Barca - Mallorca 5:0
-
- Diablo9407 7 kwietnia 2013, 00:53 · Dyskusja
0
A no bo to jeden taki ale tu też już znalazłem i to nawet dwóch ;D
-
- Piotr,1985 7 kwietnia 2013, 00:52 · Dyskusja
0
Diablo9407
A pajaca znajdź sobie wśród znajomych.
-
- Diablo9407 7 kwietnia 2013, 00:52 · Dyskusja
0
A no to Piotrze Visca el Uefa i dobranoc panu :)
-
- nurson 7 kwietnia 2013, 00:51
0
-
- Piotr,1985 7 kwietnia 2013, 00:51 · Dyskusja
0
Diablo9407
Myślisz, że będę ci to pisał kiedy będziesz sobie tego życzył otóż nie tylko chciałem się ciebie pozbyć bo już mnie irytujesz jarzysz.
-
- patleo 7 kwietnia 2013, 00:50
0
-
- Diablo9407 7 kwietnia 2013, 00:49 · Dyskusja
0
Piotr
Dziękuje teraz już mam dwóch ulubionych pajacy na tej stronie dobranoc wam życzę :)
-
- Legia1916 7 kwietnia 2013, 00:49 · Dyskusja
0
@Cochise
To tylko rozważania, bo tak naprawdę to tylko jeden mecz, ale z drugiej strony mistrzostwo zdobyte, więc dlaczego nie przerobić kilku wariantów? A poza tym chciałbym zobaczyć jak Czesław albo Alexis z klepy odgrywają do rozpędzonego Leo. Kolejnym jakże pozytywnym zaskoczenie jest na zero z tyłu, aczkolwiek sędzia skrzywdził Mallorcę, bo karny im się należał jak psu zupa. Thiago zagrał ręką w polu karnym.
-
- nurson 7 kwietnia 2013, 00:49
0
-
- nurson 7 kwietnia 2013, 00:48
0
-
- Piotr,1985 7 kwietnia 2013, 00:47 · Dyskusja
0
Diablo9407
To ja wyręczę Legia1916 ale idź już spać bo widać, że jesteś już bardzo zmęczony ok więc HALA SĘDZIOWIE pasuje:)
-
- BorówaNT 7 kwietnia 2013, 00:47 · Dyskusja
0
Abidal wspaniały pilkarz. Najpiekniejsze jest to że robi to co kocha. I to cholernie przynajmniej mi pokazuje że nie ważne jak jest źle to i tak musisz dążyc do tego co kochasz. Eric pokazał mi dziś że nie ma w życiu nic przegranego ciężką pracą i wielkim wysiłkiem można osiągnąc wszystko. Za to i za wszystko od mnie wielkie Dziekuje i witam ponownie.
-
- patleo 7 kwietnia 2013, 00:47
0
-
- nurson 7 kwietnia 2013, 00:47
0
-
- patleo 7 kwietnia 2013, 00:46
0

Sortowanie