Barca - Mallorca 5:0
-
-
Konto usunięteciekawe co z Sanchezem
-
- 6 kwietnia 2013, 23:52 · Dyskusja
0
Zawsze byłam pro Song :D
-
- Kapitan hawk 6 kwietnia 2013, 23:52 · Dyskusja
0
Gratulacje!!!:) Tylko Messi coś niewidoczny...
-
- BarcaForever24 6 kwietnia 2013, 23:52 · Dyskusja
0
Delo poturbowany xD
-
- xX FCB!!! Xx 6 kwietnia 2013, 23:52 · Dyskusja
0
Song bardzo dobry mecz
-
- Kapitan hawk 6 kwietnia 2013, 23:51 · Dyskusja
0
Myślałem, że ukrywających się z braku jaj sympatyków wicelidera jest więcej...
-
- Criss18Barca 6 kwietnia 2013, 23:51 · Dyskusja
0
Manita :)
-
-
Konto usunięteAlexis nie ma kontuzji stwierdzil, ze nie nadaje sie do gry w Barcelonie i poszedl na lawe gdzie jego miejsce
-
- 6 kwietnia 2013, 23:51 · Dyskusja
0
Na rm.pl nie ma plusów i minusów więc tutaj wchodzą żeby się pobawić :D :)
-
-
Konto usunięteSlowo daje wystawiłbym Abidala na PSG.

Sortowanie