Barca - Mallorca 5:0
-
- 7 kwietnia 2013, 10:42 · Dyskusja
0
pilkarzfcb10,
Chyba niczym Villa i Messi :D
-
- pilkarzfcb10 7 kwietnia 2013, 10:41 · Dyskusja
0
Fabregas i Alexis grali niczym Fabregas i Messi :)
-
- 10Ronaldinho10 7 kwietnia 2013, 10:40 · Dyskusja
0
A tu przepiękny skrót
-
- konajoncek 7 kwietnia 2013, 10:37 · Dyskusja
0
Faktycznie Thiago wczoraj nic nie pokazał a graliśmy z ostatnią drużyna tabeli...Deloufeu niech sobie lepiej gra w rezerwach albo na wypozyczenie bo jak go w Barsie nie widze.
-
- 7 kwietnia 2013, 10:35 · Dyskusja
0
Dokładnie w Barcie B Deulofeu wykonuje świetną robotę,więc dajmy mu jeszcze szansę.Chłopak jest młody i jeszcze nie wie jakie zasady u nas obowiązują :) Z drugiej strony to trochę tak jak z Messim - on tez czasami próbuje zrobić wszystko sam , inna sprawa,że jemu wychodzi i nikt go za to nie obwinia a Deulofeu nie wychodzi , ale ma jeszcze chłopak czas :)
Broń Boże nikogo teraz "nie hejtuję" wręcz przeciwnie wydaje mi się,że Deulofeu takim podejściem może wiele osiągnąć.. choć na razie wydaje się to być niezbyt dobre.
-
- pawel2662 7 kwietnia 2013, 10:35 · Dyskusja
0
hehhh patrząc na to co wydarzyło się wczoraj jaka radość nas spotkała powrót Abiego na boisko i Tito po raz pierwszy od 3 miesiecy na ławce trenerskiej na Camp Nou to nawet na przewaga w lidze nie ma takiego znaczenia... hehhhh ;) Vamos Abi ! Vamos Tito ! Visca el Barca !
-
- Antimadridista~ 7 kwietnia 2013, 10:31 · Dyskusja
0
Cieszy wynik,martwi słaba gra Thiago a co do Deulofeu chłopak gra zbyt egoistycznie w taki sposób w Barcelonie miejsca nie znajdzie.
-
- 7 kwietnia 2013, 10:29 · Dyskusja
0
Tello jest młody i brak równowagi to norma, tak samo Thiago. Z wiekiem przyjdzie im regularność i będą grali albo dobre mecze i nie będą spadać poniżej pewnego poziomu albo nie będzie ich w Barcy ;)
A co do Barcy bez Messiego... fakt, zagrali wczoraj fajne spotkanie ale nie oszukujmy się, Mallorca nie miała żadnych argumentów przeciwko graczom Tito. Jakieś ziarnko prawdy jest w tym że bardziej zespołowo grają bez Leo niż z nim, po prostu ciężar gry spada na wielu zawodników a nie opiera się na jednym :)
-
- LovciamBarce 7 kwietnia 2013, 10:29 · Dyskusja
0
Niestety ale czego kibice rm nie wymyślą by tylko hejtować wszystko na temat Barcy ;D
-
- 7 kwietnia 2013, 10:27 · Dyskusja
0
@LovciamBarce :
Nie wiem czy płakać czy się śmiać. Idiots,idiots everywhere ...
-
- LovciamBarce 7 kwietnia 2013, 10:26 · Dyskusja
0
"Po tym meczu widać że Barca gra lepiej bez Messiego który psuję całą grę Barcelony.Wszystko robi inwidualnie co psuję grę Barcelony.Jeśli zagra w środę to zobaczycie gorszą barcelonie niż wczoraj.Hallla Madrid"
Wypowiedź kibica RM :D

Sortowanie