Barca - Mallorca 5:0
-
- KingLeonidas 7 kwietnia 2013, 16:09 · Dyskusja
0
milosz5552
Wytłumacz mi na czym polega mój egoizm. Chyba każdy tutaj chce, żeby zawodnicy doskonalili swoje umiejętności, grali coraz lepiej, żeby cały zespół na tym korzystał. Z Messim jest tak, że jest zawodnikiem mega wielopłaszczyznowym, stąd ciężej mu grać na jednej stale przypisanej pozycji. A podglądnięcie świetnej gry kolegi z zespołu, nomen omen grającego w zastępstwie Leo, powinno być elementem szkoleniowym dla niego. Tu żadnej krytyki Messiego nie ma. tylko troska o jego rozwój.
-
- milosz5552 7 kwietnia 2013, 15:58 · Dyskusja
0
KIngLeonida egoistycznie to ty się zachowujesz w tym momencie a nie Messi to jest cała barca można powiedzieć
-
-
Konto usunięteAha swoją drogą to chyba dlatego że Messiego nie ma tak grają - nie wstydzą się :D
-
-
Konto usunięteHat trick Fabregasa?? 2 Alexisa?? To chyba dzięki Abidalowi.
-
- KingLeonidas 7 kwietnia 2013, 15:49 · Dyskusja
0
Takiego Cesca potrzebuje Barcelona. Messi powinien sobie obejrzeć kilka razy mecz i popatrzeć jak powinna grać "fałszywa 9". Nie żebym mówił, że jest słabszy od Fabregasa, ale brakuje mu pewnych elementów w układance. A to się cofnie i stoi kilka minut głębiej. A to nie próbuje zagrać "w trójkącie" z kolegą. Szarpnie sam i zachowa się zbyt egoistycznie. Nie wyskoczy od czasu do czasu do prostopadłej piłki. Jasne, że RCM to nie Real, czy Milan. Tylko wg mnie Messi ostatnio coraz częściej leniuchuje w ofensywie.
Inny aspekt to wysoka gra pressingiem i zagęszczanie pola po stracie piłki - jak wczoraj wszyscy pracowali zespołowo było widać gołym okiem. Błyskawiczne przechwyty, kasowanie akcji blisko linii środkowej, taką Barcelonę chce się oglądać. A w ofensywie szybsze tempo akcji. nikt piłki nie holował zbyt długo, szybkie klepki, środek nie idzie, to na skrzydło. Zdecydowanie w tym co chce się zrobić i zaangażowanie - szczególnie w pierwszej odsłonie.
Alexis i Tello. Asysty, bramki, a Cristian nic. Ocena Sancheza będzie o wiele wyższa niż Tello. Dobrze, że asystował, jeszcze lepiej, że strzelił. Ale jak dla mnie bronią go tylko statystyki. Patrząc na pracę jaką wykonał na boisku CT37 sądzę, że jest cichym bohaterem tego meczu. Otwierające podania, centry, wygrane pojedynki 1 na 1, rozszerzanie aż pod linię pola gry. Szkoda tylko, że nic się z tego nie "urodziło", efektów bramkowych brak. Będą z niego ludzie.
-
-
Konto usunięteOby nie Szpakowski!
-
- Lionel A.Messi 7 kwietnia 2013, 14:34 · Dyskusja
0
* bo na
-
- Lionel A.Messi 7 kwietnia 2013, 14:34 · Dyskusja
0
Xavi6:)
Ja oglądam na canal+ sport bona TVP pewnie Szpakowski...

Sortowanie