Barca - Mallorca 5:0
-
- 7 kwietnia 2013, 11:19 · Dyskusja
0
Tytuł zawodnika meczu powinien być wyjątkowo podzielony pomiędzy najlepszego Fabregasa i Abidala !! :)
-
- Catalunya10 7 kwietnia 2013, 11:15 · Dyskusja
0
Mam nadzieje, że Cesc i Alexis udowodnili wam, że są świetnymi zawodnikami i po ich słabszych meczach nie będzie najeżdżani na nich(chociaż ja mam nadzieje, że tych słabych meczy już nie będzie) !!
Visca el Barça!
-
- Nano10 7 kwietnia 2013, 11:13 · Dyskusja
0
Pobawmy się w pana ''Żose Mourinjo'':
POR QUE?
Sędziowie odgwizdali 2 spalone których nie było w meczu z Osasuną
POR QUE?
Sędziowie nie zauważyli ręki Zapaty w meczu z Milanem
POR QUE?
Sędziowie nie odgwizdali karnego na Adriano w meczu ligowym z Realem
POR QUE?
Sędziowie nie zauważyli 1,5-metrowego spalonego Ibrahimovicia w meczu z PSG
A podobno sędziowie nam pomagają...
-
- mapson 7 kwietnia 2013, 11:10 · Dyskusja
0
Martwi mnie postawa Thiago, coś ostatnio średnio mu idzie. Nie wykorzystuje szansy jaką dostaje od trenera. W presezonie 11-12 chłopak zachwycał, brał na siebie ciężar gry, asystował, strzelał. Teraz odnoszę wrażenie jakby bał się rozgrywać piłki. Xavi zawsze jest pod grą, zawsze ustawia się tak by partnerzy mogli do niego zagrać w praktycznie każdej sytuacji. Jeśli Alcantara ma być jego następcą, a ma do tego predyspozycje, to musi się ogarnąć. Na szczęście do końca sezonu w większości meczów ligowych będzie miał ku temu sporo okazji. Wierzę w niego, jak i w całą drużynę.
-
- FC1899Barca 7 kwietnia 2013, 10:57 · Dyskusja
0
Alexis oraz Fabregas totalna bomba i mega zaskoczenie... Jak ogladałem mecz i widzialem ich wzajemne akcje bylem w szoku Oo... Ale muszę też wspomnieć o innym zawodniku który jest na drugim końcu bieguna. Thiago... Zagrał bardzo słabo. Mnóstwo strat i niecelnych podań. Nie wiedział co zrobić z piłką gdy już ją miał przy nodze... Jest tak jak pisałem. Od 2 lat Thiago przez to ze gra mało się nie rozwija. A co za tym idzie traci " instynkt " generała środka pola... Niestety, zdecydowanie najsłabszy na boisku.
-
- 7 kwietnia 2013, 10:49 · Dyskusja
0
Może "losers" do niedowiarków :D
-
-
Konto usunięteLosers! :P
-
- Matt_i1992 7 kwietnia 2013, 10:48 · Dyskusja
0
Niestety nie miałem możliwości oglądania meczu zatem pozostają mi jedynie powtórki oraz wasze opinie, z których wynika, że mecz, szczególnie w pierwszej połowie był świetny i że świetnie układała się współpraca alexis-cesc co z resztą widać na powtórkach:-) i ogromnie mnie to cieszy natomiast to co chce przez to powiedzieć jest kwestia gry alexisa u boku messiego.. Kolejny mecz, w którym nie gra messi i sanchez jest postacią która bierze na siebie odpowiedzialność.. Gra kilka poziomów lepiej, idź messi nie jest obecny.. Nie wiem czemu tak się dzieje, dlaczego nie może grać z messim tak jak gra bez niego? Stworzyliby duet nie do zatrzymania.. To aż przykre jest, niestety. Wszystko rozchodzi się o psychikę naszego chilijczyka i dla dobra zespołu lepiej będzie jeśli się wyzbedzie strachu czy może raczej respektu przed leo :-)
-
- MAZEN BARCA FC 7 kwietnia 2013, 10:46 · Dyskusja
0
Panowie tak poza tematem...co oznacz literka L ktora pokazuje Fabregas ostatnimi czasy po zdobyciu gola???
-
- konajoncek 7 kwietnia 2013, 10:44 · Dyskusja
0
Hasz 29
Właśnie mniej więcej o to mi chodzi.Dlatego mówie zeby sie ogrywał w B lub idzie na jakieś wypozyczenie.Prawda jest taka że w 1 drużynie to okazji do gry na razie mieć za dużo nie bedzie a tak prawde mówiąc to wcale...

Sortowanie