Barca-Eibar 3:0 Skrót
18 października 2014, 19:20
- Przejdź do artykułuOstatni ligowy sprawdzian zaliczony
Po dobrej grze w drugiej połowie spotkania Barça pewnie pokonała Eibar 3:0. Bramki dla ekipy z Camp Nou zdobywali Xavi, Neymar i Leo Messi, który na jedno trafienie zbliżył się do legendarnego rekordu Telmo Zarry.
Czytaj więcej-
- Mlodypro101 Polecają
2
szczerze mówiąc to my nic nie wiemy trzeba poczekać do GD i jakim składem oba drużyny wystawia dyskutowanie nad tym nie ma sensu trzeba poczekać do ostatniego gwiazdka mam na dzieje ze skończy się szczęśliwie dla nas ale to są tylko ludzie, tak jak mowie trzeba czekać nic nie poradzicie
-
- pedroroddrriguues 19 października 2014, 00:09 · Dyskusja
0
Na razie atak na korzyść Realu,a obrona Barcelony.Jedynie Korbel mi doradził.Jak napiszecie mi dokładnie jak to wygląda i co mam wybrać to nic nie pisze przez kilka dni.Dobranoc.Pozdrawiam wszystkich.Niech wam się przyśni manita w GD.
-
- adrian1996 19 października 2014, 00:09 · DyskusjaPolecają
3
Rozwalacie mnie.Alves asysta ale z dośrodkowania to h**j trzeba Go zje***ać za całą reszte niecelnych.
-
- powerade 19 października 2014, 00:06 · Dyskusja
0
Jak widzę, co grali dzisiaj stoperzy to nie dziwię się, że Mascherano jest wystawiany jako obrońca. Przynajmniej z 3 takich Argentyńczyków z kilkoma centymetrami przydałoby się w obronie. Gra 1 na 1 jest falalna, częsty brak asekuracji, błędu w ustawieniu. To jest niesamowite, że śrubujemy taki rekord z czystym kontem. Liczę, że wynikało to z rzadkich ataków Eibar, co powodowało pewne rozluźnienie w szeregach i w meczach z lepszymi ta koncentracja ani na moment nie zostanie zgubiona
-
- Korbel 19 października 2014, 00:02 · DyskusjaPolecają
4
Różowi wątpią w naszą formę, wytykając nam, że graliśmy tylko jeden poważny mecz i od razu wtopiliśmy.
No cóż, Real też zagrał tylko jeden poważny mecz w lidze (Atletico), a mają już na koncie dwie porażki. Do tego średniak Villareal też ładnie wypunktował ich obronę (tylko skuteczności brakło zupełnie).
Wnioski? Lepiej własnej grzędy pilnować...
-
- pedroroddrriguues 18 października 2014, 23:57 · Dyskusja
0
Szkoda,że tak mało gra Bartra i Montoya.Wyniki jednak bronią trenera.Nie doradziliście więc nie pozostaje mi nic innego jak niedziela z Fcbarca.com.
-
- Barcaodzawszenazawsze 18 października 2014, 23:55 · Dyskusja
0
kurde czemu to nie fb i nie można swoich komentó polubić ? ;/
-
- Chada 18 października 2014, 23:50 · DyskusjaPolecają
3
Nóż mi się w kieszeni otwiera, gdy widzę jak Sanchez gra w Arsenalu.. Ciesze się, że Luis jest u nas, ale tak bardzo żałuje, że odszedł Alexis. Z nową rolą Messiego, być może udałoby się ustawić tak drużynę, aby zagrali w pierwszej jedenastce Luis, Ney, Lio oraz Alexis. Ale trudno.. został nam nasz świetny i niezawodny, mający raz na ruski rok pedrito el wąsik...(tak wiem że kasa z sancheza byla przeznaczona na Suareza)
-
- darek92 18 października 2014, 23:49 · Dyskusja
0
http://www.fcbarca.com/58874-xavi-jak-sagrada-familia-czyli-wnioski-po-meczu-z-granada.html
6-0. Tylko 3 bramki więcej. Kompletnie inna ocena sytuacji niż dziś. Ci sami bohaterzy ale wynik ciut inny. Raptem 3 bramki ale wyobraźnia już szaleje.
-
- Piotrasz10 18 października 2014, 23:49 · Dyskusja
0
w bólach i cierpieniach ale zaliczony
-
- Barcaodzawszenazawsze 18 października 2014, 23:48 · Dyskusja
0
Powiem jak piszecie Wy - jedziemy za tydzień na bernabeu i zatriumfuje futbol techniczny od lat wielu oparty na jednej filozofii i zatriumfujemy , upokorzymy Real Madryt na ich stadionie a Messi pobije rekord ! minie kolejne kilkadziesiąt lat a Real nie pokona Barcy 6-2 czy 5-0
-
- pedroroddrriguues 18 października 2014, 23:48 · Dyskusja
0
A rekord bez straconego gola trwa:) Może z Realem się to zmienić,ale jakie to będzie mieć znaczenie jeżeli strzelą dwie?Czuje,że wygrają.
-
-
Konto usunięteSory, że nie na temat, ale jak myślicie gdzie pójdzie Reus po sezonie, do nas na pewno nie, Neymar, Rafinha, Iniesta grają z lewej strony, nie ma szans, w Realu jest Ronaldo i James Rodriguez, Bayern najbardziej Realna opcja ale Reus jest Dortmundczykiem z krwi i kości, to tak jak by Iniesta w młodości miał pójść do realu, mało realna opcja choć nigdy nic nie wiadome, najbardziej prawdopodobne to kierunek Anglia, Liverpool gdzie dostał by olbrzymie pieniądze i walkę i mistrza i grę w Champions League, MU ale tam gra Di Maria.
-
- pedroroddrriguues 18 października 2014, 23:41 · Dyskusja
0
*wybrać,a nie wygrać miałem napisać.Pomożecie?

Sortowanie