Barca-Eibar 3:0 Skrót
18 października 2014, 19:20
- Przejdź do artykułuOstatni ligowy sprawdzian zaliczony
Po dobrej grze w drugiej połowie spotkania Barça pewnie pokonała Eibar 3:0. Bramki dla ekipy z Camp Nou zdobywali Xavi, Neymar i Leo Messi, który na jedno trafienie zbliżył się do legendarnego rekordu Telmo Zarry.
Czytaj więcej-
- dasouzar11 19 października 2014, 09:08 · DyskusjaPolecają
2
Ronaldo coś niezadowolony z gola Isco
https://vine.co/v/ObKY90iqXVe
-
- ChristianGrey 19 października 2014, 09:04 · DyskusjaPolecają
1
Liczba 250 goli Messiego w lidze podzielona na grę u poszczególnych trenerów: Guardiola 138, śp. Vilanova 46, Rijkaard 31, Martino 28, Luis Enrique 7.
-
- ChristianGrey 19 października 2014, 09:00 · DyskusjaPolecają
1
Xavi jest piątym zawodnikiem, który asystuję Messiemu w tym sezonie, przed nim: Neymar, Rakitić, Pique, Sandro, (Aż dziw, że nie ma Iniesty).
-
- ChristianGrey 19 października 2014, 08:58 · DyskusjaPolecają
5
Akcja Messiego, która zasługiwała na bramkę:
https://vine.co/v/Obqhb5M6Opx
-
- ChristianGrey 19 października 2014, 08:58 · DyskusjaPolecają
5
Messi zaliczył wczoraj 50 asystę dla Barcelony w meczu ligowym na Camp Nou. Potrzebował do tego 141 meczów. Reasumując, 141 meczów, tylko i wyłącznie na Camp Nou, Messi 50 asyst.
-
- juliancarax 19 października 2014, 08:55 · DyskusjaPolecają
1
czyli Liga zakończona! przynajmniej sprawdziany teraz to już niema co sprawdzać wszystko pójdzie jak z górki
-
- ChristianGrey 19 października 2014, 08:54 · DyskusjaPolecają
1
Popis "Generała", warto obejrzeć:
https://vine.co/v/ObqKKubjxIV
-
- ChristianGrey 19 października 2014, 08:53 · DyskusjaPolecają
1
Barcelona jest pierwszą drużyną w historii, która nie straciła żadnej bramki w ciągu ośmiu pierwszych meczów w rozgrywkach La Liga.
-
- ChristianGrey 19 października 2014, 08:51 · DyskusjaPolecają
2
Ilość występów w jednym klubie w rozgrywkach hiszpańskich Primera Division: Raul (550), Sanchis (523), Casillas (485), XAVI (479).
-
- PiotrNazwisko 19 października 2014, 08:14 · DyskusjaPolecają
4
A oto skrót z Eibarem z polskim komentarzem ;)
-
- Zagorzały Fan F.C.B Polecają
1
Wygrane spotkanie i to się liczy. Choć pierwsza połowa w naszym wykonaniu była naprawdę karygodna. Postawa Pique i Alvesa wywoływała u mnie złość i frustracje. Gdyby nie szczęście oraz forma Bravo zapewne schodzilibyśmy z co najmniej dwiema bramkami w plecy do szatni. Wiadomo swoje szanse też mieliśmy ale zabrakło wykończenia. Na całe szczęście w drugiej połowie nastąpiło przebudzenie i w końcu udało się wyjść na prowadzenie i dobić rywala. Postawa Mascherano była dobra i solidna. Od razu było widać, że na swojej naturalnej pozycji czuje się jak ryba w wodzie. Niestety obok Alvesa słabo zaprezentował się również Pique kompletnie zawalając przy dwóch sytuacjach bramkowych w pierwszej połowie meczu. To tylko ludzie wiadomo a pomyłki się zdarzają. Kurcze ale ten nasz bilans bramkowy robi wrażenie. Oby w meczu z Ajaxem nasza obrona wyglądała o niebo lepiej.Teraz chwilowa przerwa i wracamy na Ajax.VEB!!!
