3

@DonMatteo901 "Mam w dupie ludzi, którzy uważają, że za mało biega lub broni."
O, tak mówiłem jak był w Barcelonie :P

4

@mindbender84 Nie wiem jak można myśleć że jest się kibicem piłki nożnej i pisać takie rzeczy xD

0

@MesQueUnClub96 Powiedz jeszcze że masz dostęp do kalkulatora i googla xD

20

Troszkę szacunku dla PSG, w końcu umożliwili Messiemu przygotowanie się do Mundialu na którym spełnił moje piłkarskie marzenie.
Więc proszę...

0

@goldmetaxa Niech uzgodni z kimkolwiek trzeźwym, bo obawiam się że u niego z tym ciężko.

0

@barcelonaLM E tam, od razu cuck. Po prostu czasem pozwala sąsiadom zaparkować w garażu. Garaż i tak potem zostaje u niego. Wszystko się zgadza.

0

@Szmulek Ale przecież tak jest hahaha tylko nie idą do "Totków" bo mogą iść wyżej, jak nie mogą, to idą właśnie tam. Nie wiem co ci się nie zgadza xD

0

@tbas Jedyna różnica polega na tym że grając w Realu czy Barcelonie daje ci z miejsca slot w LM ... jeżeli chodzi o ligę to zdecydowanie bardziej prestiżowym jest granie w Aston Villi niż powiedzmy takiej Barcelonie w założeniu że obydwa zespoły nie mają miejsca w LM w następnym sezonie.
I żadna nazwa i historia cie nie uratuje. Każdy "dobry" piłkarz wybierze granie w lidze Angielskiej nawet dla średniaka bo dostanie kasę taką samą albo większą jak w Barcelonie a popularność i widowiskowość ligi nieporównywalna.
Barcelona akurat ma miasto i klimat które kusi sporo " par" piłkarskich. Dobra do pogrania kilku sezonów w słabszej lidze bez spinki i osiedlenie się potem na stałe w tym miejscu. Tym bardziej że nie słyniemy z wymagających treningów ^^

1

@tbas Wszystko poza "miasto" to są takie głupoty że żaden normalny piłkarz nawet nie myśli o takim czymś xD
To są frazesy na konferencje i wywiady hahaha jaka historia xD jaka nazwa xD
Śmiechłem xD
Jeszcze w "projekt sportowy" jestem w stanie uwierzyć xD ale to ? hhahahahhaha

0

Oj tak, jak ja bardzo chcę żeby Raphinha odszedł do Newcastle. Lubię go i życzę mu jak najlepiej ... a to jak najlepiej to w żadnym wypadku nie w Barcelonie. Baaardzo inteligentnie zarządzany Newcastle to dobry kierunek, dobra liga i super styl dla Raphy. A Barcelona to wielki klub i sobie poradzi. Będzie wspaniały Dembele który robi jeszcze większe "babole" w ostatnim podaniu ale jest wspaniały bo szybko biega :) No i wróci Abde który tak jak Dembele może grać i tam i tam. A i w ogóle pewnie kupimy jakiegoś Sallaha czy innego Leao więc łatwiutko.

Ale nie oszukujmy się ... Xavi go nie puści i będzie go kisił pod Dembele na wszelki wypadek ... kappa

8

@tristan87 Ale Lewy to Polak rodak, jego można. Chociażby po to żeby Anka miała z kim tańczyć.

1

@bari_94 Nie jestem pewny czy stać nas na sprowadzenie kogokolwiek kto będzie w 1/5 tym czym jest "aktualnie" Busi. Oczywiście nie jest to zawodnik na określone gry ale są gry skrojone idealnie pod jego wachlarz umiejętności. Z małą pensją mógłby zostać imho.
Nie wspominając nawet o Albie który już mówił że obniży spokojnie zarobki i nie narzeka że jest zmiennikiem... wychodzi o robi swoje. Lepszego zmiennika znajdziesz ? pokaż.

