Barca - Mallorca 5:0
-
- TheLeoMessi 7 kwietnia 2013, 14:15 · Dyskusja
0
Deulofeu zbyt egoistycznie gra i udowadnia że do 1 jedenastki barcy mu dużo brakuje.
-
- Miki_Messi2001 7 kwietnia 2013, 14:14 · Dyskusja
0
szkoda ze Messi nie zagrał bo krystina odrobiła bramke
-
- robercik223 7 kwietnia 2013, 14:07 · Dyskusja
0
Ludzie najczęściej uwielbiają wszelkie podziały, sami tworzą sztuczne i bezsensowne granice, których nie mogą, bo nie chcą, potem przekroczyć. Barca pokazała, że możliwym jest połączenie sportu zawodowego i związanej z nim komercji z humanizmem po prostu. Ludzkim, empatycznym podejściem do człowieka, który zachorował. Dano mu czas na powrót do zdrowia, nie pozostawiono samemu sobie. Nie jesteśmy zwierzętami, gdzie w takiej sytucji dobija się słabszego. Nie pozostawiono go. Choć tak postępuje wielu gigantów, nie tylko sportu. Choroba totalnie zmienia człowieka, jego spojrzenie na życie, przewartościowuje wszystko. Nie ważne czy wróci do gry, czy będzie pełnił inną rolę. Wygrały pewne wartości, z którymi sport powinien się utożsamiać. Sport to pewien symbol- także walki z samym sobą, własnymi słabościami. Czasem ta walka staje się tą o najwyższą stawkę. Życie.
-
-
Konto usunięteChyba Martin ...
-
-
Konto usuniętepiachuFCB
Dokładnie. Widać poczuł, że jego miejsce w podstawowym składzie jest zagrożone. A nie przyszedł z Arsenalu, żeby siedzieć na ławce, a żeby wraz z drużyną sięgać po kolejne trofea.
-
-
Konto usunięteAbidal drugie miejsce w ZM. Kochamy go, prawda? Wielki zawodnik.
-
- misiaty7 7 kwietnia 2013, 13:50 · Dyskusja
0
WitekR
Ja sie nie podniecam jego wystem, mnie cieszy ze zagral bardz dorby mecz. Innych moze podniecac to jak zagral bo w koncu jak rowniez inni podniecali sie ostatnio duetem Villa-Messi z Rayo to dzisiaj tez mieli ku temu podstawy. Wedlug Ciebie zagral 4-5 dobrych meczow, to jest Twoja opinia dla Ciebie, moja jest taka ze spotkan w tym sezonie zagral duzo wiecej. Ty patrzysz tylko na gole, ja patrze na gre. Wczoraj strzelal i asystowal ale generalnie z gry to wedlug mnie Alexis wcale nie zagral jakos rewelacyjnie, wrecz przeciwnie. Dla Ciebie 20 spotkan zagral zle bo nie potrafil wykorzystac swietnym okazji do strzelenia. Dla mnie to i tak lepiej jak w ogole do nich nie dochodzic (Pedro).
-
- Hernandezka 7 kwietnia 2013, 13:43 · Dyskusja
0
Barca!
-
- bartek55559 7 kwietnia 2013, 13:36 · Dyskusja
0
@messi119
Do bani , same straty i nic więcej nie pokazał
-
- TransferMAN 7 kwietnia 2013, 13:29 · Dyskusja
0
Wielkie brawa! Jak widać Barcelona to nie tylko z Messi, mogą wygrać bez niego, lecz z nim jest jeszcze lepiej. Gratulacje dla wszystkich, bo jak widać młodzież też potrafi wygrywać. Brawo, brawo!
-
- Visca El Barca 20 7 kwietnia 2013, 13:28 · Dyskusja
0
ciekawe jak by zagrali gdyby messi był na boisku ? wczoraj barca pokazała ze radzi sobie bez messiego
-
- barcatojestklub 7 kwietnia 2013, 13:18 · Dyskusja
0
NO Cesc dał wczoraj popis huhu brawa!
-
- barcatojestklub 7 kwietnia 2013, 13:16 · Dyskusja
0
Deulofeu jakie zmyłki chodz troche egoistycznie ;c

Sortowanie