Argentyna - Wenezuela 3:0
23 marca 2013, 09:46
- Przejdź do artykułuBramka Messiego w zwycięskim spotkaniu z Wenezuelą
Dziś w nocy w Ameryce Łacińskiej spotkania reprezentacyjne rozegrali Leo Messi, Javier Mascherano i Alexis Sánchez. Argentyńczycy pokonali 3:0 Wenezuelę, z kolei drużyna Alexisa uległa gospodarzom w Limie.
Czytaj więcej-
- WioskaTaFarsa 23 marca 2013, 11:05 · Dyskusja
0
Shayba nie osmieszaj się..
-
- Chudini 23 marca 2013, 11:02 · Dyskusja
0
Brawa dla Leosia. Chile jest w złej sytuacji. Nie mają chyba już dużych szans by awansować. Bardzo skomplikowali sobie sytuację. Argentyna już teraz zdominowała tą grupę. Jedynie Kolumbia i Ekwador trzymają im się "na ogonie". Urugwaj też w najlepszej sytuacji nie jest po wczorajszym remisie z ostatnim Paragwajem. Byłoby dużą niespodzianką gdyby nie pojechali na Mundial
-
- Kapitan hawk 23 marca 2013, 10:54 · Dyskusja
0
czekam na dowody w sprawie kłamstwa.
-
- Kapitan hawk 23 marca 2013, 10:51 · Dyskusja
0
Wioska-i właśnie się chłopczyku ośmieszyłeś. W którym momencie napisałem,że jesteś kibicem realu? A jezeli juz jestes kibicem juve,to zdaj sobie sprawę,że przez ciebie cierpią normalni kibice juve.
-
- blaugrana49 23 marca 2013, 10:46 · Dyskusja
0
Messi i Higuain świetnie się rozumieją na boisku
-
- 10Ronaldinho10 23 marca 2013, 10:45 · Dyskusja
0
Oczywiście, że to faworyt. Kto ma mundial wygrać Hiszpania ? Remis z jakąś Finlandią. Niemcy tak samo bez formy.
-
- WioskaTaFarsa 23 marca 2013, 10:45
0
-
- Kapitan hawk 23 marca 2013, 10:43 · Dyskusja
0
Ee fajnie jest. Zawsze można liczyć na sympatyków realu. Ale jak to mawiają:kozak w necie-pi*da w świecie:)
-
- WioskaTaFarsa 23 marca 2013, 10:41 · Dyskusja
0
Mamusiom? W jakim języku piszesz azjato?
-
- Kapitan hawk 23 marca 2013, 10:36 · Dyskusja
0
Wiemy?czyzby rozdwojenie jaźni? Czekam na dowody.
-
- WioskaTaFarsa 23 marca 2013, 10:36 · Dyskusja
0
Stopa za takie odzywki możemy iść do sądu
-
- Stopa 23 marca 2013, 10:34 · Dyskusja
0
blazej99,
pewnie, że odpadnie, przecież oni grają tragicznie, wszystkie ich "sukcesy" tym sezonie są tworem pomyłek sędziowskich, w końcu dostaną manite a na to się zapowiada i znów będzie płacz i plucie jadem na wszystko dookoła, frustraci czego ten jełop niżej jest doskonałym przykładem
-
- WioskaTaFarsa 23 marca 2013, 10:33 · Dyskusja
0
Kapitanie wiemy ze Ci się to nie śniło

Sortowanie