-
- Midast 19 października 2014, 06:16 · Dyskusja
0
Wynik 3:0 rzeczywiście sugeruje zaliczenie , lecz na ile ten ligowy sprawdzian został zaliczony przez zespól jako całość jak i przez poszczególne jego ogniwa. Boję się, że zaliczenie wyszło blado. We wczorajszym meczu w zasadzie jedynie Messi i w pewnym oddaleniu Xavi mogą być na plusie, przy czym Messi na dużym. Dobrze zagrał jak prawie zawsz Mascherano. A pozostali? Moim zdaniem nawet Neymar, pomimo bramki i asysty po raz kolejny zagrał przeciętnie i co więcej nalezy się zastanowić nad jego grą w meczu z silnym Realem. Boję się, że w GD może być Neymar tarzany po boisku. O Alvesie i Pedro szkoda już pisać. Dośrodkowania Alvesa i cała jego gra to tragedia. Nie zmienia tego jego udział przy jednej z bramek. Pedro natomiast to dzikus któremu piłka przeszkadza. Uważam, że bezprzecznie Barcelona w meczu z Realem musi zagrać w składzie Bravo-Adriano,Matieu, Pique,Montoya, Mascherano, Rakitic,Xavi, Inesta, Neymar Messi. Ewentualnie w miejsce Inesty wstawić Suareza. Messi wówczas musiałby się cofnąc do tyłu, a Rakitić przejśc na lewą stronę. Należy również rozważyć zastępstwo za Neymara, który zaczyna gwaizdorzyć, zwłaszcz po meczach reprezentacji, stąd też jego kartki. W meczu z Realem koniecznym jest wzmocnienie linii obrony i pomocy, nawet kosztem linii napadku. Wynik bezbrmkowy pozwala na zachowanie status quo, co dla Barcy jest korzystnym. Dlatego postawiłem na silniejszych Adriano i Montoyę w miejsce nieodpowiedzialnego Alvesa i Albę, który może sobie nie dać rady z Bale.
-
- DonAndres*8 19 października 2014, 02:45 · Dyskusja
0
Opiszecie mi mecz w skrócie? Właśnie dopiero wróciłem z zabawy...
-
-
Konto usunięteDani jak mu tam dalej Alves jest mocno groteskowy w swoich poczynaniach na boisku. Świadomie deprecjonując jego dzisiejszą asystę to strasznie irytuje. Jego "epickie" wrzutki, Jego "niespodziewane" łamanie akcji do środka...Jedno jest pewne, najlepszy okres gry ma już długo za sobą. Kategoryczne osądy są tutaj modne(zwłaszcza w oparciu o jeden mecz:)) Kategorycznie stwierdzam, że brak transferu bocznego prawego obrońcy było błędem. Ja wykraczam poza pewien kanon(przyjęty tutaj) i moją obserwacje stwierdzam na podstawie kilku ostatnich sezonów. Po drugie ekspresja z jaką Alves zachowuje się na boisku jest co najmniej odpychająca. Domena większości Brazylijczyków, ale u tego pana egzaltowana do granic możliwości. Czasem w reakcjach(zwłaszcza w celebracji) przypomina gimnazjalistę, który po własnych doświadczeniach doświadcza, że penis nie służy tylko do siku. Reasumując jakaś niezwykle błyskotliwą puentą, która jest zjawiskowa stwierdzam...Alves jest słaby jak dupa węża.
-
-
Konto usunięteKlasę Leo każdy dobrze zna i wie na co go stać , mnie cieszy jednak ostatnimi tygodniami co innego. Jest to regularność Neymara ten sezon może być jego. To jak szukają się wzajemnie z Leo bardzo mnie cieszy. Jeszcze niech się Suarez dobrze wkomponuje i będzie elegancko :)

Sortowanie