Barca - Mallorca 5:0
-
- cichun1995 8 kwietnia 2013, 14:33 · Dyskusja
0
o której kadrę Barcy na PSG podadzą? Wiadomo coś czy Messi w niej będzie ?
-
- MrKartofel26 8 kwietnia 2013, 14:13 · Dyskusja
0
Niektórzy się chyba zapomnieli. Zawodnika meczu dostaje się za ogólny wkład w grę, nie za to, że wygrało się z chorobą... Idiotyzm... Ok, ja też się bardzo cieszę, że Abidal wrócił, w dodatku zagrał naprawdę dobrze jak na tak długą przerwę, ale trochę obiektywizmu...
-
- VkrzysiEkB 8 kwietnia 2013, 11:37 · Dyskusja
0
Koran to cos jak Biblia dla nas katolikow.... ale Ty madry
-
- Miki_Messi2001 8 kwietnia 2013, 11:30 · Dyskusja
0
Koran raczej
-
- DonAndres*8 8 kwietnia 2013, 09:23 · Dyskusja
0
Jo nie ide!
-
- Miki_Messi2001 8 kwietnia 2013, 07:41 · Dyskusja
0
Kto nie idzie dzis do szkoly bo mu sie nie chce?
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 00:29 · Dyskusja
0
Wojciech6-jakim racingiem?
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 00:27 · Dyskusja
0
jak już coś,to aptekaży;)
-
- barca1squad 8 kwietnia 2013, 00:19 · Dyskusja
0
W koncu wysoko no i abidal i owacje CN,cos pieknego
-
- th@les 8 kwietnia 2013, 00:18 · Dyskusja
0
Bartra?Z Majorka to zaden egzamin.Nie bylo presji a siate i tak dal sobie zalozyc.Brak mu pewnosci co widac.Czasem wyglada jakby chcial szybko pozbyc sie pilki.Moze beda z niego ludzie ale PSG to nie Mallorca.
Trudny orzech do zgryzienia ma Tito.Moze tak by sie poradzil Pepa...?
-
- Kapitan hawk 8 kwietnia 2013, 00:16 · Dyskusja
0
Cochise-taki z Ciebie kibic,a nie wiesz,że te bramki Messi strzelił bayernowi...
-
-
Konto usunięteCochise: ha ha ;)
-
- czaaka laka 7 kwietnia 2013, 23:54 · Dyskusja
0
bardzo cieszy wygrana i pewne 3 punkty we wczorajszym spotkaniu sama gra napawala optymizmem zarowno w ataku jak i w obronie choc w tej drugiej formacji przodowal niezniszczalny pique ktory dyrygowal defensywa od samego poczatku swietny mecz krytykowanych od dluzszego czasu alexisa i cesca po prostu przez caly mecz szukali siebie na kazdej szerokosci i dlugosci boiska co zaowocowalo ich bramkami i asystami przekonywujaca manita dalej przodownictwo w lidze i teraz tylko czekac na srodowy mecz z psg na Camp Nou wygrac go i awansowac do polfinalu Champions League VeB:):):)

Sortowanie