zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuba_1 Widziałem komentarz że wcześniej go nie followował ale chyba no one cares czy tak było czy nie xD Wszyscy tyrają że płaczek Ronaldo xD
Tak się robi imbe :P
6
@Hosh @Kinginiesta Nie spodziewałem się tego panowie. Ale muszę was szczeże przeprosić. W mojej wypowiedzi zamieściłem kilka wskazówek dla ludzi z IQ na poziomie 70-80 żeby łatwiej im było wyłapać sarkazm.
Nie spodziewałem się że trzeba zwiększyć poziom oczywistości dla osób z IQ na poziomie 0-30.
Przepraszam. Mea culpa.
0
@Kinginiesta Paid actor.
1
@draxidox @tadzik447 @Kinginiesta Mnie to najbardziej śmieszy to że to lekarze najbardziej się boją tego covidu hahah przecież każdy szanujący się człowiek nawet na La Rambli wie że Covid to wymysł służb specjalnych i PISU żeby ograniczyć nasze swobody obywatelskie. A lekarze boją się czasem nawet dotykać pacjenta z pozytywnym testem na Covid hahahah.
Gdzie oni się uczyli ? i na co? bo ewidentnie w dziedzinie lekarniczej to są słabi hahah
0
@norbi77 xD
1
@kkbarca No pani Emilia PFAFKO masz przeje*** HAHHAHA do budy od razu z takimi zwierzętami. Ja bym jeszcze rodziców do odpowiedzialności pociągnął za to że wychowują takie bydło. Pewnie nawet nie wiedzą że mają dziecko ... :)
A no i oczywiście zadośćuczynienie na kilkadziesiąt tysięcy za uszczerbek na zdrowiu i psychice + publiczne znieważenie. Niech starzy samochody sprzedają żeby się wypłacić.
0
@norbi77 "Weź Ty lepiej napij się wrzątku i usuń konto"
2 posty niżej
"Po pierwsze, to nie będziesz mi mówił co mam robić."
Ty jesteś normalny? Kim ty jesteś człowieku xD Uspokój się i idź już spać xD Spinaczku internetowy xD
0
@norbi77 "Radzę troszkę przystopować :) Pamiętaj że jesteś kibicem ekipy która przez kilka lat opłacała Negreire. I madryciaki nie mają z tym nic wspólnego :)"
Mam nadzieję że udajesz bo to nawet nie jest śmieszne. Nie zapominasz czasem jak się oddycha ? xD
0
@Coutinho007 @Barca-Messi10 Mental? Nie dziękujcie nie ma za co.
0
@norbi77 Troszkę więcej takich jak ty i poziom IQ tej strony spadnie poniżej 0. Powiedziałem ci już co masz zrobić bo widzę że nie dociera. Dalej kiblujesz w 5tej klasie ? Raczej wątpię że pokonałeś egzamin gimnazjalny z takim rozumowaniem.
Mama ci konto na tym portalu zakładała?
0
@norbi77 Że niby płaciliśmy wiceprzewodniczącemu Komitetu Technicznego Arbitrów 7 mln Euro za nic ?
Aha ok ...
Radzę troszkę przystopować :) Pamiętaj że jesteś kibicem ekipy która przez kilka lat opłacała Negreire. I madryciaki nie mają z tym nic wspólnego :)
Tam wiesz ... rozpisz to sobie w paincie czy coś może lepiej dotrze :)
Ja wiem że Perez kupił wszystkich ale wiesz ... tego ... no.
1
No tego się nie spodziewałem. Dokładna psychologiczna analiza, cały życiorys każdego sędziego i dokładnie rozpisany profil... Czuję jakbym znał każdego osobiście.
I to wszystko za jedyne 7mln ? Jestem w stanie uwierzyć że tylko dzięki tym informacjom wygraliśmy wszystko w tamtym okresie. Warto było.
