0

@kynio302 Czarny predator w Stanach ? Dziwne że jeszcze oddycha.

3

@shahman "Jestem warta tyle co dwie 22-latki"
Ona widziała 22latki na oczy ?xD

1

Ach ta "prime Barcelona" wielka jak nigdy dotąd i jak nigdy już raczej nie będzie...
Fajnie to się oglądało :)


0

@Mathew86 Nie no generalnie tak jest, tylko to jest taka poduszka która niby pozwala mieć jakąś 3cią młodą 9 ale tak naprawdę to po co skoro już są 2 ? :)
Raczej mówię o zakupie kogoś młodego, perspektywicznego.

Nooo akurat Gavi i Pedri to mieli jak się przebijali to chyba Alena Puig Pjanić i Roberto xD Jedyny sensowny to chyba był De Jong

3

@tristan87 On mu po prostu powiedział "Come to besiktas"

0

@kynio302 Kiedy przychodzisz z ligi Angielskiej jako wrak, wpadasz do ligi farmerskiej i staje się całkiem dobrym napastnikiem, myślisz że może jednak jest git... wracasz do ligi Angielskiej i okazuje się że jednak nie jest git i trzeba wracać xD

Ciekawe co powiedzą tu ludzie, bo sporo osób ma sentyment do Auby, tylko on będzie blokował miejsce potencjalnemu młodemu który w teorii mógłby też grać rolę drugoplanową :)

1

Messi legenda PSG ... to brzmi dumnie! xD

0

@FcBarcelonaFanMSN Za jaja go trzeba było za jaja! xD

8

@Criss18Barca Jak oglądałem Messiego w prime jak objeżdżał 5ciu, po czym regularnie robił podanie jakie inni piłkarze robią raz na całą karierę... a jakiś cymbał Barceloński tego nie potrafił przyjąć albo nie trafiał na pustą to się zastanawiałem czy Messi myśli sobie jak można być tak słabym gównem xD czy po prostu wie że dla niego to jest łatwe ale nawet dla "topowych" zawodników takie trafienie na pustą to całkiem trudne wyzwanie i tylko był lekko zawiedziony xD

2

@GeraltzKatalonii Argentyno!! Argentyno!! Co Ty Robisz??? Czemu atakujesz xD

1

Nie wiem kim była ta pani, którą dotykałem wszędzie gdzie tylko można, ja tylko poszedłem za nią do łazienki, nie pytałem jak się nazywa. Poza tym chciałem z nią tylko zatańczyć, wszyscy którzy mnie znają wiedzą że lubię tańczyć... Poza tym dobrze się bawiłem więc nie wiele pamiętam.
Te oskarżenia są obrzydliwe ? Że niby ja miał bym to zrobić ? Ale że niby ja ? W jaki niby sposób ? Wszedłem tylko za nią do kabinki i chciałem zatańczyć, wżyciu bym nie naruszył niczyjej przestrzeni osobistej. Każdy ale nie ja !!

Duże prawdopodobieństwo że lipny pozew od jakiejś dziewczynki co chce sobie zarobić na fejmie...
Ale tłumaczenie zabawne xD

0

@Emhyr Słuchaj jeżeli ta pani którą spotkałem w barze w sylwestra to była twoja żona albo matka to ja bardzo przepraszam ... nie musisz się wyżywać ... mały spinaczku :)

3

@Kuba_1 Fabrizio Romano niby taki poinformowany i w ogóle ... a nie wie że oni tylko wywierają presję na Tebasie.

0

@Emhyr Jakiś problemik ? Chcesz o tym porozmawiać :) ? Możesz się do mnie na wizytę zapisać, chętnie posłucham o twoich problemach. Cennik nie najdroższy w warszawie :)

5

@TR3YWAY Daleko od granicy z UA mieszkasz ? Może to nie fajerwerki...

2

@Rust_Cohle No jeżeli Chwicza miałby do nas przyjść to musi ciągnąć ten wóz od 1szego meczu bo my bez jego prime do pucharowej nie dociągniemy ^^

0

Sprzedać Ansu i Depaya i kupić Kwaracchelie ? Co wy na to xD
Swoją drogą mam nadzieję że nie wyjdzie z niego kolejny Darwin Nunez xD

0

@Encore Z tego co widzę na Wiki Mbappe ma 1.78m więc tak czy inaczej wysoki to on nie jest xD

2

@Pawel13sz Troszkę nie fair, bo na tym zdjęciu jest 4ka przez którą zacząłem i kontynuowałem kibicowanie Barcelonie.
Ronaldinho,Iniesta, Messi, Xavi.
A obiektywnie kogo lubiłem poza Barcą to R.Carlos, Ronaldo, Zidane.

0

@Cochise Pytanie nie jest kto był lepszy w prime, czy kto strzelił więcej bramek w prime ? Chyba że zostało zedytowane. Jeżeli grasz w Fifę to oczywiście dawajcie mi lewego do Barcelony fajne staty, w życiu? Hmm Chyba nie jest to już tak oczywiste.

0

@Pawel13sz Bawi mnie jak ludzie głosują na Lewego który gdyby grał w Barcelonie od 5 lat to nie byłby w "prime" nigdy hahaahha bo robiłby to co robi teraz ... czekał na piłkę która nigdy do niego nie dochodzi xD
A gdyby próbował schodzić głębiej, brać grę na siebie, dryblować itp. To podejrzewam że byłby wygwizdany na Camp Nou i machali by mu białymi chusteczkami xD.

2

@tomek8756 Sweet home Alabama

0

@MarioVeB! ESET NOD32 polecam.

0

@FcPortoFan1999 Przed mundialem chyba też jeszcze nie doszli do siebie po mundialu, bo grali tak samo :)

0

Komentarz pana Krychowiaka na temat gry jego ulubionego klubu FC Barcelony, chyba jest zadowolony z wyniku.


3

JAZDAAA LAHOZ Ale EMOCJE HAHAHHAHAHA Srać na piłkę dawać kto będzie miał mniej zawodników na boisku.
Może jakiś rekordzik na zakończenie roku ? xD

1

Lahoz to jest Mozart sędziowania, będziemy go wspominać jeszcze bardzo długo.
Gość tworzy widowisko z niczego, cały mecz buduje napięcie swoimi decyzjami, potem patrzy jak to wszystko wybucha i kąpie się w chwale.
Jestem pod wrażeniem !!!

1

@Kuba_1 Ależ my właśnie dostosowaliśmy się do żałośnie grającego Espanyolu, i gramy na podobnym poziomie. Nie wiem w czym problem :)

0

@Crystal37 Na razie to pytanie jest czy my z Espanyolem mamy szansę grając w ten sposób ^^

0

@johny11 Nie prawda, często jest tak że La Rambli skład się super podoba, dziwią się że trener ustawia skład taki jaki oni sobie wymarzyli...
Najczęściej wtedy przegrywamy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?