Barca - Mallorca 5:0
-
- Messimilian 7 kwietnia 2013, 10:09 · Dyskusja
0
zdzidek2
W pierwszej połowie to co grali to była miazga :D W drugiej tempo troche spadło, ale cieszy szybko zdobyta bramka po przerwie
-
- oOrzecho 7 kwietnia 2013, 10:09 · Dyskusja
0
No dobra Alexis może i strzelił 2 gole i miał 2 asysty, ale spójrzmy obiektywnie na to. Graliśmy z ostatnią drużyną ligi, pierwszy gol to była sytuacja 1000% jakby nie strzelił to by trzeba było deportowac, w niektórych sytuacjach gubił się tak jak np. w 12 minucie kiedy próbował kiwac lub 32 kiedy nie wykorzystał dośrodkowania Tello. W drugiej połowie zagrał jak Villa z PSG... Ogólnie mecz dużo lepszy niż poprzednie, ale nie ma co się podniecac. Zobaczymy czy zagra tak z PSG... Co do Deulofeu to mnie wkurzył, co dostał podanie to zaczynał się kiwac i tracił piłkę lub co najwyżej wywalczył marny rzut rożny.
-
- Rastafarnianin 7 kwietnia 2013, 10:07 · Dyskusja
0
Udowadniamy że istniejemy bez Leo;)
Brawo dla Cesca i Alexisa, ten mecz bardzo im sie przyda. Wszystko wskazuje na to że w środe rozjedziemy PSG, wzruszający powrót Abidala;)
-
- ZalewixFCB21 7 kwietnia 2013, 10:03 · Dyskusja
0
deulofeu to drugi robben, nawet chyba większy samolub..
-
- Barcelona_fanatic2809 7 kwietnia 2013, 09:54 · Dyskusja
0
Ale wy zmieniacie zdanie co do tego Alexisa. Ja tam nawet jak był bez formy to twierdziłem ,że jest znakomity i musi zostać. Jak w końcu przestanie się stresować , bo widać czasem ,że to robi , to będzie znakomicie.
-
- Undertaker87 7 kwietnia 2013, 09:41 · Dyskusja
0
A Song jak zwykle, co wejdzie to prezentuje sie bez zarzutu a szanse dostaje tylko jak juz nei ma komu grac. Totalna głupota niestety.
-
- nurson 7 kwietnia 2013, 09:40 · Dyskusja
0
jeszcze nie dostałem bana więc napisze: Sojer: dzieki za mądre słowa i przepraszam wszystkich użytkowników za nocną akcje, zachowałem sie jak nie kibic Barcelony, macie racje, beznadziejne emocje i niepotrzebna piana. Teraz ban jest kwestią czasu, ale mam nadzieje ze wróce, przepraszam każdego uzytkownika z osobna bo miło wczoraj nie było. Wpadłem w szał. OCzywiścnie nie przepraszam tego... paskuda patelki czy jak mi tam bo jest... bo ma odmienne zdanie i mnie tak wpienia ze kuwa szok ;) a tak serio to naprawde przepraszam:D
-
- Undertaker87 7 kwietnia 2013, 09:39 · Dyskusja
0
Heh jednak tak mega to bym nie wyolbrzymiał tych walk z rakiem, zwykły zjadacz chleba miałby wielki problem zeby wyzdrowiec i duze szanse na niestety gryzienie piachu...
-
- victor_valdes 7 kwietnia 2013, 09:38 · Dyskusja
0
DonAndres*8
Weszli gdy byl wynik ustalony i Barca juz nie forsowała sie. Ale indywidualnie to wygladalo mniej wiecej tak:
1) Abidal- pewnie, bezblednie,
2) Dos Santos- niezle, nie tracil pilek i ogarnial gre z pierwszej pilki oraz staral sie madrze rozdzielac,
3) Gerard- wiadomo, chcial zrobic duzo szumu, musi dostac jeszcze kilka meczy w tym sezonie.
-
- ibiza 7 kwietnia 2013, 09:36 · Dyskusja
0
Tak sobie wyobrażałem wczorajszy wieczór. Zaliczona manita 5:0, i co najważniejsze zero z tyłu. Do tego powroty Tito i Abidala!. Fajnie, że Tito postawił na Dos Santosa i Deulofeu. Podobał mi się wczoraj Bartra, ktory grał ostro, czysto i pewnie. Na pochwale zasługuje na pewno Alexis i Fabs. Thiago troche zawiodl, zaliczyl kilka niespotrzebnych strat

Sortowanie