Barca - Mallorca 5:0
-
- Suavemente 7 kwietnia 2013, 01:58 · Dyskusja
0
O ile dobrze pamiętam widziałem początek ich kłótni patleo zapytał się o wiek jakiegoś kibica Realu a że pod nim był komentarz nursona ten pomyślał ze to do niego i od tego cała wojna....
-
- patleo 7 kwietnia 2013, 01:50
0
-
- sojerrrr 7 kwietnia 2013, 01:50 · Dyskusja
0
nurson, patleo
Co o tym myślicie. Albo "Łysa Góra" jutro godz. 15 i pojedynek bezpośredni, albo można zrobić jedną ustawkę u nursona i potem za tydzień u patleo rewanż. Oczywiście mówię o karnych, jeden stoi na bramce, drugi strzela i potem na odwrót, tak po niech będzie 5 razy :) Ja stawiam na remis. hehe
Na poważnie, zawsze się kłótnie zdarzają. Ja proponuję pogódźcie się, bo z was nerwusy są teraz, jeden do drugiego o pierdołę się czepia, a kibicujecie pewnie jak zakładam obaj Barsie... kuźwa a powiedzcie mi, nie cieszy Was dzisiaj 5-0???? :)
-
- nurson 7 kwietnia 2013, 01:49
0
-
- nurson 7 kwietnia 2013, 01:47
0
-
- nurson 7 kwietnia 2013, 01:45
0
-
- nurson 7 kwietnia 2013, 01:45
0
-
- nurson 7 kwietnia 2013, 01:44
0
-
- patleo 7 kwietnia 2013, 01:43
0
-
- nurson 7 kwietnia 2013, 01:42
0
-
- Piotr,1985 7 kwietnia 2013, 01:40 · Dyskusja
0
Nie no po prostu czubkolandia no czubkolandia inaczej tego nie można nazwać:)

Sortowanie