Barca - Mallorca 5:0
-
- nurson 7 kwietnia 2013, 00:45
0
-
- Diablo9407 7 kwietnia 2013, 00:44 · Dyskusja
0
Ej raz jeden jedyny raz chce usłyszeć to twoje komiczne Hala Sędziowie i już sobie ide to jak będzie? ;D
-
- Barcelona_fanatic2809 7 kwietnia 2013, 00:43 · Dyskusja
0
Historyczny i wzruszający moment , powrót Abidala. Najlepszy obrazek jak Tito z nim stał przy linii , dwaj ludzie którzy wygrali swoją najcięższą walkę w życiu. Mecz znakomity , ostatnio bez Messiego z Granada było 6:0 jak dobrze pamiętam , teraz manita. Ja to bym go w ogóle nie wystawiał ; D .
A tak na poważnie to dobry dzień dla Cesca i Alexisa bo obaj będą się lepiej czuli po tym meczu. Dziś ponownie hasło Mes que un Club nabiera dla mnie niesamowitego znaczenia
-
- Legia1916 7 kwietnia 2013, 00:42 · Dyskusja
0
@ Cochise
Ale Leo ściągałby ich i siłą rzeczy Czesław (i nie tylko on miałby więcej miejsca), co ułatwiałoby mu zadanie. Poza tym Leo z prawej mańki schodziłby w środek, a więc na swoją lepszą nogę. Być może nie mam racji, ale wydaje mi się, że ten wariant jest godny przerobienia i przestestowania, bo Czesław na innych pozycjach nie błyszczy tak. A może taki wariant sprawiłby, że wyciągałby z piłkarzy to, co mają najlepsze?
-
- patleo 7 kwietnia 2013, 00:40
0
-
- Diablo9407 7 kwietnia 2013, 00:40 · Dyskusja
0
Legia1916
Ale tylko raz twoje Hala Sędziowie proszeeeee tylko raz no co ci szkodzi a przynajmniej lepszy humorek przed snem będe miał nooo nie daj sie prosić ;D
-
- patleo 7 kwietnia 2013, 00:39
0
-
- Cochise 7 kwietnia 2013, 00:39 · Dyskusja
0
Legia1916
Na lepsze zespoły Czesiek nie ma szans grając jako "Messi". Jest zbyt wolny i za mało zwinny, z najlepszymi obrońcami jest w stanie walczyć na poważnie tylko Argentyńczyk, jedynie Leo może nimi zakręcić i zgubić ich na metrze, Fabregas tego nie zrobi.
-
- nurson 7 kwietnia 2013, 00:39
0
-
- Diablo9407 7 kwietnia 2013, 00:38 · Dyskusja
0
ooo wróciła gwiazda forum hahaha dawaj gościu te swoje firmowe słowa Hala Sędziowie dawaj bo miałem zamiar iść spać ale skoro jesteś to jeszcze sie troszke pośmieje przed snem ;D
-
- Legia1916 7 kwietnia 2013, 00:37 · Dyskusja
0
@Cochise
Dzisiejszy mecz Czesława niczego nie przesądza, ale na miejscu Tito jeszcze kilka razy sprawdziłbym go na pozycji wolnego elektrona. Jeżeli będzie takie cuda wyczyniał, to Messiego do drugiej linii na prawe skrzydło, schodziłby do środka absorbując (jak to Leo) kilku zawodników rywala, a w przedzie będzie więcej miejsca dla Czesława i reszty. Podkreślam, że należałoby spróbować taki wariant. Jeżeli zadziałałby, to byłoby OK, ale byłby jeden minus: Leo już tak nie biłby kolejnych rekordów.
-
-
Konto usunięteSprzedajemy Alexisa nie hejterzy?:)
-
- siael 7 kwietnia 2013, 00:36 · Dyskusja
0
Fabregas zdecydowanie najlepszy w drużynie, ale Song moim zdaniem tuż za nim! Całkowicie zdominował środek pola, co jest wielką zasługą mimo słabości przeciwnika. Pewny w obronie, dobrze zastąpił w rozegraniu Thiago, który dzisiaj był kiepski (co ciekawe nawet Dos Santos był od niego lepszy dzisiaj i wiele zyskał w moich oczach)

Sortowanie