Barca - Mallorca 5:0
-
- Diablo9407 7 kwietnia 2013, 00:25 · Dyskusja
0
wachaFCB
to dobrze z tego co widać to Barca gra gorzej z Messim w składzie haha ;D
-
- Astad 7 kwietnia 2013, 00:24 · Dyskusja
0
Piotr,1985
Pisząc w ten sposób zniżasz sie do ich ( hejterów z Realu) poziomu, który jest bardzo, ale to bardzo niski. Stało ci sie coś przez to że dostałeś kilka minusów? pogorszył sie twój stan zdrowia? stało ci sie coś złego? Ty tylko system oceniania i nic poza tym.
-
- Siddie 7 kwietnia 2013, 00:23 · Dyskusja
0
Wszystko fajnie pięknie,ładna gra i ogólnie dobry mecz. Mam tylko jedno "ale". Czy na pewno Fabregas sprawdzi się jako napastnik na P$G? Bo jednak graliśmy przeciwko jednemu z najsłabszych zespołów w tabeli. Dobry mecz Montoyi, u Bartry widać brak gry. Alexis niezły mecz, choć parę jego "klasycznych" wtop się trafiło, choć ogólnie moim zdaniem nieźle. Uważam, że fajnie zagrał Dos Santos i powinien dostawać więcej szans. Jak dla mnie bardzo słaby występ Deulofeu, zawsze czekam, żeby obejrzeć go w akcji i muszę powiedzieć, że się zawiodłem. Reszta jak dla mnie bez zarzutu. Fabs nieźle się spisał, ale jak mówiłem, czy to wystarczy na zespół klasy P$G?
-
- xxmiki97xx 7 kwietnia 2013, 00:23 · Dyskusja
0
Jeśli chodzi o wynik to jak dla mnie żadna niespodzianka :) Drużyna która przed tym spotkaniem była na 19 miejscu zobaczyła gdzie ich miejsce :) Barcelona powinna tak wygrywać spokojnie z drużynami które zajmują 15 i niżej miejsca :) Więc jeśli chodzi o wynik to rewelacja :) Natomiast jeśli chodzi o strzelców to zaskoczenie ;) Cesc i Alexis ! No, no ! Mam nadzieje ze ten mecz będzie dla nich przełomowy szczególnie jeśli chodzi o formę Cesca :) Oby tak dalej ! :) Noo i wreszcie Abi !!!! :) Coś pięknego było zobaczyć go już kiedy rozgrzewał się przed wejściem na murawę :) No i ten aplauz po wejściu na plac gry ! :)
ABI IS BACK !!!!
VISCA EL BARCA y VISCA EL ABIDAL ! :D
-
- Diablo9407 7 kwietnia 2013, 00:22 · Dyskusja
0
No i co z tym Messim wróci na PSG czy nie wiadomo już coś?
-
-
Konto usunięte* w debiucie w CL.
-
-
Konto usunięte@ Hen, Eric_Abidal_22
Deulofeu już dawno powinien mieć strzelonego gola i to od razu w CL!
Kojarzycie tego egoistę Messiego?? :D
-
- Astad 7 kwietnia 2013, 00:19 · Dyskusja
0
Mecz na poprawę humoru. W pierwszej połowie kilka naprawdę składnych, ładnych akcji okraszonych 4 bramkami. Druga połowa bez historii... wróć, jednak było coś co sprawiło ze u wiekszości kibiców na twarzy ukazał sie uśmiech od ucha do ucha, a mianowicie powrót Abiego na boisko.
-
- Piotr,1985 7 kwietnia 2013, 00:19 · Dyskusja
0
Asad
Dobrze może trochę przesadziłem za co przepraszam, ale wkurza mnie takie coś zamiast się wypowiedzieć nawet w głupi sposób to nie włazi jeden z drugim albo i trzeci i minusują nie rozumiem takiego czegoś a pisałem w taki sposób bo nie chciało mi się pisać całego zdania więc proszę Cię nie czepiaj się szczegółów ok:)

Sortowanie