Niektórzy chyba myślą że jak odejdzie Busi/Alba/Roberto to zaraz przyjdzie Mbappe, Silva, Arnold i Haaland i będziemy kozakami xD

"Kiedy w końcu do Barcelony zawita jakiś porządny trener ?"
Ekonomicznie nie wiem czy plasujemy się w środku tabeli ligi angielskiej. Liga umiera. Barca jest przeciętna i Real w brew pozorom jest przeciętny ( LM troszkę pudruje trupa bo grają tam ja jakimś kosmicznym charakterze i farcie) z tym że Real ma ekonomiczne pole do manewru a Barca nie.
Jaki trener miałby tu przyjść ? Nagelsmann ? Klopp ? Guardiola ? po co ? Żeby trenować za 2 złote i mieć limity na wszystko co tylko można ? Aha już to widzę :P.
Tebas nie chce żeby "jego liga" żyła na kredyt tak jak inne i tak już będzie dopóki ktoś z innymi poglądami go nie zmieni. Podatki w Hiszpanii też nie pomagają...

0

@QuaReL Alemany podobno odchodzi bo woźny nie powiedział mu dzień dobry jak się mijali na schodach.
W tym klubie nigdy nie będzie dobrze jak mamy zatrudniać takich gburowatych woźnych.

0

Wystarczy odejść z Barcelony i z
Alemany Top
jesteś
Alemany Mop

Śmiechłem xD

1

@4drian0 Oglądałbym, w odróżnieniu od meczy Barcelony :)

0

@GeraltzKatalonii Wątpię że chodziło o Messiego, każdy wie że korzyści ekonomiczne byłyby ogromne. Nawet jeżeli siedział by na ławie to powrót Messiego na rozsądnych warunkach jest zawsze na +. Wątpię że Alemany był przeciwko temu.

1

@Medium Na La Ligę wystarczy! :)

0

@Hosh Nie liczy się, bo nie wiedziałeś że będziemy grać na 10. W 11stu by nas zmiażdżyli.

0

"Ansu to świetny zawodnik" "Jest fenomenem"
Jorge Mendes. xD

0

@Matan_Zajcev Rzeczywistość to plastelina, tu każdy lepi ją sobie tak jak mu pasuję. Dobry matrix na la Rambli xD

0

@Lucerfi Ale to nie ma co zazdrościć ludziom szczęścia, Will Smith na przykład pozwala na takie rzeczy i wszystko gra. Poza tym jest 23rok i teraz nawet w reklamach w TV lecą jak ta snickersa " niezobowiązujący raz z Tomkiem "
Więc chyba wszystko git.

1

Pedri, Gavi, Busi, Balde już nie wspominając o Lewym... żenująco tracą piłkę. Balde robi tak żałosne podania w pole karne że nie mam pytań.
A jest pojazd po Raphinhi który gra sam na cały prawym skrzydle xD
Śmieszki.

@edit
Kappa nie zdążyłem napisać hahahahha

0

@Lucerfi Aż wszedłem na insta zobaczyć o co chodzi xD to ten trener ? co razem coś tam ćwiczą ?xD Przecież on ma panne lepszą od Anki xD o czym my mówimy.

2

Ta pani blondynka z wywiadów straci pracę :( smuteczek co ja teraz będę nie oglądał na fejsbuku xD

0

@szymek029 Aktualnie decyduje o przyszłości Messiego i Neymara więc podejrzewam że lekko zajęty

4

@Kessie Nooo widać że się gubi chłopak nie wie w która stronę patrzeć.

2

@kuz Piękne osiągnięcie, brawa dla przeciwników. Niech się zapytają jakim cudem kluby z LM i LE strzeliły Barcelonie w 8 meczy więcej niż zespoły La Ligi w 30. Pewnie sobie odpuszczali LM i LE żeby ugrać potężną ligę :)

0

@Ptasior Pirlo xD

4

Bla bla bla, my już dobrze wiemy że przyleciał wywierać presję na Tebasie.

2

@Barca1992 10mld za cały rolniczy elektorat to nie jest dużo. Hail PiS... oh i mean Hail Hydra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?