Barca - Mallorca 5:0
-
- patleo 7 kwietnia 2013, 00:05
0
-
- Mistrzunio17 7 kwietnia 2013, 00:05 · Dyskusja
0
dobra dzieci idźcie spać już późna godzina jak na wasz wiek
-
- Diablo9407 7 kwietnia 2013, 00:04 · Dyskusja
0
No ładnie ładnie ;D W której kolejce gracie z Atletico?
-
- Mistrzunio17 7 kwietnia 2013, 00:04 · Dyskusja
0
ci "kibice" wicelidera nawet honoru nie mają
-
- miron1290 7 kwietnia 2013, 00:03 · Dyskusja
0
ZM oczywiście Fabs. Alexis niby 2 gole ale mnie strasznie irytuje ostatnio jego gra, w tak prosty sposób traci piłkę, podaje niedokładnie, a w sytuacjach pod bramką zachowuje się tak jak by nie wiedział co robić. Powoli zaczynam wątpić żeby on coś więcej pokazał w Barcelonie. Dużo osób pisze że się w końcu odblokuje i zacznie dobrze grać, jak dla mnie to już wystarczająco dużo czasu na to miał i nie potrafi tego udowodnic
-
- KatalończykPL 7 kwietnia 2013, 00:03 · Dyskusja
0
SinMistico
hahahhaha. Gorszej bzdury nie słyszałem. Rozumiem Tello bogiem futbolu nie jest ale jest bardzo szybki i myśle ze za 2-3 lata będzie świetnym skrzydłowym.Napewno nie jest drewnem. A Cuenca to chyba najgorsze drewno ostatnich lat w Barcelonie. A Deulofeu to niech nauczy się podawać bo narazie to gra jak Kosecki w polskiej lidze.
-
- oczekmalbork 7 kwietnia 2013, 00:03 · Dyskusja
0
Alexis sie odbokował mam nadzieje że to nie chwilowe
-
-
Konto usunięteNareszcie wrócił Abidal;) Generalnie gra młodych na plus. Niestety Deulofeu po raz kolejny strasznie egoistycznie, pokazuję, że jeszcze nie dorósł do pierwszej drużyny( to moja opinia)

Sortowanie