Barca - Mallorca 5:0
-
- barcatojestklub 7 kwietnia 2013, 13:15 · Dyskusja
0
Szkoda że nie mamy takich komentatorów w Polsce...
-
- katalończyk 100 7 kwietnia 2013, 13:12 · Dyskusja
0
Gdyby nie granie na Messieego to byśmy byli nie do zatrzymania. Alexis umie strzelać pokazał to w tym meczu. Trzeba popracować nad taką taktyką aby wykorzystać potencjał każdego zawodnika. Ale najważniejsze w tym meczu to powrót Abidala. Abi jesteś bohaterem. VeB !!ł
-
- thiago1305 7 kwietnia 2013, 13:04 · Dyskusja
0
Tak sobie mysle ze alexis potrafi strzelac bramki tylko gdy gra na szpicy bo w koncu jako skrzydlowy nic nie strzela. Przeciez w koncu w udinese gral jako napastnik srodkowy
-
- -barca4ever- 7 kwietnia 2013, 13:02 · Dyskusja
0
Abidal rozpoczyna rozgrzewkę:
-
- Legia1916 7 kwietnia 2013, 12:45 · Dyskusja
0
@Cochise
Wydaje mi się, że masz rację co do Alexisa: tutaj jest potrzebny psycholog sportowy, bo koleś ma przeogromny potencjał. W chwili obecnej Alexis przypomina Adama Małysza przed współpracą z doktorami Blecharzem i Żołądziem;-) Spotkania z takimi fachmanami mu życzmy.
-
- Grzesior667 7 kwietnia 2013, 12:42 · Dyskusja
0
I ten mecz pokazuję jak nasi zawodnicy grają bez Messiego.
-
- Criss18Barca 7 kwietnia 2013, 12:40 · Dyskusja
0
barcawooorld
Nie Legia tylko dla córeczki :)
-
- lechu55 7 kwietnia 2013, 12:40 · Dyskusja
0
http://www.putlocker.com/file/860A34CC6E9B17FA#
bramki od RAC1
-
- Robertinho 7 kwietnia 2013, 12:36 · Dyskusja
0
Bramki z RAC1 są dostępne tutaj: http://www.putlocker.com/file/860A34CC6E9B17FA
Ich kanał na Vimeo został zablokowany niestety, więc my również nie mamy tego jak wrzucić do newsa.
-
-
Konto usunięteBędzie skrót z RAC1? ;> z tym zajebistym komentatorem;>?

Sortowanie