy Rosja pozwoli dziennikarzom z zachodu wjechać do Mariupola i brać wywiady u zwykłych ludzi.
Jeżeli będą to niezależne i wolne od propagandy media... to przygotujcie się na pikaczu face ...

0

@Pilka_jest_okragla Wygląda dobrze, prawie tak dobrze jak swego czasu Puć :)

0

@AmigoBlancos Co by nie mówić ale wiek akurat w jego przypadku to nie jest żaden problem.

0

@Marcelinho99 Pamiętam jak śmiali się że sprowadzamy Coutinho i Dembele za krocie ... ale głupki nie ? xD

0

@Mik123us Mówisz dobrze, ale większość tu tego nie chce zrozumieć :) tłumaczą że zaraz taki Dembele i Fati złapią kontuzję :)
Jakby nie patrzeć Barcelona jak klub z kasą od szejków, z linii ataku na ławie siedzieć będą piłkarze za grupo ponad 100 mln :) nie licząc Depaya. A pomoc trzyma się na 2 młodzikach i Busim :)

1

@mateusz1989VeB Masz rację, trzeba było kupować Dziadorumme tak jak tu wszyscy chcieli :)

4

@mateusz1989VeB Spotify Camp Nou to jest dobra nazwa, dobry przekaz leci xD

1

Jeżeli Barcelona gra na czas i pod koniec okienka zrobi z Dembele to samo co z Messim to pojadę pod Camp Nou i będę kłaniał się Laporcie jak będzie wjeżdżał do ośrodka.

A potem jak będzie pakował manatki i wyjeżdżał :) :) :)
Ale i tak warto ! xD
Że tak powiem " Do it, you won't!"

2

@Clue Ludzie mają słabą pamięć, przypominam że w końcu sezonu przed kontuzją Dest grał bardzo dobrze. Nie stawiałbym znak równości między Destem a Roberto jednak ...

0

@misiek12319 O jak miło że mamy na stronie, lekarza, specjalistę od przygotowania fizycznego i osobistego dietetyka Lewego. Miło że dołączył pan do nas.
Pytanie mam, czy nie udało by się przedłużyć te umiejętności na przynajmniej pół roku jeszcze ? albo na rok ? 4 lata to już jakoś solidniej brzmi.

1

@shahman Wystarczy to zapętlić i spokojnie mamy 100 bramek w sezonie. Magicy !

3

@Lisek Muszą ryzykować, bo Lapcio wie że kluby bez głośnych nazwisk się nie ogląda. Muszą te z robić jakieś chociaż transfery żeby pokazywać że Barca żyje a nie zaakceptowała przeciętność. Ale faktycznie prawa na pomyłkę nie ma, musi być przynajmniej walka o mistrza i mocne występy w LM bo zakończy się to marnie :(

2

@jacobFCB Klaszczę stojąc, bić sarkazmem sarkazm to jest to :)
@Emhyr A co do Ferrana, to proszę nie obrażać bo to nasz zbawca, którego trenowali najlepsi trenerzy Barcelony, ma DNA i pasuje idealnie do układanki Xaviego. Najlepszy napastnik dla nas.
Tak na La Rambli czytałem.

0

@Emhyr Uff, wychowanek magik/ następca Messiego i zbawca którego trenował Guardiola i Luis Enrique będą grzać ławę ? Jestem tylko za !

0

Feta w internetach jakby krzyżówkę Neymara i Messiego kupili :P
Chyba wiedzą czegoś czego nie wiem ja... czekam na tego magika. Rozumiem że Dembele za 6 mln /sezon będzie ławeczkę wygrzewał :)? Jestem tylko za!

0

@Emhyr Pytanie, kiedy pani Jadzia dostanie wypłatę za zeszły miesiąc a nie krwa jakieś Kisje czy inne Rafinjie

2

Komentarz usunięty

0

@kuz Za fake info, bo przecież wiadomo że już odbiera bagaż na lotnisku.

6

Trzeba do Lewego napisać żeby zrobił konto na La Rambli jak już jest praktycznie zawodnikiem Barcelony, to będzie od razu dementi dawał. Żeby nie było takich sytuacji że on sobie bierze prysznic w domu a na niego ekipa Romero na lotnisku czeka ...

0

@jedrek7000 Ohh jak ładnie cie jadą, a po 2 latach będą mówić że tylko kilku debili mówiło że to były dobre transfery ...
I tak się to kręci na la Rambli.

1

@DonAndrzejos Kontrakt na 5 lat :) tak jak myślałem. Oby nie był wypychany po 2 latach jak wszyscy z 5cioletnimi kontraktami :)
Ahhh zapomniałem że to jeszcze "Brazol" to szansę niestety tylko rosną ...

3

@kuz Druga dźwignia jest dla podpisania kontraktu z nową ekipą sprzątającą. Więc trzeba będzie czekać na trzecią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?