zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 Te wspaniałe czołgi do odpalenia których trzeba pierdyliardy litrów paliwa reaktywnego ? xD Te co nie mogą po zaśnieżonej górce wjechać xD ?
Chyba czekają na dobrą prognozę pogody żeby nie wypłynęły filmiki z ich nieporadności w tym terenie xD
Tylko Leopardy coś dadzą :)
A i niech im lepiej ludzi podeślą bo tyle co zostało przemielonych pod Bahmutem to jest tragedia, nawet ruscy tyle mięsa nie wrzucili w Bahmut.
0
@Medium Mało tego że sobie po czole kopie to jeszcze przeciwnikom ... skandal
0
Jeden z liniowych jest po prostu cymbałem i się boi xD normalni raczej podnoszą od razu jak ewidentny kilometrowy spalony xD
1
@Borry Chyba ligi cie się pomyliły :)
0
@tomek8756 "Dembele jest znany z tego że tylko czasem potrafi pomyśleć"
Tak brzmi poprawne zdanie, chyba go lubią tam na Eleven
0
@Kuba_1 A taki miły był, dzień dobry na klatce mówił.
6
@Uukasz_93 Bez przesady xD
0
@Pawelsky Wątpię :) troszkę inny poziom ligi tam jest żeby zacząć pakować hat tricki w każdym meczu xD
1
Wolves chciało dać Haalandowi hat tricka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
To ten co zdjęcia siusiaka w Ajaxie rozsyłał ? xD Ehh legenda odchodzi :(
1
@Mns21 Dobre tłumaczenie tam xD "Skazał na karę więzienia" kiedy proces dopiero się zaczyna xD Skazany na Shawshank normalnie :)
25
" Następnie Alves wskazał na pewne drzwi i powiedział, żeby poszła za nim. Kobieta weszła, ale gdy zobaczyła, że za drzwiami jest łazienka, chciała wyjść. "
AHA IKSDE
Pani myślała że za drzwiami łazienki jest Narnia a tam była tylko łazienka...
Alves ją oszukał. Musi siedzieć.
1
@Kuba_1 Kiedy nie widziałeś koleżanki 10 lat i cieszysz się na jej widok, a twoja dziewczyna stojąca obok myśli " Chyba lubi ją bardziej ode mnie"
0
@nwchades Przecież napisał, to co powiedział tuman Arestowycz xD
6
@Faro Nazywasz kogoś najemnikiem bo nie podoba cie się jak gra? Nie tłumacz się. Powiedz po prostu gdzie się tacy wylęgacie ...
5
@Faro Depay i Kessie to najemnicy ? Głupi czy udajesz ? Jeden i drugi za darmo i obniżyli swoje pensje żeby przyjść?
Gdzie wy się rodzicie, pójdę spale w pień.
1
@Jacu327 Jak zawsze w drugiej połowie ? xD
3
Różnica jest taka że Real gra na spokojnie, a Barca super agresja od pierwszej tak jak zawsze... jak to się nie przełoży do 35 min na bramkę czy dwie to nie mamy czego szukać w tym meczu raczej.
1
@wasacz Kto z karnego strzelał Lewy ? jak tak to fake sen
0
@Litman United też grał dno dopóki nie przyszedł normalny trener... you know what i mean ^^
0
@Encore Dziwne La Rambla mówiła że się obsrał i jest gównem :( coś tu się chyba nie zgadza.
0
@MesQueUnClub_87 Nie musi coś być nakręcone w celu pokazania jaki zabójca był wspaniały i jak go reżyser podziwia, żeby być nieodpowiednim. Wystarczy że serial pokazuje go jako człowieka, z problemami, z jakąś wewnętrzną walką... i już wtedy duża część widowni zaczyna czuć litość i przenosi część odpowiedzialności na jakieś inne osoby... pijącą matkę, agresywnego ojca, zdradzającą dziewczynę itp. I podświadomie zaczynamy współczuć "głównemu bohaterowi" a do tego jest przystojny.
