Barca - Mallorca 5:0
-
- bartusiomek 7 kwietnia 2013, 07:58 · Dyskusja
0
Bardzo dobry mecz w wykonaniu zawodników Barçy. Cieszę się z przełamania, oby nie jednorazowego, Alexisa i Ceska. Cały zespół dobrze pracował i nawet w defensywie duet naszych stoperów nie popełniał rażących błędów.
Zawodnikiem Meczu bez wątpienia Fábregas, świetnie odnajdywał się na boisku. Może być dobrą opcją pod nieobecność (oby nie!) Messiego w meczu z Paris Saint-Germain.
Bartra, moim zdaniem, na duży plus, kilka razy dobrze wyprowadził piłkę i zachowywał zimną krew nie panikując. Myślę, że wystawienie go na PSG byłoby dobrym ruchem.
Dużo użytkowników tej strony krytykuje Thiago. Ludzie, czego Wy się po nim spodziewacie? Że od razu będzie tak dobrze przetrzymywał piłkę jak Xavi? Że będzie w magiczny sposób dyrygował grą jak Iniesta? Chłopak jest jeszcze młody, dajmy mu czas na rozwinięcie się i przede wszystkim ogranie. Musi nabrać boiskowej mądrości, a na pewno stanie się jednym z najlepszych rozgrywających świata, bo talent z pewnością w nim drzemie niezwykły. Każdy zawodnik potrzebuje czasu, nikt nie wbił się do światowej czołówki ot tak, po prostu, nagle. Dajmy mu czas, a nas nie zawiedzie.
I na koniec jeszcze Abi... Ale ten gość jest niezwykły, waleczny... Pozostaje tylko wstać i klaskać.
Pozdrawiam :)
-
- Vamos Barca :) 7 kwietnia 2013, 07:41 · Dyskusja
0
I co cały swiat ciagle podniecał sie tym jaki to słaby jest np Fabregas lub Alexis a prawdopodobnie wczoraj zagrali obaj swój najlepszy mecz w Barcy mecz zycia 2 asysty i 5 goli obydwaj powinni moim zdaniem zagrać w meczu z PSG bo są w gazie i moze to byc mecz przełomowy ...
Barca pokazała tym meczem ze bez Messiego potrafią tak samo duzo strzelać i tak samo dobrze grac i czasami takie mecze jak ten Bez Messiego są potrzebne bo napastnicy w końcu moga postrzelać sobie gole a tak Messi po prostu ich demotywuje ;)
Cieszy mnie jeszcze to ze Barca jest świetna bez Messiego a Real Bez Ronaldo juz nie istnieje i nie potrafią nawet składnej akcji zawiązać to dobry znak na przyszłość ;)
A co do meczu to był Pitnik a nie mecz od samego początku układało sie świetnie to był ten mecz z Rodzaju wyjdz nastrzelaj ile sie da i baw sie piłką w 2 połowie ;)
-
- dawidmazur99 7 kwietnia 2013, 07:21 · Dyskusja
0
Świetny mecz , czekam na rewanż z PSG!
-
- DavideczeK 7 kwietnia 2013, 07:12 · Dyskusja
0
Świetny mecz Fabsa i Alexisa ta para może rozbić PSG myślę,że powinni wyjść w pierwszym składzie na ten mecz,ale ten Hat-trick Cesc'a mnie zaskoczył troszkę ale pozytywnie .
-
-
Konto usunięteAlexis Sanchez się odbudował :) tak jak mówiłem dużo meczów od 1 min i bd na topce ;)
-
-
Konto usunięteCzy sledzicie stronke [url]http://www.dumakatalonii.pl/????[/url] Strona jest fajnie zrobiona, dużo ciekawych i innych newsów oraz bardzo szybko są wstawiane najnowsze informacje. Dziwi mnie fakt ze do info o meczu tylko JEDEN jedyny komentarz, a tu z 1000
-
- Daimonos 7 kwietnia 2013, 05:13 · Dyskusja
0
Mecz wygrany łatwo, przyjemnie sie go oglądało, chociaż zwycięstwo było pewne już w pierwszej połowie. Dobrze, że grając takim składem potrafimy wygrać tak wysoko i to bez Messiego. Fabregas zaskoczył swoim wyczynem, zdecydowanie najlepszy zawodnik meczu, bardzo dobrze Alexis. Na pochwałe zasługują też Song, Alves i Pique. Mecz ma same pozytywy, chociaż było troche błędów, to przecież Thiago, Bartra i Montoya muszą sie uczyć i grać więcej jeśli chcemy mieć kolejnych geniuszy. Wysokie zwycięstwo, wypoczęty skład na rewanż z PSG i wszystko wskazuje na to, że w środe Barca zrobi to co trzeba.
-
- sojerrrr 7 kwietnia 2013, 02:35 · Dyskusja
0
Suavemente
No widzisz, każdy jest mistrzem w swoim fachu :D
piotrek08
Ja czekałem na ten dzień od dawna, nie dziwię się niektórym, że choćby z sympatii zagłosowali na Abiego, jako zawodnika meczu! Choć sam musiałem być sumienny i zagłosować na Franciszka :) zwanego Cześkiem.
-
- Suavemente 7 kwietnia 2013, 02:25 · Dyskusja
0
sojerrrr
Ale Kręcina nie miał sukcesów.....;D....no chyba żę finansowe...
-
- piotrek08 7 kwietnia 2013, 02:25 · Dyskusja
0
- Abidal ?...wszedł jak gdyby nigdy nic, grał jak gdyby to robił bez przerwy, jak by czas dla niego nic nie znaczył a droga którą przeszedł była niedzielnym spacerkiem. Są zawodnicy którzy prócz umiejętności nadają drużynie charakter...do takich z pewnością należy Eric :)
-
- Suavemente 7 kwietnia 2013, 02:16 · Dyskusja
0
sojerrrr
Nie każdy ma w awatarze króla strzelców MŚ...:D

Sortowanie