Barca - Mallorca 5:0
-
- gilbert3 7 kwietnia 2013, 10:25 · Dyskusja
0
Thiago słabo, a Alexis nie byłby sobą, gdyby nie zmarnował jednej setki. Zastanawiam się jak może wyglądać ta drużyna za kilka lat, ale coś mi się zdaje, że ani nie będzie w niej Thiago ani Deulofeu. Tello też słabo zagrał, przeplata dobre mecze ze słabymi.
-
- arturekker 7 kwietnia 2013, 10:24 · Dyskusja
0
Fabregas to wielki zawodnik , swietne podanie, z glebi pola w tempo nie wazne czy dolem czy gora, jak ma sytuacje to wykancza sam na sam niczym Messi, sadze ze po Leo , Davidzie i moze Pedro to jest zawodnik z najlepszym wykonczeniem akcji w druzynie. Posiada dobry drybling, czytanie gry. Tylko posiada maly mankament jest bardzo wolny , smiem twierdzic, ze najwolniejszy w calej kadrze A, co powoduje wolne reakcje w niektorych sytuacjach, przez co ma wahania formy, a brak rytmu meczowego to poglebia i dla tego przeplata genialne i katastrofalne spotkania.
To tylko moje zdanie.
Pozdrawiam.
-
- 7 kwietnia 2013, 10:23 · Dyskusja
0
@kapitanbomba :
oszczędza nasza gwiazdę na PSG :)
-
- dzefrej234 7 kwietnia 2013, 10:23 · Dyskusja
0
Kapitanbomba, może oszczędza go na Psg ? Atak z Messim i Alexisem.
-
- 7 kwietnia 2013, 10:23 · Dyskusja
0
Powtórzę się ,mecz z ogórasami czy nie z ogórasami najważniejsze jest to, że mam nadzieję dodal sił naszym zawodnikom ;) + piękne powroty : Abi,Tito ale mentalnie także Fabregas i Sanchez :D
-
- kapitanbomba 7 kwietnia 2013, 10:22 · Dyskusja
0
wrócił Vilanova i Villi już niema :((((((((
-
- oxide86 7 kwietnia 2013, 10:21 · Dyskusja
0
Low, low! Graliśmy z jedna z najsłabszych drużyn ligi i najgorsza obrona w tejże. Cieszy wygrana, ale ja bym potraktował to spotkanie jako podreperowanie morale i sprawdzian dla zmiennikow niż wyznaczenie 11 na spotkanie z PSG. Najbardziej cieszy powrót Abiego:)
-
- dzefrej234 7 kwietnia 2013, 10:21 · Dyskusja
0
Ktoś tam niżej pisał ze cieszą go trzy powody, powrót abidala, świetny Cesc i Alexis, i powrót Tito. A o czwartym chyba zapomniał jakim było zero w wyniku przeciwnika ;). Czyli mecz bez straconej bramki.
-
- LovciamBarce 7 kwietnia 2013, 10:20 · Dyskusja
0
Ciekawią mnie oceny za mecz z RCD,pewnie zm będzie Fabregas a zaraz za nim Sanchez co jest dość niespotykane biorąc pod uwagę formę jaką ostatnio prezentowali :)
-
- 7 kwietnia 2013, 10:20 · Dyskusja
0
Deulofeu nie zagrał tak źle, gdyby nie to,że jest bardzo samolubny i całą akcję próbował wykończyć sam zamiast podać do kogoś na korzystniejszej pozycji.Z jednej strony to nie jest dobra cecha patrząc na wczorajszy mecz i tyle zmarnowanych akcji,ale być może Deulofeu wiele jeszcze osiągnie dzięki takiemu patrzeniu na grę :) albo wiele straci, różnie to się może poukładać :)
-
- 7 kwietnia 2013, 10:16 · Dyskusja
0
Mam nadzieje,że jeśli teraz Sanchez i Fabregas wyjdą w pierwszym składzie to pokażą klasę z PSG :) Bo uśmiech po wczorajszym meczu zapewnili natomiast nie oszukujmy się to dopiero początek :) :D
-
- DavideczeK 7 kwietnia 2013, 10:13 · Dyskusja
0
Chciałbym żeby na PSG wyszedł Cesc,Andres i Xavi i oczywiście Sergio do tego Messi jak będzie mógł ,a jak nie to Villa i Alexis bo ma forme.
-
- TheSzary03 7 kwietnia 2013, 10:13 · Dyskusja
0
Świetny mecz mimo braku wielu czołowych zawodników :)
W końcu Alexis strzelił przynajmniej 2 gole i zagrał bardzo przyzwoity mecz,a Cesc Fabregas także pokazał że jest zawodnikiem godnym gry w pierwszej jedenastce Barcy ;P
Wynik bardzo ładny 5:0, mogło być o wiele wyżej ale Villanowa słusznie postąpił dając wykazać się innym których zazwyczaj widujemy na ławce. Teraz widać ewidentnie i jasno że FC Barcelona to nie tylko sam Messi, tylko cały mocny zespół, oraz wiadomo już co to znaczy mieć trenera na ławce i ile Villanowa znaczy dla drużyny :D
Ale i tak pamiętnym momentem wczorajszego spotkania było ponowne pojawienie się Abidala na boisku, na ten moment czekałem już baaaardzo długo, ale było warto, świetne zachowanie kibiców wobec Erica ;D
A jeżeli chodzi o Delofeu to chłopak ma talent ale jest zbyt samolubny, jak jeszcze nauczy się grać bardziej zespołowo to może być kluczowym piłkarzem w Barcelonie : )

Sortowanie