Przypominam że spora ilość morderców jako jeden z motywów ma to że będzie o nim głośno i zrobi coś "wielkiego" przed śmiercią.
Myślę że Dahmer byłby dumny z tego jak fajną "wersje" jego stworzył Netflix :)
0
@Ojciec5tkidzieci "Idac tym tokiem myślenia," Ty miałeś iść tokiem myślenia a nie dopasowywać fakty pod tezę :)
Oczywiście że ma rację że serial... i tu może trzeba zamienić pojęcia bo raczej nie gloryfikuje a uromantycznia mordercę tak jak inne tego typu dzieła :). Co nie zmienia faktu że nikogo to nie interesuje :) Wielkie koncerny czy firmy wycierają sobie gębę wielkimi frazesami o równouprawnieniu, wolności słowa itp ale na koniec dnia i tak liczy się tylko to co się dobrze sprzedaje, i to co przyciągnie do ich marki więcej konsumentów...
Jest bardzo duża ilość osób które lubią takich morderców na całym świecie, dzięki takim właśnie serialom ta ilość tylko się zwiększa :) Wcześniej nie myślałem że jest to aż tak powszechne zjawisko zwłaszcza u kobiet ... które mają mokro na myśl o mordercach. Dopóki nie zapoznałem się ze sprawą Chrisa Wattsa który udusił żonę i 2 maleńkie córki. Otóż jak go posadzili to do więzienia pisały mu jakieś ogromne ilości "fanek" i to wcale nie jakieś zapyziałe baby tylko młode ładne kobiety, wysyłały mu nagie zdjęcia i pisały co najchętniej by mu zrobiły... i wcale nie chciały go zabić ...
I na koniec osobiste zdanie tak, uważam że kręcenie filmów fabularnych o mordercach zamachowcach itp jest takie sobie, nie bez powodu jest zasada nie podawania imienia i nazwiska przestępcy żeby nie robić mu niepotrzebnej sławy.
Uważam że jedyne filmy które wypada kręcić na takie tematy to dokumenty, z czystym wyłożeniem faktów, a jeżeli już filmy fabularne to tylko o ofiarach gdzie zabójca jest nawet nie 3ciorzędną postacią a figuruje tak naprawdę tylko w ostatniej scenie filmu jako nienazwany zabójca...
Tak jak np film o ofiarach 9/11 gdzie przez większość filmu nie wiesz o czym jest bo opisuje po prostu życie jakiejś pary a na końcu okazuje się że to jest życie pracownika WTC który 11 września idzie do pracy.
No i babka ma rację, chcieli nakręcić coś co wystrzeli i da im dobry zysk... i im się udało :) A to że jej się to nie podoba no cóż myślę że twórcy wiedzieli że nie zrobią jajecznicy bez rozbicia kilku jajek :)
0
@Cule1234 se queda
1
@Barca1992 Rozmarzyli się bo zobaczyli jak Putin sobie wychował obywateli, też by tak chcieli :)
0
Myślicie że jest szansa że za ~5 lat wszystkie ligi spadną poziomem do takiej ligi Francuskiej albo Niemieckiej i będzie oglądana tylko liga Angielska + dostaną więcej miejsc w LM kosztem innych lig np Hiszpańska straci 4 miejsca i będzie tylko 1+1 z kwalifikacji np a w lidze Angielskiej będzie około 10 drużyn ze składami z poziomu dzisiejszych Barcy Realu Bayernu czy PSG i oglądanie ligi Angielskiej będzie jak oglądanie Ligi Mistrzów tylko lepsze bo bez słabszych drużyn z innych lig ^^ ?
1
@Jakchcesz To ta która spędza sylwestra ze swoim ex czy ta która na snapie pisze z innymi a twoje wiadomości nie odczytuje ?
4
@SeWo77 Kibic Barcelony mówiący coś o wydawaniu grubej kasy na placki xD
śmiechłem
1
@hayek Okresowo też na dłuższy czas traci tę część "sportowy" i wtedy jest najzabawniej xD