Barca - Mallorca 5:0
-
- Shadow_Man 7 kwietnia 2013, 00:18 · Dyskusja
0
banankuba :
- 90minut Songa i Montoi,
- pewny Pique,
- Manita rezerwami.
- widoczni Alves i Iniesta, co jest świetną prognozą przed rewanżem z PSG.
Ale są też minusy :
- brak Villi,
- mizerny Thiago,
- egoistyczny Deulofeu (pokazał, że to jeszcze za wysokie progi).
-
- nurson 7 kwietnia 2013, 00:18
0
-
- nurson 7 kwietnia 2013, 00:17
0
-
- nurson 7 kwietnia 2013, 00:16
0
-
- Diablo9407 7 kwietnia 2013, 00:16 · Dyskusja
0
patleo
no odezwał sie ten co pisał pare dni temu test widzy w klasie 6
-
- Mistrzunio17 7 kwietnia 2013, 00:16 · Dyskusja
0
dobra to ja ide bo nie chce się załamać tymi sraleckimi nara wszystkim barcelonista
-
- Suavemente 7 kwietnia 2013, 00:15 · Dyskusja
0
Przede wszystkim będą jeszcze mecze w LM i bardzo będzie musiała w lidze oszczędzać...
-
- 7 kwietnia 2013, 00:14 · Dyskusja
0
Visca el Barca ! :)
-
- Eric_Abidal_22 7 kwietnia 2013, 00:14 · Dyskusja
0
@Hen
Oj nie przesadzaj. Cuenca pierwszą asystę zaliczył chyba dopiero w 4 meczu w pierwszej drużynie. I do tamtej pory był krytykowany, ale od tej asysty stwierdzono że może coś z niego będzie. Potem wszedł Tello-tu prawda wszystkich zachwycił, ale nie dostawał tylu szans co Cuenca. Też pierwszy gol przyszedł po paru meczach. A przypominam, ze wtedy Tello z Cuencą grali w prawie każdym meczu(zwłaszcza ten 2) bo Pedro był bez formy, a Alexis i Villa byli kontuzjowani w tamtym okresie(Pedro też moze był, ale już nie pamiętam) a Deulofeu wszedł na 20 ostatnich minut w dodatku rozgrywającymi byli Thiago i JdS-trochę inna klasa niż Xavi+Iniesta, no nie? A napastnik potrzebuje dograń... Ja w Gerarda wierzę i nie mam zamiaru go skreślać po paru słabszych meczach w 1 drużynie :)
-
- Diablo9407 7 kwietnia 2013, 00:14 · Dyskusja
0
no i ani razu nie zgubić punktów szansa jest ale nikła bo jeszcze sociedad atletico na czymś może być potknięcie ;D
-
- El Plutoninho 7 kwietnia 2013, 00:14 · Dyskusja
0
Miron1290
Tak, podaje bardzo niedokładnie co udowodnił 2-ma asystami..
Ludzie jak już znowu krytykować (chociaż nie wiem za co) Alexisa to przynajmniej kreatywnie..
-
- Mistrzunio17 7 kwietnia 2013, 00:14 · Dyskusja
0
żal mi was realowcy bo dajecie minusy za byle co np. ja teraz dostałem 2 za to że napisałem jaki chciałbym skład na psg
-
- Suavemente 7 kwietnia 2013, 00:13 · Dyskusja
0
czyli Barca musiałaby strzelać 8 i 3/8 bramki na mecz...;D

Sortowanie