Barca - Mallorca 5:0
-
- DonAndres*8 7 kwietnia 2013, 09:34 · Dyskusja
0
Jak grali Abidal, Dos Santos i Deulofeu? Powie ktoś??
-
- oczekmalbork 7 kwietnia 2013, 09:31 · Dyskusja
0
Brawo dla Barcy mają 3 plusy
-Wygrana Bez Messiego pokazali że bez niego też potrafią wygrać
-Świetna gra Fabsa i Alexisa
-Wejście Abidala
-
- ChampionLW 7 kwietnia 2013, 09:28 · Dyskusja
0
No i brawo, takie drużyny trzeba ogrywać kilkoma bramkami. Czas na PSG!
-
- victor_valdes 7 kwietnia 2013, 09:27 · Dyskusja
0
Indywidualnie:
1) Song- swietnie wczoraj, mimo że gral na innej pozycji to mysle, że w srode to on bedzie partnerem Pique na srodku. Zlatan jest silny i swietnie sie zastawia a Song moze to zniwelowac,
2) Cesc- swietnie wygladal fizycznie, byl duzo szybszy w swoich ruchach a balansem gubil przeciwnikow, poza tym swietnie operowal piłką,
3) Alexis- dobry mecz( tylko dlatego dobry, bo w drugiej polowie raczej juz blado wygladal), nie ma jednak co sie zachwycac, jeden mecz nie zmienia faktu, że krytyka jego osoby byla sluszna, zeby przekonac wsszystkich do pozostania musialby do konca sezonu byc tak dobry jak wczoraj.
-
- lukaszw_1992 7 kwietnia 2013, 09:21 · Dyskusja
0
Dla mnie Song najlepszy zawodnik tego spotkania. Widać, że zaczynać łapać styl Barcy.
-
- FabregasOnlyInMyHeart 7 kwietnia 2013, 09:19 · Dyskusja
0
Alexis równiez pokazał sie w tym meczu z b.dobrej strony:)
-
- krzysiek-fcb-17 7 kwietnia 2013, 09:16 · Dyskusja
0
Kolejne niesamowite zawody rozegrał Song. W przeciągu całego meczu zaobserwowałem tylko jedno bezmyślne zagranie Kameruńczyka, ale dla niektórych tutaj pewnie i tak jest on niewypałem. Nie mam pojęcia co ludzie mają do Alexa, ale ważne że on ma pojęcie jak grać w piłkę w Barcelonie.
-
- FabregasOnlyInMyHeart 7 kwietnia 2013, 09:15 · Dyskusja
0
Mówiłem że Fabs wróci do formy to zawodnik na poziomie klasowym ale ciesze sie ze wrócił i to w jakim stylu:) Zdecydowanie zagrał na 10 i jest zawodnikiem meczu:) Cieszy powrót Erica:) Oby jak najwiecej udanych wystepów:)
-
-
Konto usunięteNie rozumiem dlaczego nie gra Dos Santos częściej ,nie popełnia błędów dobrze podaje i jest waleczny a Thiago moim zdaniem gra jak pajac popełnia BARDZO GŁUPIE BŁĘDY........
-
- tomekblaugrana 7 kwietnia 2013, 09:07 · Dyskusja
0
Nie zapominajmy, że to druzyna z dołu tabeli.....
-
- messivillapedromvp 7 kwietnia 2013, 08:49 · Dyskusja
0
Kaktus3
nastepnym razem zobacz date filmiku wielki znawco barcy . nawet strojow nie poznales ze z poprzednich sezonow
-
-
Konto usunięteCesc zdecydowanie zawodnik meczu, ale 10 należy się Abiemu jak nic za całą walkę i udany powrót.

Sortowanie