Barca - Mallorca 5:0
-
- Legia1916 7 kwietnia 2013, 01:03 · Dyskusja
0
@barteq
Należy jednak pamiętać, że to tylko jeden mecz. Oczywiście fantastyczny w wykonaniu Czesława i Alexisa, ale jeden mecz. Moim skromnym zdaniem należy ten wariant przetestować z Leo na prawym skrzydle w pomocy, który automatycznie schodziłby do środka na swoją lepszą lewą nogę, mógłby się rozpędzić, no i rzecz najważniejsza: ściągałby kilku grajków przeciwnika na siebie i siłą rzeczy robiłby miejsce Czesławowi, Alexisowi i Villi. Jeżeli ten system w kilku meczach sprawdziłby się i Czesław z Alexisem rozwinęliby skrzydła, to wówczas można mówić o tym, że Messi ustawiony na szpicy "tłamsi" kilku innych piłkarzy. Póki co są to tylko dywagacje, aczkolwiek dzisiejszy mecz dał do myślenia. Mam nadzieję, że Tito też.
-
- tarekka 7 kwietnia 2013, 01:03 · Dyskusja
0
nurson: jesteś zwykłym idiotą. Na stronie Realu napewno jeszcze nie śpią. Pomówicie jaka to Krystyna jest seksowna, a później pójdziecie spać. Poza tym nie masz polskich znaków czy jesteś poprostu nieukiem i nie wiesz kiedy dodaje się tą kreseczkę, a kiedy nie?
-
- Obiektywnie_o_Barcelonie 7 kwietnia 2013, 01:00 · Dyskusja
0
Cesc 20 minuta (asysta Alexis)
Alexis 22 minuta (asysta Cesc)
Cesc 35 minuta (asysta Alexis)
Alexis 37 minuta (asysta Cesc)
Alexis strzelał 2 minuty po Fabsie :D
-
- constantine16 7 kwietnia 2013, 01:00 · Dyskusja
0
Haha, ale beka. :D
-
- Piotr,1985 7 kwietnia 2013, 00:58 · Dyskusja
0
nurson patleo Weźcie się umówcie na jakąś ustawkę czy coś a nie zaśmiecacie bez sensu forum to nie czas i miejsce na takie docinki:)
-
- poeticus1/2 7 kwietnia 2013, 00:58 · Dyskusja
0
5-0 nie mam pytan
-
- patryk5678 7 kwietnia 2013, 00:57 · Dyskusja
0

Sortowanie