Barca - Mallorca 5:0
-
- sojerrrr 7 kwietnia 2013, 02:10 · Dyskusja
0
nurson
W porządeczku, nie wnikam, ale wiesz o co mi chodzi... Czasem są napinki, gość Cię wyprowadzi z równowagi i wg mnie nie potrzebnie się unieśliście na siebie. Ja tam rozumiem, że czasem upust emocji musi być, bo są granice, ale .... zresztą pewnie wiesz o co mi chodzi. Nawet nie chcę trzymać akurat w tej dyskusji Twojej strony. Bo wiesz, że co jakiś czas pojawiają się nowi użytkownicy i sam pewnie widzisz kłótnie. Jakbym ja miał do wszystkich nowych użytkowników startować w ten sposób, a uwierz mi, że wkurr... mnie tu z połowa ... szkoda czasu. Następnym razem jeśli uważasz go za trolla - zignoruj. Kumam, że poniosły Cie/Was emocje. Kuźwa nurson na cholerę się tak wpieniasz, nawet jeśli tamten Cię obraził??? Tego nie mogę skumać...
-
- Suavemente 7 kwietnia 2013, 02:05 · Dyskusja
0
Wiosny nie ma Zima cały czas a u Ciebie Lato...;D
-
- Suavemente 7 kwietnia 2013, 02:05 · Dyskusja
0
A tak wogóle Ronaldo 23 Messi 21 w 2013 :D Leo musi wziąć się do roboty...;D
-
- SevFCB 7 kwietnia 2013, 02:03
0
-
- Suavemente 7 kwietnia 2013, 02:02 · Dyskusja
0
Cochise
Widze nowy Avatar...;D Czyżby idol...;D
-
- Suavemente 7 kwietnia 2013, 02:02 · Dyskusja
0
nurson
Ale sam widzisz co napisałeś...;D
-
- Cochise 7 kwietnia 2013, 02:01
0
-
- nurson 7 kwietnia 2013, 02:00
0
-
- Suavemente 7 kwietnia 2013, 02:00 · Dyskusja
0
nurson
Nazywasz sam siebie cwelem czy tylko żle ułożyłeś zdanie...;D
-
- nurson 7 kwietnia 2013, 01:59
0
-
- Suavemente 7 kwietnia 2013, 01:59 · Dyskusja
0
Żeby nie było należ im się ban za wyzywanie wulgaryzmy i co by nie mówić spam....Redakcjo działaj....;D

Sortowanie