Barca - Mallorca 5:0
-
- Kapitan hawk 6 kwietnia 2013, 21:19 · Dyskusja
0
A dlaczego nie gra Messi?
Nie, no żart:) - ale czuję, że takie pytanie się też pojawi:)
-
-
Konto usunięteciekawe czy para pique-bartra testowana na rewanz czy jednak na stoperze zagra w srode song w kazdym razie tito pewnie wie najlepiej jak to wszystko poukladac:)
-
- Snikers280 6 kwietnia 2013, 21:18 · Dyskusja
0
Dobry skład!Bartra musi zbierać doświadczenie,a ten właśnie mecz jest w sam raz dla niego.Z czasem się chłopak ogra.Bo bez meczy to bd trudno.
-
- kamilomes123 6 kwietnia 2013, 21:17 · Dyskusja
0
Pięknie. Po trzy punkty. Stawiam 4-1 bramki dla nas :
2 Alexis, Thiago i Alves.
-
- martinho#5fcb 6 kwietnia 2013, 21:14 · Dyskusja
0
Villa znowu grzeje ławę :(
-
- bartulek98 6 kwietnia 2013, 21:13 · Dyskusja
0
Dobry skład, weterani odpoczną, a młodzi dostaną szansę... :)

Sortowanie