Barca - Mallorca 5:0
-
- SeboPro 6 kwietnia 2013, 23:54 · Dyskusja
0
Widać jaki poziom jest kibiców na stronie realu, SZKODA SŁÓW DLA TAKIEGO DEBILA!!!
2013.04.06, godz. 23:36, Lukas_96
Ci ze strony farsy podniecaja sie tym abidalem jakby bog wchodzil na boisko niech sie lepiej swoim messim martwia zeby im do srody wyzdrowial
-
- Mistrzunio17 6 kwietnia 2013, 23:54 · Dyskusja
0
PatrychoO masz racje nie będe się upodabniał do tych dzieci
-
- Piotr,1985 6 kwietnia 2013, 23:54 · Dyskusja
0
No to Fabregas zabierze ze sobą dzisiaj pierwszą piłkę do domu bo po raz pierwszy strzelił hat tricka w swojej karierze mam taka nadzieję, że nie ostatniego:)
-
- REM2006 6 kwietnia 2013, 23:54 · Dyskusja
0
Jak dla mnie druga połowa FATALNA , Alves - jedyny zawodnik z pierwszego składu, który stara się , widać ze mu zależy.
Reszta dla mnie bez ambicji , zadnego zaangazowania. Song , Thiago i Dos Santos to zawodnicy rezerwowi. Dostają szanse i grają od 40 min wszerz , do najblizszego , tak jakby mieli grać za karę.
Nie wiem jak Wy , ale ja tego nie mogłem oglądać w II poł , rozumiem ze jest 5-0 ,ale jest do wymazania rekord bramkowy Realu, takie druzyny jak Bayern czy Real z pewnoscia władowaliby jeszcze kilka bramek , kończąc mecz z super efekktownym wynikiem.
A u nas niestety jak zwykle.... jest szansa na super goleade ,to rezerwowe gwiazdy mają dośc atakowania, wolą popodawac do siebie 60 m od bramki przeciwnikia..
WSTYD , gra dla takiego klubu jak BARCA wymaga serca do gry, a przy kilku zawodnikach tej ochoty i serca wgl nie widać ...
-
- konajoncek 6 kwietnia 2013, 23:53 · Dyskusja
0
Najlepszy zawodnik który rozegrał całe spotkanie : ALEX SONG!!!
-
- Kapitan hawk 6 kwietnia 2013, 23:53 · Dyskusja
0
ale mają w kontaktach plus i minus, niech się tam pobawią:D
-
- barcanadzycie 6 kwietnia 2013, 23:53 · Dyskusja
0
Co tu dużo pisać mecz wygrany Ci co mieli udowodnić udowodnili że można ; ) co do drugiej połowy moim zdaniem bezpłodna spodziewałem się że młodzież ma troszkę więcej do udowodnienia ale jednak się zawiodłem no cóż ; ) dzięki i dobranoc
-
-
Konto usunięteMistrzunio17
Oni nie mają minusów i plusów, dlatego tutaj muszą się dowartościowywać :D
Piękny mecz. Manita, Abi na boisku, w końcu bez straconego gola, pokazanie, że można wygrać bez Leo, odblokowanie Cesca i Alexisa. :)
-
- skyline94p 6 kwietnia 2013, 23:52 · Dyskusja
0
Fabregas wziął piłkę po hattricku jak Messi :D
-
-
Konto usuniętei tryumfujemy
-
- SinMistico 6 kwietnia 2013, 23:52 · Dyskusja
0
hoeniker
Kolejny pan od trollingu :) Mylisz się, bo do Davida nic nie mam :) Jako najlepszy strzelec w reprezentacji mam do niego szacunek. A Tello to drewno. Sezonowcy się cieszą jak gra bo mecze, które mu wychodzą to jedynie w reprezentacji U-21 z ogórkami. Cuenca i nawet samolubny Gerard są lepsi od niego. Niedługo się o tym przekonacie. A teraz idź już spać... dawno dobranocka się skończyła.

Sortowanie