zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patry295 Jak widzisz nie wyłapał :(
0
@Aragorn33 To nie ja muszę robić multi konta dziewczynko :)
0
@Aragorn33 Jestem w kolejce do tej poduszki zaraz za tobą, ale widzę że od kilku dni nie nie możesz przestać płakać :( cały czas czekam.
0
@Aragorn33 Dzięki za zdanie które nikogo nie obchodzi. Pozdrawiam :)
0
@mcsarna Wszyscy są wkurzeni bo słyszą wykwintne słownictwo, dźwignia finansowa i nie wiedzą o co chodzi xD. Magiczna dźwignia która robi z klubu ruiny klub który wydaje na rynku najwięcej kasy xD. Gdyby nazywali to tak jak rzeczywiście jest : wyprzedaż wszystkiego co zostało i stawianie wszystkiego na jedną kartę :) to może nikt by się nie dziwił a potem też by się nie śmiali kiedy to nie wypali i utoniemy w długach. Tym bardziej że nie mamy żadnego top doświadczonego trenera który wszystko w życiu wygrał i na 100% poprowadzi nas do sukcesu z takim zespołem ...
A swoją drogą kiedy ludzie nie siedzący w temacie restrykcji la Ligi i nie do końca wiedzą co to dźwignia finansowa i dla tego nie rozumieją skąd bankrut Barca ma kasę. To trzeba być nieźle odklejonym żeby od razu zwalać wszystko na zazdrość i zawiść :P
Idąc dalej można by powiedzieć że kibice Barcelony 99% czasu spędzają na zawistnych komentarzach w stronę Realu hahha.
Swoją drogą każdą kolejną wyprzedaż garażową będę nazywał od teraz dźwignią finansową :) bo to brzmi dumnie ! :)
7
@trolownik Bo gdyby Messi został to dalej by tuszował swoją grą beznadziejność kadry i każdego kolejnego trenera. Trzeba było się go pozbyć żeby kibice nie mieli wątpliwości co do tego w jakim stanie Bartek zostawił zespół.
11
@Vebrol Wy jesteście nie możliwi xD, żyć bez tego Ronaldo nie możecie :)
0
@ciema Typowa La Rambla.
Jednego dnia mówi jedno przy tym jadąc po wszystkich z innym zdaniem. Drugiego dnia mówi coś diametralnie innego... przy czym znowu jedzie po wszystkich którzy według niego robią źle.
Dawno tak się nie uśmiałem... dzięki, ale chyba trzeba by było się wybrać do lekarza bo chyba żyją w tobie 2 osobowości.
0
Kto by pomyślał że posiadanie 17stu napastników na te same 3 pozycje nie zmieni ogólnego obrazu gry hmmmm...
0
Zmieniajcie Dembele bo w 10 do 30 min będziemy grać :)
1
@Zoker Najmniej ulubiony. xD Czyli jednak troszkę ulubiony ? :)
0
@Kessie Kontrofensywa wojsk Ukraińskich na Kherson :)
0
@paweldunajecfcb Zamiast silikonu beton ?
0
@Rl9k1nG Hmm ?
"Oj tam bez przesady. Jak na swój wiek i tak dobrze się trzyma."
0
@Yoshi94 Gdyby to było tak że przez pierwsze lata było płacone mnie a potem się wyrównało to tak ale podwojenie tego ? Jeżeli te kwoty 300+ mln dla 4 piłkarzy są prawdą no to przecież to jest Bankructwo a do tego żadna la Liga nas nie zatwierdzi z takimi płacami ... tam w składzie musi chyba zostać tylko ta 4ka xD.
Ale z drugiej strony nie dziwie się Frenkiemu jak się wygrywa w 6tkę w Lotto to się jej nie wyrzuca bo i tak jestem bogaty xD
Zarząd robi cały czas to samo wywieranie presji za pomocą mediów :) To są ich problemy, ja tam nie mam nic do Frenkiego niech robi jak uważa, jego prawo. Ma w końcu kontrakt. Trzeba było myśleć socios jak się brało Bartka na prezydenta.
0
@ShawnC Proces jeszcze się toczy i nie jest udowodnione prawomocnym wyrokiem że klub kupował mu to na czarnym runku... HEHE
Jak już wyrok zapadnie nie wątpię że Lapcio pójdzie po swoje :P i sam mu to gołymi rękoma wyrwie xD.
A tak na serio to ja mu się nie dziwię, Bartek musiał coś robić żeby przeżyć ostatnie lata kadencji w okresie covidu więc proponował odroczenie płatności z przedłużeniem kontraktu a żaby się łatwiej zgodzili to podwajał im pensję w dalszych latach. A teraz Lapcio z ręką w nocniku bo skąd niby mamy mieć kasę na wypłacanie 5ciu piłkarzom przez 2 lata jak 5ciu Messim xD.
27
@ShawnC To są te same "dźwignie" tylko rozbite na etapy z mniejszymi procentami xD
0
@Emhyr Ja obstawiam że miał problem ze znalezieniem klubu który dał by mu troszkę więcej albo tyle samo co dawała Barca ale agent chciał ogromną prowizję :)
3
@Emhyr I pomyśleć że gdyby miał normalnego agenta pewnie nie był by już u nas :P trzeba mu podziękować.
1
Ciekawe czy Xavi przychodząc wiedział że dostanie jedną z najlepszych ( na papierze) jeżeli nie najlepszą ekipę na świecie. A do tego zmienników którzy praktycznie nie odbiegają poziomem od pierwszej jedenastki ...
Od razu na głęboką wodę z wielkimi oczekiwaniami :)
Ale kur... ta ławka ? czy ktoś kiedyś w historii piłki miał tak potężną ławkę ? xD wtf
5
@masq To jest majstersztyk Alemaniego i Agenta Dembele 50/50 xD
0
@Messibestplayerintheworld Aż 3 Herwi gou w jednym poście :) Fabrizio by zwariował :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Comfortable_ Nie no jasne, przecież mówię beka z nich ... co za ludzie
hehe
0
@Emhyr Polecam ten komentarz!
7
@Rl9k1nG Actually wykalkulowane ... co za ziomek, szkoda że się skończył :(
11
@Death_voice Tak samo zakompleksieni jak kibice Barcelony którzy regularnie wrzucają memy albo filmiki porównujące i pokazujące czemu Messi lepszy od Ronaldo ...
Ah no tak nam można bo my swoi :) A z nich to beka. Masz rację.
Jak się śmiać to się śmiać ... Real jest na tyle zakompleksiony że musi wygrywać LM i Ligę spacerkiem żeby pokazać że są lepsi od Barcy...
Hihi Haha
2
@arasz1819 Blehh po co ty im tam zaglądasz ? xD
0
Arsenal to jest w końcu ta Barceloną którą chciałem oglądać Vamos!
0
Jakiś czas temu była tu gorąca dyskusja o tym, jak blisko nasz Polak rodak Lewandowski zbliżył się do Messiego czy Ronaldo.
No to moim zdaniem teraz będziemy mogli być świadkami jaką jakość da nam Lewy i czy będzie to chociaż ułamek tego co dawał nam Messi.
Na team chyba nie ma co narzekać bo ma raczej lepszych kolegów niż Messi który przez kilka lat ciągnął ten wózek sam z wirtuozami jak Gomes, Vidal, Paulinho czy inni.