Argentyna - Wenezuela 3:0
23 marca 2013, 09:46
- Przejdź do artykułuBramka Messiego w zwycięskim spotkaniu z Wenezuelą
Dziś w nocy w Ameryce Łacińskiej spotkania reprezentacyjne rozegrali Leo Messi, Javier Mascherano i Alexis Sánchez. Argentyńczycy pokonali 3:0 Wenezuelę, z kolei drużyna Alexisa uległa gospodarzom w Limie.
Czytaj więcej-
-
Konto usuniętePrzy pierwszym golu zwróciła na mnie szybka wymiana piłki na małej przestrzeni, ładnie ich rozklepali. Asysty Leo wyśmienite, zwłaszcza ostatnia, piękna piłka to była.
Ale i tak najbardziej cieszy komentarz - Gooooooool, Ar-gen-tina ! :D
-
- Kapitan hawk 23 marca 2013, 10:32 · Dyskusja
0
Pokaż dowód,że to jest kłamstwo.
-
- WioskaTaFarsa 23 marca 2013, 10:32 · Dyskusja
0
Blazejku nie używaj wulgaryzmów gdy ze mną dyskutujesz
-
- WioskaTaFarsa 23 marca 2013, 10:30 · Dyskusja
0
Kapitanie kłamstwo to to grzech
-
- Kapitan hawk 23 marca 2013, 10:28 · Dyskusja
0
To dobrze,że sny się nie spełniają. Bo mi się śniło,że real zdobył puchar Hiszpanii i LM. Ale dzięki za utwierdzenie w przekonaniu,że sny się nie spełniają.
-
- WioskaTaFarsa 23 marca 2013, 10:27 · Dyskusja
0
No no bez podniety. Odpadniecie z LM to się skończy napinka.
-
- Kapitan hawk 23 marca 2013, 10:22 · Dyskusja
0
a niektórzy twierdzą,że wszyscy grają na Messiego. A tu Messi 2asysty:)
-
- WioskaTaFarsa 23 marca 2013, 10:19 · Dyskusja
0
Sny się nie spełniają chlopcze
-
- Messimilian 23 marca 2013, 10:18 · Dyskusja
0
Argentyna jednym z faworytów do wygrania MŚ. Jeśli Abicatles wygrają mundial, Realowcy nie będą mieli wymówek że Messi nie umie grać w reprezentacji ;D
-
- WioskaTaFarsa 23 marca 2013, 10:13 · Dyskusja
0
Brawo Gonzalo
-
- 23 marca 2013, 10:09 · Dyskusja
0
Najgorsze to,że Alba sobie "odpocznie" . Montoya zagra ?
-
-
Konto usunięteSanchez sobie odpocznie :)

Sortowanie