Argentyna - Wenezuela 3:0
23 marca 2013, 09:46
- Przejdź do artykułuBramka Messiego w zwycięskim spotkaniu z Wenezuelą
Dziś w nocy w Ameryce Łacińskiej spotkania reprezentacyjne rozegrali Leo Messi, Javier Mascherano i Alexis Sánchez. Argentyńczycy pokonali 3:0 Wenezuelę, z kolei drużyna Alexisa uległa gospodarzom w Limie.
Czytaj więcej-
- Freeman012 23 marca 2013, 11:41 · Dyskusja
0
genialne asysty, na granicy spalonego ale w tym cały kunszt :)
-
- Joseph_Guardiola 23 marca 2013, 11:40 · Dyskusja
0
Świetny mecz Pchły, warto było czekać do 1:00 w nocy :))
-
- Monias 23 marca 2013, 11:36 · Dyskusja
0
@ wrinkles
Mi wychodzi 21 bramek, ale może pomyliłem się w liczeniu sam zobacz:
http://www.transfermarkt.de/pl/lionel-messi/leistungsdaten/spieler_28003.html#ES1
-
- WioskaTaFarsa 23 marca 2013, 11:35
0
-
- Kapitan hawk 23 marca 2013, 11:32 · Dyskusja
0
igła jest ok. Paradoksem jest to,że najbardziej hejtowany jest przez kibiców realu.
-
- 23 marca 2013, 11:26 · Dyskusja
0
Btw. jaka nowoczesna technika gościu w białym garniturze rozrzucający konfetti własnoręcznie ... :D
-
- Kapitan hawk 23 marca 2013, 11:25 · Dyskusja
0
Wróci,wróci. Tacy,jak on zawsze wracają:)kolejny,którym celem życiowym jest zabłyśnięcie w internecie. Dla niektórych to szczyt możliwości.
-
- 23 marca 2013, 11:24 · Dyskusja
0
*kibic , analfabetyzm też zawsze spoko ! :)
-
- 23 marca 2013, 11:24 · Dyskusja
0
Hejtujący kinibc Realu na stronie Barcy zawsze spoko !
-
- LovciamBarce 23 marca 2013, 11:24 · Dyskusja
0
barcapff,
kolejny żałosny prowokator..
-
- Kapitan hawk 23 marca 2013, 11:12 · Dyskusja
0
szayba,no co Ty,przecież to antonella–sprzątaczka szatni ustawiała mecze!:-D

Sortowanie