Barca-Eibar 3:0 Skrót
18 października 2014, 19:20
- Przejdź do artykułuOstatni ligowy sprawdzian zaliczony
Po dobrej grze w drugiej połowie spotkania Barça pewnie pokonała Eibar 3:0. Bramki dla ekipy z Camp Nou zdobywali Xavi, Neymar i Leo Messi, który na jedno trafienie zbliżył się do legendarnego rekordu Telmo Zarry.
Czytaj więcej-
- malicinho 19 października 2014, 12:07 · DyskusjaPolecają
1
Wczorajszy mecz Masche potwierdzil ze Busi dawno powinien siedziec na lawie! Byl wszedzie, walczyl o kazda pilke i co wazne nie zwalnial gry. Jesli byl przy pilce natychmiast rozrzucal ja na prawa lub lewa strone. Szybki zarowno w bieganiu za przeciwnikiem jak i w decyzjach. Chcialbym zeby na stale zagoscil w 1 skladzie na DMie kosztem Busiego
-
- Marcin1997 19 października 2014, 12:05 · Dyskusja
0
Można powiedzieć że mecz został rozegrany dobrze pomijając to co robił Pique i niewykorzystane sytuacje pedro, ale zarazem messiego, który jednak strzelił gola.
-
- nicbezemnie 19 października 2014, 12:04 · DyskusjaPolecają
1
Pique powinien na mecz z Ajaxem zostać niepowołany!! Przecież mamy kim go zastąpić. Da mu to do myślenia, GD zacząłby na ławce i wziąłby się za siebie chłop, na razie widać tylko jego wygórowane ego i kozaczenie. Busquets może Masche buty wiązać, oby poczuł zagrożenie i wziął się za siebie. O Pedro to chyba nawet nie ma co pisać, ile można to samo o nim mówić..
-
- lioney10 19 października 2014, 12:03 · Dyskusja
0
http://www.futhead.com/15/squads/5036322/ taki sklad na real i wygramy
-
- BarcaWięcejNiżKlub 19 października 2014, 11:43 · DyskusjaPolecają
4
Mój skład na GD: Bravo,Alba,Mathieu,Bartra,Alves,Mascherano,Xavi,Iniesta,Neymar,Suarez,Messi
A będzie taki:
Bravo,Alba,Mathieu,Mascherano(Pique),Alves,Sergio,Iniesta,Rakitić,Pedro,Messi,Neymar.
-
- BarcaWięcejNiżKlub 19 października 2014, 11:40 · DyskusjaPolecają
1
Czemu ocen nie można wystawić?
-
-
Konto usunięteoby nie grali w obronie tak jak wczoraj, bo z ajaxem , może zle się skończyć
-
-
Konto usunięteTragiczny mecz jesli chodzi o gre w obronie. Pique zagral tak skandalicznie slabo, ze to przechodzilo ludzkie pojecie. Błędy w ustawianiu sie na poziomie jakiegos amatora, jak zostala poslana jakas lepsza kąśliwa pilka w jego strone to nie wiedzial co sie dzieje. Gosc jest jak tykajaca bomba, gra okropnie nierowno. Swietne mecze przeplata skandalicznie slabymi, nie wiadomo kiedy wybuchnie. To na pewno nie jest poziom Barcelony. Alves swoimi wrzutkami sabotowal mecz na prawej stronie patrzec na to nie moglem, ale tez zrobil z Messim kilka fajnych akcji kombinacyjnych, noi asysta do Neymara, czyli caly Dani :P. Roberto zawsze gral dramatycznie slabo teraz zagral, tylko slabo ( yeah, jest progres !). Mecz mi sie w miare podobal w drugiej polowie bo pierwsza to byl dramat. VeB !
-
- blaise7
0
Bravo- Alves, Mascherano, Mathieu, Alba- Busquets, Rakitić, Iniesta- Messi, Neymar, Suarez. Skład na mecz z Realem.Myślę, że tak będzie najlepiej
-
- junior1905 19 października 2014, 11:26 · Dyskusja
0
Rozmawiamy tutaj duzo o obronie a mi paradoksalnie wydaje sie ze to te dwie pozostłe linie odegrają istotną rolę w Gd. Bo jeśli nawet Piket odzyskalby formę to jak zostanie sam na sam z Krysia to niestety ale ten go zje na pierwszych metrach istotna bedzie sqietna gra pomocy
-
- Fantastyczny Chłopiec 19 października 2014, 11:24 · Dyskusja
0
Valencia i Sevilla dzisiaj dadzą rady? Jak myślicie?
-
- _prawdziwy 19 października 2014, 11:23 · DyskusjaPolecają
1
mój typ na mecz z Realem Madryt:
1:0 - James
1:1 - Messi
1:2 - Suarez
-
-
Konto usunięteNa Real powinnismy wyjśc tak : Bravo, Alves,Mascherano,Mathieu,Alba,Sergio,Rakitic( Xavi), Iniesta,Messi,Suarez, Neymar
-
- Bicior 19 października 2014, 11:20 · DyskusjaPolecają
3
Dla mnie Xavi zasłużył na tytuł MVP. Dawno nie grał od pierwszego gwizdka tak dobrze jak dziś. Otworzył wynik spotkania i wykazał się genialną akcją - https://vine.co/v/ObqKnnJ5xQM
-
- BlaseR9 19 października 2014, 11:19 · DyskusjaPolecają
5
Skoro Pique ze swoją grą obronną nie dawał sobie rady z Eibarem, które, trzeba zaznaczyć, zagrało solidny mecz, to co będzie na GD? Niech się chłop zajmie graniem, bo póki co to on kopie, a nie lata po dyskotekach i pokazuje synka. Na GD wolałbym Bartre, przynajmniej nie ma w głowie 1000 myśli o tym czy zapłaci mandat czy nie.
-
- blaugrana49 19 października 2014, 11:17 · Dyskusja
0
bravo,alves,mathieu,alba.pique,masche,xavi,iniesta,suarez,messi,neymar i Madryt zdobyty :D

Sortowanie