Barca - Mallorca 5:0
-
- Piotr,1985 7 kwietnia 2013, 01:11 · Dyskusja
0
Kurde w końcu jesteśmy kibicami Barcy więc jesteśmy jak jedna Wielka rodzina prawda a (Mes Que Un Club) zobowiązuje więc się już nie kłóćcie rozumiem jakby tu przyszedł psełdokibic z białej stronki, ale kłócić się wśród swoich nie rozumiem takiego czegoś.
-
- Lionel A.Messi 7 kwietnia 2013, 01:11 · Dyskusja
0
Mi sie dzisiaj bardzo podobała praca Andresa w defensywie i gra Songa :D
-
- Lionel A.Messi 7 kwietnia 2013, 01:09 · Dyskusja
0
nurson,patleo
Możecie już to zakończyć?
-
- caroooline9 7 kwietnia 2013, 01:09 · Dyskusja
0
bardzo dobry mecz:) jestem zaskoczona dzisiejsza gra alexisa i cesca:D dobrze że nie straciliśmy też bramki
-
- constantine16 7 kwietnia 2013, 01:09 · Dyskusja
0
Cochise
No właaaśnie!!!! Uśmiałem się. Centralnie... chyba każdy, kto pominie myśl "ku*wa, śmiecą mi tutaj", to będzie miał niezły ubaw. Mam nadzieję, że nie dostaną bana chłopaki, bo właśnie idę po drinka. :D
-
- Lionel A.Messi 7 kwietnia 2013, 01:08 · Dyskusja
0
Obiektywnie o Barcelonie
Po co kopiujesz post użytkownika Messimilian? Brak kreatywności?
-
- nurson 7 kwietnia 2013, 01:07
0
-
- Piotr,1985 7 kwietnia 2013, 01:03 · Dyskusja
0
nurson
Z jednym się z Tobą zgodzę popełnia takie błędy, że aż oczy bolą już wczoraj zwróciłem mu uwagę to mi odpisał, że szybko pisze więc dlatego robi takie błędy ortograficzne ciekawe ile w tym prawdy:)

Sortowanie