Barca - Mallorca 5:0
-
- Brajan 6 kwietnia 2013, 21:37 · Dyskusja
0
Według mnie Iniesta mógłby odpocząć w tym meczu, ale cóż. Miejmy nadzieję, że uda nam się zdobyć trzy punkty, które w mojej opinii są dzisiaj bardzo potrzebne przed PSG. Głupio byłoby zrobić sobie jeszcze nieprzyjemną sytuację w lidze, dlatego musimy wygrywać takie mecze. Dobrze, że odpoczynek dla Alby, Busquetsa i Villi. No i bardzo bym chciał zobaczyć dzisiaj Abiego choćby na kilka minut. Myślę, że Tito specjalnie chciał poczekać do meczu u siebie żeby Eric poczuł tą atmosferę. Trzeba wygrać i skoncentrować się na PSG. VeB!
-
- BarcaForever24 6 kwietnia 2013, 21:37 · Dyskusja
0
Thiago na razie pokazał, że sam pomocy nie pociągnie.
-
- Diablo9407 6 kwietnia 2013, 21:36 · Dyskusja
0
Ja tam jestem skromny remis albo 1-0 dla Mallorki mnie satysfakcjonuje ;D
-
- BarcaForever24 6 kwietnia 2013, 21:35 · Dyskusja
0
*do środka
-
- real najlepszy 6 kwietnia 2013, 21:35 · Dyskusja
0
FC1899Barcadokładnie
tak samo jak real bez CR7
-
- Piotr,1985 6 kwietnia 2013, 21:35 · Dyskusja
0
Pedro17HD
Kurde nie ma co z ciebie jest taki kibic jak z koziej dupy trąbka jak mówisz, że po meczu jak wygramy będziemy mieli 18 punktów przewagi:)
-
- BarcaForever24 6 kwietnia 2013, 21:34 · Dyskusja
0
Gdyby Messi był w pełni sił to pewnie by zagrał, a tak Cesc do przodu i do środku musiał wskoczyć Iniesta. Myślenie nie boli!
-
- La Pulga_10 6 kwietnia 2013, 21:34 · Dyskusja
0
Cesc jako fałszywa 9?Marnie to widzę, ale zobaczymy...
-
- FCB NA ZAWSZE! 6 kwietnia 2013, 21:33 · Dyskusja
0
daro2 na głupote ludzką jeszcze nie wymyślili lekarstwa,pozdro:)
-
-
Konto usunięteNo to Abidal na zmiane za Montoye :)
-
- Pedro17HD 6 kwietnia 2013, 21:32
0

Sortowanie