Barca-Eibar 3:0 Skrót
18 października 2014, 19:20
- Przejdź do artykułuOstatni ligowy sprawdzian zaliczony
Po dobrej grze w drugiej połowie spotkania Barça pewnie pokonała Eibar 3:0. Bramki dla ekipy z Camp Nou zdobywali Xavi, Neymar i Leo Messi, który na jedno trafienie zbliżył się do legendarnego rekordu Telmo Zarry.
Czytaj więcej-
- Luca199491 19 października 2014, 01:39 · Dyskusja
0
sprzedać Bravo bo nam daje zero korzyści z tyłu
-
- SkalpelFCB 19 października 2014, 01:38 · Dyskusja
0
Ładny mecz, Eibar dobrze się bronił i pokazał, że moge namieszać w La Liga. Oby więcej takiego futbolu pomimo, że bronili się przez 90% meczu to mogliśmy stracić spokojnie dwie bramki. Mam dylemat co do zawodnika meczu... po raz kolejny świetny Messi ale też Xavi i Masche zagrali bardzo ale to bardzo dobrze. Co do Pedro i Alvesa... Ten pierwszy to dla mnie żywa tragedia. Dziw, że 26 latek tak szybko się wypalił. Ten drugi zagrał i dobrze i zle. Trochę za dużo tych dośrodkowań, ale też żeby Pique był celniejszy to by miał więcej niż jedną asystę, która była świetna. Jak będzie Suarez to będzie można postraszyć rywali na poważnie. Neymar? Ogólnie średni występ, jednak bramke ma. I to już 200... Obrona. Hmmm... Pique jak dla mnie słabo, miał kilka błedów i żeby nie pomoc Mathieu i Masche to 0 z tyłu byłoby nie osiągnięte - prawdopodobnie. Roberto mało widoczny, a szkoda. Iniesta dał dobrą zmianę, wprowadził lekki spokój i zagrał bardzo przyzwoicie. Szkoda, że jednak nie wyszedł Rafinha na boisko, ale może zagra z Ajaxem. Chciałbym Go zobaczyć na 9. Tyle ode mnie, czekamy na możliwość wystawienia ocen.
-
- xeroo95 19 października 2014, 01:25 · Dyskusja
0
Niezły mecz w wykonaniu Barcy, choć potrzeba było czasu, by rozkruszyć mury Eibaru. Beniaminek bronił się dzielnie, jednak pary wystarczyło im do pierwszej straconej bramki, która otworzyła puszkę Pandory. Całe szczęście, że tak się stało, bo pamiętamy wszyscy mecze (nawet w tym sezonie), kiedy nieskuteczna Barcelona w końcówce stawała się w swych atakach coraz bardziej nerwowa i nieporadna. Tym razem było inaczej - chwała Bogu, że przed El Clasico nie straciliśmy bezsensownie punktów i wysłaliśmy w stronę gromiącego dziś Realu wiadomość, że jesteśmy w formie i w Madrycie tanio skóry nie oddamy. Bardzo cieszy kolejny mecz bez straty gola - nie dość, że ten wyczyn ładnie prezentuje się we wszelkich statystykach, to również słusznie dodaje zawodnikom defensywnym pewności siebie i pokazuje ich klasę. Potencjał w ofensywie też jest duży - strzelający Neymar i asystujący Messi to wybuchowa mieszanka, a przecież w formacjach atakujących mamy jeszcze wielu klasowych piłkarzy (plus Suarez w pamięci). Genialny Leo też dalej ładuje gole jak na zawołanie i choć dzisiaj nie udało się dosięgnąć rekordu Zarry, to może stanie się to faktem w następnych spotkaniach? Może to jest taki boski (lub szatański, nie jestem pewien) plan, że do wyrównania/pobicia liczby bramek strzelonych przez słynnego Baska ma dojść na Santiago Bernabeu? Zobaczymy, przekonamy się za kilka dni - Gran Derbi obnaży wszystkie niedoskonałości, ale też podkreśli mocne punkty obu drużyn. Miejmy nadzieję, że z tej konfrontacji to Katalończycy wyjdą zwycięsko.
-
-
Konto usunięteHehe, a ocen dalej brak. Może jutro będzie można ocenić graczy, jak widać Promo niespecjalnie się przyłożył tym razem, no, ale nic.
-
- 20matirix10
0
Jak możecie to wrzućcie link do skrótu z Hudsonem :)A jaki jest rekord asyst w La Liga w jednym sezonie?
-
- Simusamu10 19 października 2014, 00:51 · Dyskusja
0
Redakcjo, w tabeli ligowej jest błąd - Valencia ma 7 rozegranych meczów, nie grała jeszcze ósmej kolejki.
-
- sojerrrr 19 października 2014, 00:44 · DyskusjaPolecają
8
Alves? Z tego, co zanotowałem w swoi umyśle i dało się zobaczyć na powtórkach: W 31' Alves w krótkim podaniu dobrze podał do Messiego, który stracił piłkę z własnej winy; Co mu mogę zarzucić. W 34' oddał słaby strzał z dystansu i niecelny; Ale w drugiej połowie - 48' Alves idealnie wyłożył na głowę Pique, który w tym meczu miał trzy strzały z głowy, które wszystkie oddał nad bramką. W 51' Alves, mimo ostrego kąta, powinien był próbować strzelać moim zdaniem, Alves wolał jednak dośrodkować do obrońcy rywala. W 52' znów podał na łeb Pique, który znów przestrzelił nad bramką. Pique niestety mimo wzrostu, który pozwala mu odbierać najwięcej piłek w obronie, nie potrafi się złożyć do strzału (a miał 3 takie okazje). W 73' Alves ładnie odnalazł Ney'a, który z pierwszej piłki przyłożył. To mi się podoba. Mogę wiele zarzucić grze Brazylijczykowi, ale bramkę co mecz zdobędzie. No i asystę. :) Alves miał dziś dziwny dzień, miał sporo minusów, ale jednak stworzył te kilka groźnych zagrań, miał 5 kluczowych podań i zaliczył asystę. To już nieistotne, czy go lubię, czy nie, Brazylijczyk jednak dziś się przydał w swoi farcie liczonym na tyle sytuacji. Minus, że tyle, plus, że w ogóle. Czy Montoya byłby lepszy? Nie wiem, ale na Klasyk wolę Alvesa.
-
- darek92 Polecają
1
https://pbs.twimg.com/media/B0Q1NAUCEAAuYgy.jpg
Bartomeu ma startować w 2016....
Polecam cały zapis Zgromadzenia. Były ładne kwiatki^^
Batromeu: umowa z Beko jest poufna i nie wyjawimy kwoty jaką dostajemy.
Po czym dodaje, że Beko płaci 4 razy więcej niż TV3, które płaciło 2,5mln. ^^
Faus podczas rozmowy o utrzymaniu finansowaniu innych sekcji Barcelony za wzór bez owych sekcji podaje Bayern Monachium... Nikt mu nie powiedział, że wczoraj w Eurolidze koszykarzy Barca grała właśnie z Bayernem....
Źródło:@EduPolo
-
- perczi10 19 października 2014, 00:32 · Dyskusja
0
Widział ktoś może coś podobnego w jakimś polskim sklepie ? http://www.labotigablaugrana.com/wpsite/uploads/2013/03/111210-481x481.jpg
-
- Headliner9 19 października 2014, 00:25 · Dyskusja
0
Na Real przydałby się Pinto na bramkę. On jest ekspertem od bronienia "jedenastek". :)

Sortowanie