Barca - Mallorca 5:0
-
- Piotr,1985 7 kwietnia 2013, 22:25 · Dyskusja
0
wojtekD5555
Chyba pomyliły ci się strony z takimi linkami to idź na stronę Realu a nie tutaj.
-
- dzefrej234 7 kwietnia 2013, 22:10 · Dyskusja
0
Gdzie video z wejścia Abidala w 63minucie ?
-
- wojtekD5555 7 kwietnia 2013, 21:48 · Dyskusja
0
-
- kaamil1910 7 kwietnia 2013, 21:46 · Dyskusja
0
Abidal TAk wszyscy kochają Jak Ville . :)
-
- Shadow_Man 7 kwietnia 2013, 21:15 · Dyskusja
0
Atletico......................
-
-
Konto usunięteAle by były jaja jakby messi musiał walczyć o pierwszy skład z Ceskiem, ja bym widział takie ustawienie z PSG Tello Cesc Messi na prawym skrzydle jak kiedyś.
-
- dolnysopot 7 kwietnia 2013, 20:26 · Dyskusja
0
kanal na vimeo z komentarzem RAC1 usuniety? Bo cos nie znajduje mi profilu.
-
- -barca4ever- 7 kwietnia 2013, 20:06 · Dyskusja
0
Plakat zawieszony przed meczem Real - Levante, podziwiajcie :)
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/30946/mourinho_hitler_transparent_650.jpeg

Sortowanie