Barca - Mallorca 5:0
-
- jaspercent 7 kwietnia 2013, 12:24 · Dyskusja
0
Moudrid, cabrón, saluda al campeón!
-
- kaska7931 7 kwietnia 2013, 12:14 · Dyskusja
0
Ludzie, chcecie link do bramek od RAC i je minusujecie? Poważnie? Dziś RAC dało tylko ten link na facebooku http://www.putlocker.com/file/860A34CC6E9B17FA naciskacie Continue as free user i otwiera się stronka na której dajecie play. A jak nie wierzycie link do fb http://www.facebook.com/FCBarcelonaRAC1?ref=ts&fref=ts
-
- 7 kwietnia 2013, 12:07 · Dyskusja
0
Właśnie przeczytałam,że ta literka "L" pokazana przez Fabsa to dlatego,że kibicuje on skrycie Legii ! :D hahaha :D
-
- Martyna312 7 kwietnia 2013, 12:04 · Dyskusja
0
Huhu, Alexis 2 bramki Fabregas 3 - pierwszy jego hat-trick w histori :)
-
- replikant 7 kwietnia 2013, 12:01 · Dyskusja
0
Hmmm... powiem szczerze, że poraża mnie dwulicowość, zakłamanie i hipokryzja co niektórych na tej stronie. Abidal wg wielu z Was był najlepszym graczem na boisku? Błagam, litości.
Fakt, że wygrał z rakiem i że znowu gra w barwach Blaugrany to niewątpliwie bardzo ciesząca wszystkich cules informacja. Wyrósł nam Abi swoją determinacją, uporem i siłą walki na bohatera, z którego w ciężkich i trudnych chwilach moglibyśmy brać przykład. Ale czy tylko mnie tak bardzo razi w oczy zakłamanie na tej stronie wielu "fanów"? Ile miał kontaktu z piłką, przez te 22minuty, kiedy był na boisku? Pokazał naprawdę coś, co mogłoby mu dać tytuł "ZM"?
Jeśli już tak bardzo jeden czy drugi z Was się cieszy z jego występu (jak my wszyscy) to po prostu można to wyrazić w innych sposób. Bo prawda jest taka, że największymi graczami w naszych szeregach byli oczywiście Cesc i Alexis. Dołączając do tego fenemenalną wręcz grę Pique w obronie i wejście Abidala w 69minucie możemy się cieszyć, że byliśmy świadkami niezwykłego spektaklu- podziwialiśmy wielką Barcelone, chociaz już nie w takim wielkim składzie jak zazwyczaj. Szkoda tylko zwolnienia tempa w drugiej połowie...
-
- gringo1989 7 kwietnia 2013, 12:00 · Dyskusja
0
Bartra wczoraj rozegrał bardzo dobry mecz podobnie song i teraz dylemat kogo do obrony. Bartra wysoki, sergio wysoki i zwinny ale wolny, czy song a może adriano ?
-
- lokiju102 7 kwietnia 2013, 11:59
0
-
- kaska7931 7 kwietnia 2013, 11:54 · Dyskusja
0
Link do bramek z komentarzem RAC http://www.putlocker.com/file/860A34CC6E9B17FA
-
- matesfcb93 7 kwietnia 2013, 11:48 · Dyskusja
0
ma ktos link do powtorki z komentarzem rac ?
-
- stachurski 7 kwietnia 2013, 11:45 · Dyskusja
0
powrot ABIDALA na stare smieci
-
- matesfcb93 7 kwietnia 2013, 11:42 · Dyskusja
0
Cochise świetnie to zebrałeś w jedną całość :D
-
- karieraFCB2 7 kwietnia 2013, 11:40 · Dyskusja
0
Nie wiem jak was, ale mnie niepokoi kolejny slaby wystep Thiago ... nie pamietam kiedy ostatnio rozegrał przyzwoite spotkanie ...

Sortowanie