0
@Cotutajsiedzieje 69%
0
@PatrychoO Premiera dla osób z preorderem to nadal premiera i obowiązuje 14/2 tak mi się przynajmniej wydaję :) nigdy nie próbowałem robić takich wałków :P
0
@hazo428 Jak Barcelona zaczęła płacić to Ceferin jeszcze się nie urodził xD
4
@require Nie musieli by kopać, ta jest wszystko jasne i oczywiste. Tylko jak się mówi co wolno wojewodzie ... xD
1
@Emhyr Nie wiem co ma Państwo Hiszpania wspólnego z ukaraniem czy nie ukaraniem klubu sportowego Barcelona :P Przez władze do tego powołane xD
Już nie mówiąc o tym że Barcelona wydymała urząd skarbowy Hiszpański i musiała teraz płacić karę za płacenie Negrejrze xD
A jeżeli mówisz o lidze to ostatnio Tebas mówił przy okazji Super ligi że szkoda będzie tracić Real i Barcelonę ale mamy też inne wspaniałe zespoły :)
Niby tylko gadanie ale co miałby zrobić ? Olać ? Przecież by ich inne kluby na taczkach wywieźli razem z Barceloną.
Jedyna nadzieja na to że Barca się w sądzie wybroni, albo będzie przedawnienie (z tego co słyszałem 3lata) i Barca nie poniesie żadnej odpowiedzialności w Lidze krajowej.
0
Komentarz usunięty
1
@Kamilos84 Zesrać się może a nie dołączyć do ligi francuskiej. Prędzej do ligi Katalońskiej.
0
@JordiAlbion Rzeczywiście z tego co teraz czytam nie ma takiej możliwości. Myślałem że skoro mamy tych sociosów którzy są "właścicielami" to sprzedając markę " Barcy" każdy dostaje swoją część i jest git. Ale wygląda że jest to nie możliwe. Nie wiem jak tam jest w przypadku kupowania udziałów większościowych czy mniejszościowych.
No to jesteśmy w d :)
0
@Encore A ja jestem ciekaw co by było gdyby Barcelona miała wolną rękę w transferach i pensjach...
Zapożyczenie się na kilka miliardów wydanie ich na transfery i w jaki sposób mielibyśmy to odbijać ? Na karnetach ? xD Na prawach telewizyjnych z ligi której już niedługo nikt nie będzie oglądać ? xD Na LM ? a to jeszcze trzeba ją wygrać ... powiedzcie to PSG niech wam powie szejk ile musi walić kasy żeby pokryć czarną dziurę :)
Oczywiście Tebas jest bezużytecznym cymbałem ale ja osobiście nie dałbym wolnej ręki Barcelonie bo podejrzewam że mogłoby to grozić niewypłacalnością i bankructwem po 2/3 sezonach.
0
@Michu94 Jakim trzeba być cymbałem żeby iść prosić o zwrot podatku za to że płaciło się miliony randomowemu typowi z komitetu sędziowskiego. Który wam jeszcze groził że opowie o tym jak mu nie będziecie dalej płacić.
Straty wizerunkowe które poniesie Barcelona po tym 200iq zagraniu będzie porównywalne z tym co zrobił Bartek z tym klubem.
Jestem w szoku, niech oni lepiej sprzedadzą ten klub i przyjdą ludzie z mózgiem. Bo to już jest szczyt.
0
@norbi77 ma szczęście że to nie Casemiro bo by go już wywozili karetką ze wstrząsem.
3
@Azi Hmm? Tak im brakuje intensywności że za 10-15 min wszyscy będą umierać :) zobaczysz.
1
Kolejny mecz z najlepszą taktyką jaką Xavi może wymyślić. Extra, super, zajebisty ... pressing.
W drugiej połowie znowu nas będą z murawy zeskrobywać a Xavi po meczu powie że brakowało intensywności a rywal chciał wygrać bardziej od nas :)
1
Czy ja dobrze widzę że tam każdy do każdego ma pretensje ? xD La Familia ... nie ma co hahahhaha
1
@Kibic05 Pisałem 2 kontuzje temu że pachnie mi Bojanem. To mi pisali że Ansu ma inny mental xD
0
@JordiAlbion Nie tylko sprzedawany ale i wyzywany ... :)
0
@tbas Tak samo jak Antonella z Messim :)
1
@Janas11224 Pamiętam jak tu 90% błagało o przyjście Coutinho i pisało że Bartek ma dać tyle ile chcą i bez dyskusji ma tu przyjść :)
Ahh piękne to były czasy :)